Zima nepatrí k najobľúbenejším ročným obdobiam a pritom má také rozprávkové čaro. Namiesto toho, aby ste utekali čo najďalej do tropických destinácií, vydajte sa do zasneženej krajiny, kde si naplno vychutnáte pravú zimu v krásnom prostredí.

Pre party duše

Verbier, destinácia pre celebrity, princov a princezné a hollywoodske hviezdy. Služby sú tu na maximálnej úrovni, preplnené tými najvychytenejšími podnikmi, 5-hviezdičkovými hotelmi a reštauráciami. Nechýbajú ani zaujímavé nočné kluby a to všetko zasadené do nádhernej prírody a zasnežených svahov.

title

 

 

Pre myseľ, telo a dušu

Ďalšia švajčiarska lahôdka, stredisko Gstaad. Hotely sa tu pretekajú v tom, kto ponúkne lepšiu ponuku masáži, wellness procedúr a beauty rituálov, a pritom nezabudnú na dokonale vybavené fitness centrá, vyhrievané vonkajšie bazény, ale aj školy lyžovania. Ak chcete, naučia vás tu aj zdravo variť či aranžovať kvety. Zimný relax na jednotku.

2

 

 

Pre nezabudnuteľné výhľady

Keď sa povie Nevada, každému napadnú vyprahnuté púšte a vysvietené Las Vegas. Pritom má tento štát omnoho viac, napríklad aj legendárne jazero Tahoe, ktoré v zime zamŕza a okolie sa mení na kilometre zjazdoviek. Skúste si len predstaviť, aké by to bolo spustiť sa po čerstvo upravenom svahu s týmto výhľadom.

4

 

 

Pre začiatočníkov

Kam by sa mali vydať lyžiari začiatočníci? Vo Francúzsku nájdete krásne stredisko Les Trois Vallées, o Švajčiarsku Les Portes du Soleil, v Rakúsku Schladming-Dachstein a zjazdovku na fotke nájdete opäť vo Francúzsku- La Plagne. Hľadajte však zjazdovky označené modrou farbou.

3 

 

 

Pre dobrodruhov

Das Central hotel v rakúskych Alpách ste mohli postrehnúť v poslednej bondovke a pokiaľ chcete zažiť jeho atmosféru na vlastnej koži, vydajte sa tu. Garancia snehu, divokosť prírody a kontrast modernej architektúry má predsa len niečo do seba.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 22.mar 2019

Vidiecka klasika

Dvojpodlažný dom s piatimi izbami, Pavla 10A, predstavuje inováciu v rade domov Pavla.  


Dizajn | 22.mar 2019

Nádherné veci objektívom Tima Walkera

Londýnske múzeum V&A otvára ďalšiu zaujímavú výstavu venovanú móde. Po úspešnej výstave Dior tak nasleduje expozícia venovaná módneJ fotografii, konkrétne...


Dizajn | 21.mar 2019

Ponorte sa do prvej európskej podmorskej...

Prvú európsku reštauráciu, ktorá sa nachádza pod hladinou mora nájdete v ďalekej nórskej dedinke Båly, konkrétne Severnom mori. O jej dizajn sa...


Dizajn | 21.mar 2019

Versace otvorí výstavu venovanú svojej l...

Značka Versace pretavuje svoju módnu estetiku a inšpiráciu aj do kolekcií nábytku už od roku 1992. Tie sa odrazia aj v najnovšej...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Privée lounge na MBPFW

Keď sa povie Fashion Week, väčšine z nás napadnú módne prehliadky. Aj keď je pravda, že sú veľm...

Móda a biznis na MBPFW

MBPFW sa bude venovať móde aj z iného pohľadu a to biznisového. V spolupráci s B...

Must-have kúsky pre jarný šatník

Už počas Týždňov módy sa ukázalo, že jarné kúsky sa dajú nosiť už teraz. Niektoré sa objavovali v&nb...