Túžba po autenticite síce na jednej strane poháňa súčasné cestovanie, avšak exkluzivita a unikátnosť stále majú svoje slovo. Práve preto vznikajú miesta, ktoré dokážu prepojiť obe tieto stránky cestovania. Glamping prepája slová glamour a camping, čo vysvetľuje jeho filozofiu- priniesť štýl do autenticity kempovania. Pozrite si náš výber najkrajších glampingových zariadení.

The Castle House, Joshua Tree

Autentická jurta v strede Kalifornie. Tento krásny biely stan ukrýva najzákladnejšie potreby, no všetko čo v ňom nájdete bolo vyrobené na mieru. Farené vzory materiálov tu vytvárajú príjemnú atmosféru.

glam

 

2

 

 

Glamp Monroe, Monroe

Tento exkluzívny stan nájdete v štáte Washington. Nachádza sa v obklopení záhrady s mnohými vodnými prvkami. K dispozícii má samotnú záhradu s BBQ. Interiér je zariadený v glam- camp štýle, zaujímavých farbách a retro nábytku.

3 4

 

 

Alpenglow, Glacier View

Na Aljaške nájdete tento stan, ktorý sa nič nehrá. Ponúka najzákladnejšie potreby, pričom bol zariadený v maximálne prírodnom duchu. Ponúka dokonalý oddych od civilizácie, pričom z terasy sa vám naskytne krásny výhľad na okolie.

5 6

 

 

Under Canvas, Yellowstone

Ak je luxusná kempovačka to, čo hľadáte, očarí vás tento stan v štýle safari, ktorý však nájdete v Národnom Parku Yellowstone. Vo vnútri vás privíta mäkká posteľ z masívneho dreva a štýlový nábytok.

7 8

 

 

Moon Camp, Joshua Tree

Moon Camp síce nie je o stanoch, avšak návštevníkov ubytuje v autentických kamenných domčekov v Joshua Tree. Interiér kombinuje modern a tradičné prvky a vonku môžete využívať BBQ či spoločné fitko.

9 10

Foto: airbnb

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 16.okt 2019

V Londýne prebehne prvá európska výstava...

Kimono je jedným z najstarších módnych, no najmä kultúrnych kúskov, ktoré značne ovplyvňujú módnu tvorbu. V londýnskom múzeu V&A však budúci rok...


IRL | 15.okt 2019

Kristína Tormová: Žijem vo svojej bublin...

„Naučila som sa hovoriť nie a odísť, keď sa necítim dobre. Veriť svojej intuícii a nebáť sa,“ hovorí Kristína, s ktorou...


Voľný čas | 13.okt 2019

Halloween podľa minimalistov

Keď sa v potravinách začnú vo veľkom objavovať tekvice všetkého druhu, všetci vieme, že jeseň je tu. Práve táto sezónna...


IRL | 11.okt 2019

V práci s Deliou Lachance

Ako sa rodí úspešná kariéra a čo všetko si vyžaduje? Ako vyzerá pracovný deň úspešných ľudí a aké vlastnosti im pomohli pri...

predplatne

predplatne

 

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Je živá látka budúcnosťou módy?

Kanadsko-iránska dizajnérka Roya Aghighi vytvoril oblečenie z algae (typ riasy), ktoré dokáže p...

Jesenný must-have: Flanelka

Flanelová košeľa je nielen synonymom jesene, ale aj pohodlia. Keď sa opäť vo veľkom vrátila na módnu...

Túto jeseň sa namiesto koženej bundy nos...

Zrejme sa zhodneme na tom, že kožená bunda je ako stvorená na jeseň. V skrini ju máme mnohí a&n...