Túžba po autenticite síce na jednej strane poháňa súčasné cestovanie, avšak exkluzivita a unikátnosť stále majú svoje slovo. Práve preto vznikajú miesta, ktoré dokážu prepojiť obe tieto stránky cestovania. Glamping prepája slová glamour a camping, čo vysvetľuje jeho filozofiu- priniesť štýl do autenticity kempovania. Pozrite si náš výber najkrajších glampingových zariadení.

The Castle House, Joshua Tree

Autentická jurta v strede Kalifornie. Tento krásny biely stan ukrýva najzákladnejšie potreby, no všetko čo v ňom nájdete bolo vyrobené na mieru. Farené vzory materiálov tu vytvárajú príjemnú atmosféru.

glam

 

2

 

 

Glamp Monroe, Monroe

Tento exkluzívny stan nájdete v štáte Washington. Nachádza sa v obklopení záhrady s mnohými vodnými prvkami. K dispozícii má samotnú záhradu s BBQ. Interiér je zariadený v glam- camp štýle, zaujímavých farbách a retro nábytku.

3 4

 

 

Alpenglow, Glacier View

Na Aljaške nájdete tento stan, ktorý sa nič nehrá. Ponúka najzákladnejšie potreby, pričom bol zariadený v maximálne prírodnom duchu. Ponúka dokonalý oddych od civilizácie, pričom z terasy sa vám naskytne krásny výhľad na okolie.

5 6

 

 

Under Canvas, Yellowstone

Ak je luxusná kempovačka to, čo hľadáte, očarí vás tento stan v štýle safari, ktorý však nájdete v Národnom Parku Yellowstone. Vo vnútri vás privíta mäkká posteľ z masívneho dreva a štýlový nábytok.

7 8

 

 

Moon Camp, Joshua Tree

Moon Camp síce nie je o stanoch, avšak návštevníkov ubytuje v autentických kamenných domčekov v Joshua Tree. Interiér kombinuje modern a tradičné prvky a vonku môžete využívať BBQ či spoločné fitko.

9 10

Foto: airbnb

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.apr 2019

Vzory, farby a dedičstvo Missoni v knihe

Značka známa najmä svojim cik-cakovým vzorom, výraznými farbami a pletenými kúskami má za sebou bohatú históriu a pred sebou farebnú budúcnosť. Jej...


Dizajn | 17.apr 2019

Televízor ako dekorácia

Značky Vitra a Panasonic sa spojili v projekte, v ktorom vytvorili spoločný produkt. Ide o netradičnú verziu televízora, ktorý spĺňa dvojakú funkciu- dekoratívnu a zábavnú.  


Voľný čas | 17.apr 2019

ASVOFF Bratislava: Oslava módneho filmu

Bratislava sa 24. a 25. apríla zaradí medzi sériu svetových metropol, ktoré hostili medzinárodný fashion film festival ASVOFF. Kreatívny riaditeľ...


Dizajn | 16.apr 2019

Kráľovné značky Dolce & Gabbana

Kolekcie Alta Moda značky Dolce & Gabbana sú samé o sebe kráľovské, opulentné, bohaté aj dekadentné. Teraz nám módny dom ponúka...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...