Ak patríte aj vy k tým cestovateľom, ktorí si radi doprajú dávku exkluzivity a luxusu počas letnej dovolenky, tieto plážové kluby sú pre vás ako stvorené.

Nammos, Mykonos

Mykonos naberá an populerite najmä v módnom svete a to hlavne vďaka svojej maximálnej fotogenickosti. Výhľady, ktoré sa vám naskytnú na každom kroku, malebné uličky a nekonečné more jednoducho majú svoje čaro. Pridajte k tomu súkromný plážový klub, kde sa o vás postará butler, nasrvírujú vám tu najlepšie wagyu a morské plody, nehovoriac o párty na jachtách.

title

 

 

Cocomaya, Britské Panenské ostrovy

Miesto ako stvorené na bosé popoludnia v doprovode najlepšieho ceviche a tuniaka, koktejlov zo champanského a iných drinkov. To všetko v modernom prostredí, kde dominuje vyleštený betón a kamene.

2

 

 

Kudeta, Bali

Výhľad, ktorý sa vám z tohto plážového klubu naskytne ešte väčšmi zvýraznia vychytené miešané drinky, balijská kuchyňa s moderným nádychom, ako aj klubový bazén, ktorý vám bude k dispozícii ak sa zľaknete masívnych vĺn.

3

 

 

10 Punto 7, Formentera

Ak hľadáte niečo viac súkromné a mimo mainstreamu, tento klub je pre vás. Dovolí vám na chvíľu sa stratiť v príjemnom prostredí s úžasným jedlom, výhľadom na ocean a uvoľnenou hudbou. Peruánska kuchyňa vám ukáže iný pohľad na tapas, no pochutnáte si aj na sushi.

4

 

 

Maçakizi, Bodrum

Ďalší plážový klub ukrytý od hlavných uličiek, je útočiskom lokálnych aj holyywoodskych celebrít už od 40.rokov. Vynechať by stet u vraj nemali drink Dirtier Diva, ale aj morského vlka či pečenú kačicu.

5

 

 

Carpe Diem Beach, Hvar

Plážový klub, ktorý dovnútra pustí iba majiteľov jácht. Áno, do tohto klubu musítepriplachtiť, aby ste sa dostali dnu. Ak sa vám to pdoarí, k dispozícii budete mať športoviská, lehátka so slnečníkmi a pefektný mix lokálnych aj medzinárodných jedál.

11

 

 

Le Club 55, St. Tropez

Treasa olemovaná palmami, reštaurácia ukrytá pod stromami, architektúra v štýle art deco a sentimentálna atmosféra spomínajca na old Hollywood. Toto všetko spoločne s unikátnym jedlom a drinkami nájdete jedine tu.

7

 

 

Fish & Crab Shack, Maldivy

Palmy s kokosmi, pláž z bielym pieskom a jemná hudba sú domovom plážového klubu, ktorý vám hneď pri vstupe naleje najlepšie rosé a usadí do príjemného tieňa. Naservírujú vám tu najlepší seafood a prirpavia tacos priamo pred vami.

a

 

 

La Fontelina Beach Club, Capri

Plážový klub nachádzajúci sa priamo na útese, po ktorom rozmiestnil slnečníky pre opaľujúcich sa návštevníkov. Nádherné výhľady, ktoré poskytuje návštevníkom, ako aj vychytená talianska kuchyňa je to, čo sem nesutále láka turistov aj lokálnych. Prístupný však je len loďou.

9

 

 

The Coral Casino, Santa Barbara

Plážový klub z roku 1937 stále očaruje svojim art deco štýlom a hollywoodskou atmosférou. Poskytuje výhľad na Tichý ocean a jeho divoké pláže, pohosotí vás vo svojej reštauurácii a namieša tie najlepšie drinky.

10

Foto: archív podnikov

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 14.feb 2019

Ekologické fľaše z dielne Evian x Virgil...

Značka Evian uvádza svoju úplne prvú fľašu na viacero použití. Bola navrhnutá v spolupráci s populárnym dizajnérom Virgilom Abloh a...


Voľný čas | 14.feb 2019

Výstava Týždeň s Marilyn

Všetci sa zhodneme na tom, že Marilyn Monroe je jednou z najikonickejších herečiek všetkých čias. Jej fotografie sú stále veľmi...


Dizajn | 13.feb 2019

Phillip Lim uvádza kuchársku knihu

Kuchárska kniha a dizajnové dielo v jednom. To je kniha More than our Bellies, ktorú napísal Phillip Lim a o fotografie sa postarala holandská...


Voľný čas | 12.feb 2019

Barbie posúva hranice inkluzivity

Bábiku Barbie milujú deti po celom svete. S modernou dobou však stúpajú aj nároky verejnosti, čo značku Mattel prinútilo vzdať sa...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...