pilulka top fashion 2

Safari je bezpochýb jednou z najdobrodružneších možností ako stráviť dovolenku. Kde nájdete tie najlepšie možnosti ako pozorovať divočinu a pritom si užiť aj poriadnu dávku luxusu? Máme 5 tipov!

 

tilt

 

 

Singita Faru Faru, Tanzánia

Luxusný kamp zasadený do ekosystému Serengeti Mara, ktorý je známy svojou unikátnosťou. Moderný interiér inšpirovaný prírodou a bohémskou atomosférou má všetko, čo si exkluzívna dovolenka žiada.

1 11

 

 

Sandibe Okavango Safari Lodge, Botswana

Nenápadný luxus, aj tak by sme mohli opísať tento komplex, ktorý je inšpirovaný ohrozenými druhmi. Využíva z veľkej časti prírodné materiály a snaží sa coexistovať s prirodzeným prostredím, do ktorého je zasadený.

3 4

 

 

Arijiju, Keňa

Stavbu v keňských vysočinách inšpirovalo provensálske opátstvo z 12.storočia, práve preto jej dominuje kameň, ale aj dvo prlný rôznorodých rastlín. Izby sú moderné a majú dokonalý výhľad na okolitú prírodu.

5 6

 

 

Zarafa Camp, Botswana

Kamp pozostáva iba zo 4 stanov, vďaka čomu tu bjavíte maximálne súkromie. Interiér sa nesie v tradičnom africkom duchu, no nechýbajú moderné prvky.

7 8

 

 

Ngala Tented Camp, Juhoafrická republika

Nie je stan ako stan, svedčí o tom aj tento kemp, ktorý môžeme nazvať synonymom moderného dizajnu s nádychom tradičného safari. Miešajú sa tu honosné detaily a minimalistické línie.

9 10

Foto: archív zariadení

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 12.dec 2018

Aplikácie, ktoré vám pomôžu byť produktí...

Niekedy nie je jednoduché organizovať svoj čas a pristupovať k zodpovednostiam produktívne. Našťastie však existujú aplikácie, ktoré nám pomôžu v rôznych činnostiach od...


Dizajn | 11.dec 2018

Vianoce 2018: Knihy pre každého

Knihy nemusia byť iba plné zapísaných strán, niekedy totiž oveľa viac dokážu povedať fotografie alebo ilustrácie. Týmto heslom sa riadi...


Dizajn | 11.dec 2018

Výklady Tiffany & Co. v knihe

Vydavateľstvo Assouline je známe svojimi prepracovanými publikáciami, nádherným dizajnom a kvalitným, lesklým papierom. Vzdáva poctu umeniu výroby kníh, z čoho...


Voľný čas | 11.dec 2018

Z virtuálnej reality do šatníka

Online predajcovia už dávno nesúťažia medzi sebou iba ponukou, ale aj zážitkom pri nákupe, ktorý sa stáva dominantným trendom aj...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...