Túžba po autenticite síce na jednej strane poháňa súčasné cestovanie, avšak exkluzivita a unikátnosť stále majú svoje slovo. Práve preto vznikajú miesta, ktoré dokážu prepojiť obe tieto stránky cestovania. Glamping prepája slová glamour a camping, čo vysvetľuje jeho filozofiu- priniesť štýl do autenticity kempovania. Pozrite si náš výber najkrajších glampingových zariadení.

The Castle House, Joshua Tree

Autentická jurta v strede Kalifornie. Tento krásny biely stan ukrýva najzákladnejšie potreby, no všetko čo v ňom nájdete bolo vyrobené na mieru. Farené vzory materiálov tu vytvárajú príjemnú atmosféru.

glam

 

2

 

 

Glamp Monroe, Monroe

Tento exkluzívny stan nájdete v štáte Washington. Nachádza sa v obklopení záhrady s mnohými vodnými prvkami. K dispozícii má samotnú záhradu s BBQ. Interiér je zariadený v glam- camp štýle, zaujímavých farbách a retro nábytku.

3 4

 

 

Alpenglow, Glacier View

Na Aljaške nájdete tento stan, ktorý sa nič nehrá. Ponúka najzákladnejšie potreby, pričom bol zariadený v maximálne prírodnom duchu. Ponúka dokonalý oddych od civilizácie, pričom z terasy sa vám naskytne krásny výhľad na okolie.

5 6

 

 

Under Canvas, Yellowstone

Ak je luxusná kempovačka to, čo hľadáte, očarí vás tento stan v štýle safari, ktorý však nájdete v Národnom Parku Yellowstone. Vo vnútri vás privíta mäkká posteľ z masívneho dreva a štýlový nábytok.

7 8

 

 

Moon Camp, Joshua Tree

Moon Camp síce nie je o stanoch, avšak návštevníkov ubytuje v autentických kamenných domčekov v Joshua Tree. Interiér kombinuje modern a tradičné prvky a vonku môžete využívať BBQ či spoločné fitko.

9 10

Foto: airbnb

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 19.júl 2019

Legendárne hotely po svete

Nie je hotel ako hotel. Je síce pravda, že dnes je na svete množstvo zariadení, ktoré dokážu zaujať tými najrôznejšími...


Dizajn | 19.júl 2019

Šport s nádychom luxusu

Keď chcú módne domy dopriať svojim fanúšikom extra dávku luxusu, dopadnúť to môže aj takto. Vzniknú unikátne športové pomôcky, ktoré...


IRL | 19.júl 2019

Zuzana Kovačič Hanzelová: Komplimenty od...

Patrí medzi najznámejších slovenských novinárov a majú pred ňou rešpekt aj ostrieľaní politici. Zuzana sa však angažuje aj v sociálno-spoločenskej oblasti a je...


Dizajn | 18.júl 2019

Futuristická výstava Pierre Cardin

Na značku Pierre Cardin sa v dobe rýchlej módy a street-wearu akosi zabudlo. Pravdou však je jej bohatá história, ktorej počiatky siahajú...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...