Safari je bezpochýb jednou z najdobrodružneších možností ako stráviť dovolenku. Kde nájdete tie najlepšie možnosti ako pozorovať divočinu a pritom si užiť aj poriadnu dávku luxusu? Máme 5 tipov!

 

tilt

 

 

Singita Faru Faru, Tanzánia

Luxusný kamp zasadený do ekosystému Serengeti Mara, ktorý je známy svojou unikátnosťou. Moderný interiér inšpirovaný prírodou a bohémskou atomosférou má všetko, čo si exkluzívna dovolenka žiada.

1 11

 

 

Sandibe Okavango Safari Lodge, Botswana

Nenápadný luxus, aj tak by sme mohli opísať tento komplex, ktorý je inšpirovaný ohrozenými druhmi. Využíva z veľkej časti prírodné materiály a snaží sa coexistovať s prirodzeným prostredím, do ktorého je zasadený.

3 4

 

 

Arijiju, Keňa

Stavbu v keňských vysočinách inšpirovalo provensálske opátstvo z 12.storočia, práve preto jej dominuje kameň, ale aj dvo prlný rôznorodých rastlín. Izby sú moderné a majú dokonalý výhľad na okolitú prírodu.

5 6

 

 

Zarafa Camp, Botswana

Kamp pozostáva iba zo 4 stanov, vďaka čomu tu bjavíte maximálne súkromie. Interiér sa nesie v tradičnom africkom duchu, no nechýbajú moderné prvky.

7 8

 

 

Ngala Tented Camp, Juhoafrická republika

Nie je stan ako stan, svedčí o tom aj tento kemp, ktorý môžeme nazvať synonymom moderného dizajnu s nádychom tradičného safari. Miešajú sa tu honosné detaily a minimalistické línie.

9 10

Foto: archív zariadení

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 19.okt 2018

Romantická jeseň na anglickom vidieku

Jeseň je ako stvorená na predĺžený víkend, ale pokojne aj týždeň na vidieku, kde to hrá tými najkrajšími farbami. Ťažko...


Dizajn | 19.okt 2018

Aesop x Rimowa: Dokonalá cestovateľská k...

Luxusná značka Aesop sa spojila s prestížnym výrobcov batožiny, značkou Rimowa. Z tejto kolaborácie vzišla exkluzívna kolekcia kozmetických produktov v cestovateľskom balení.  


Apetít | 18.okt 2018

George Clooney a Natalie Dormer hviezdam...

George Clooney sa vracia na obrazovky ako ambasádor Nespresso. V krátkom filme Výprava si na seba oblečie rytiersku zbroj a svoje služby...


Dizajn | 18.okt 2018

Rodarte oblieka Barbie!

Značka Rodarte má množstvo fanúšikov po celom svete, nájdu sa medzi nimi známe osobnosti ako Natalie Portman či Kirsten Dunst...

FashionLive banner 300x300

FashionLive banner 300x300

01

 tlacitko kupit2

tuireisecenter dovolenka 1

Naše tipy

Revolúcia v móde podľa Alexandra McQueen...

Po New Yorku prišla unikátna výstava Alexander McQueen do Bratislavy! Výklad obchodu sa tak galerijn...

Výročná výstava značky ETRO

Keď sa povie ETRO, mnohým ľuďom okamžite napadne ich typický slzičkový, farebný vzor. Práve jemu je ...

Premiéra filmu McQUEEN

Alexander McQueen: „DAJTE MI ČAS A JA VÁM PRINESIEM REVOLÚCIU“  Exkluzívna premiéra filmu ...