pilulka top fashion 2

Zima nepatrí k najobľúbenejším ročným obdobiam a pritom má také rozprávkové čaro. Namiesto toho, aby ste utekali čo najďalej do tropických destinácií, vydajte sa do zasneženej krajiny, kde si naplno vychutnáte pravú zimu v krásnom prostredí.

Pre party duše

Verbier, destinácia pre celebrity, princov a princezné a hollywoodske hviezdy. Služby sú tu na maximálnej úrovni, preplnené tými najvychytenejšími podnikmi, 5-hviezdičkovými hotelmi a reštauráciami. Nechýbajú ani zaujímavé nočné kluby a to všetko zasadené do nádhernej prírody a zasnežených svahov.

title

 

 

Pre myseľ, telo a dušu

Ďalšia švajčiarska lahôdka, stredisko Gstaad. Hotely sa tu pretekajú v tom, kto ponúkne lepšiu ponuku masáži, wellness procedúr a beauty rituálov, a pritom nezabudnú na dokonale vybavené fitness centrá, vyhrievané vonkajšie bazény, ale aj školy lyžovania. Ak chcete, naučia vás tu aj zdravo variť či aranžovať kvety. Zimný relax na jednotku.

2

 

 

Pre nezabudnuteľné výhľady

Keď sa povie Nevada, každému napadnú vyprahnuté púšte a vysvietené Las Vegas. Pritom má tento štát omnoho viac, napríklad aj legendárne jazero Tahoe, ktoré v zime zamŕza a okolie sa mení na kilometre zjazdoviek. Skúste si len predstaviť, aké by to bolo spustiť sa po čerstvo upravenom svahu s týmto výhľadom.

4

 

 

Pre začiatočníkov

Kam by sa mali vydať lyžiari začiatočníci? Vo Francúzsku nájdete krásne stredisko Les Trois Vallées, o Švajčiarsku Les Portes du Soleil, v Rakúsku Schladming-Dachstein a zjazdovku na fotke nájdete opäť vo Francúzsku- La Plagne. Hľadajte však zjazdovky označené modrou farbou.

3 

 

 

Pre dobrodruhov

Das Central hotel v rakúskych Alpách ste mohli postrehnúť v poslednej bondovke a pokiaľ chcete zažiť jeho atmosféru na vlastnej koži, vydajte sa tu. Garancia snehu, divokosť prírody a kontrast modernej architektúry má predsa len niečo do seba.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 22.jan 2019

8 dostupných michelinových reštaurácií

Keď sa povie michelinová reštaurácia, väčšine z nás zrejme ihneď napadne fine dining, dress code a menu z exotických surovín a ceny, pri ktorých...


Voľný čas | 22.jan 2019

Najkrajšie izbové rastliny

Interiérový dizajn nie je len o dizajnových kúskoch a kvalitných materiáloch. Tú pravú atmosféru domova vytvárajú práve rastliny, ktoré do...


Cestovanie | 22.jan 2019

Ako cestovať udržateľne?

Udržateľnosť a ekológia zasahujú do každej sféry našich životov. Zatiaľ čo o móde a kozmetike sa hovorí relatívne často, cestovný priemysel má tiež...


Voľný čas | 18.jan 2019

Zo sveta Zuzany Gregorovej: 5- sekundové...

Neverím v novoročné predsavzatia, preto som si ich nikdy nedávala. Vo väčšine prípadov ide aj tak len o ďalšiu formu prokrastinácie, čiže...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...