Ak patríte aj vy k tým cestovateľom, ktorí si radi doprajú dávku exkluzivity a luxusu počas letnej dovolenky, tieto plážové kluby sú pre vás ako stvorené.

Nammos, Mykonos

Mykonos naberá an populerite najmä v módnom svete a to hlavne vďaka svojej maximálnej fotogenickosti. Výhľady, ktoré sa vám naskytnú na každom kroku, malebné uličky a nekonečné more jednoducho majú svoje čaro. Pridajte k tomu súkromný plážový klub, kde sa o vás postará butler, nasrvírujú vám tu najlepšie wagyu a morské plody, nehovoriac o párty na jachtách.

title

 

 

Cocomaya, Britské Panenské ostrovy

Miesto ako stvorené na bosé popoludnia v doprovode najlepšieho ceviche a tuniaka, koktejlov zo champanského a iných drinkov. To všetko v modernom prostredí, kde dominuje vyleštený betón a kamene.

2

 

 

Kudeta, Bali

Výhľad, ktorý sa vám z tohto plážového klubu naskytne ešte väčšmi zvýraznia vychytené miešané drinky, balijská kuchyňa s moderným nádychom, ako aj klubový bazén, ktorý vám bude k dispozícii ak sa zľaknete masívnych vĺn.

3

 

 

10 Punto 7, Formentera

Ak hľadáte niečo viac súkromné a mimo mainstreamu, tento klub je pre vás. Dovolí vám na chvíľu sa stratiť v príjemnom prostredí s úžasným jedlom, výhľadom na ocean a uvoľnenou hudbou. Peruánska kuchyňa vám ukáže iný pohľad na tapas, no pochutnáte si aj na sushi.

4

 

 

Maçakizi, Bodrum

Ďalší plážový klub ukrytý od hlavných uličiek, je útočiskom lokálnych aj holyywoodskych celebrít už od 40.rokov. Vynechať by stet u vraj nemali drink Dirtier Diva, ale aj morského vlka či pečenú kačicu.

5

 

 

Carpe Diem Beach, Hvar

Plážový klub, ktorý dovnútra pustí iba majiteľov jácht. Áno, do tohto klubu musítepriplachtiť, aby ste sa dostali dnu. Ak sa vám to pdoarí, k dispozícii budete mať športoviská, lehátka so slnečníkmi a pefektný mix lokálnych aj medzinárodných jedál.

11

 

 

Le Club 55, St. Tropez

Treasa olemovaná palmami, reštaurácia ukrytá pod stromami, architektúra v štýle art deco a sentimentálna atmosféra spomínajca na old Hollywood. Toto všetko spoločne s unikátnym jedlom a drinkami nájdete jedine tu.

7

 

 

Fish & Crab Shack, Maldivy

Palmy s kokosmi, pláž z bielym pieskom a jemná hudba sú domovom plážového klubu, ktorý vám hneď pri vstupe naleje najlepšie rosé a usadí do príjemného tieňa. Naservírujú vám tu najlepší seafood a prirpavia tacos priamo pred vami.

a

 

 

La Fontelina Beach Club, Capri

Plážový klub nachádzajúci sa priamo na útese, po ktorom rozmiestnil slnečníky pre opaľujúcich sa návštevníkov. Nádherné výhľady, ktoré poskytuje návštevníkom, ako aj vychytená talianska kuchyňa je to, čo sem nesutále láka turistov aj lokálnych. Prístupný však je len loďou.

9

 

 

The Coral Casino, Santa Barbara

Plážový klub z roku 1937 stále očaruje svojim art deco štýlom a hollywoodskou atmosférou. Poskytuje výhľad na Tichý ocean a jeho divoké pláže, pohosotí vás vo svojej reštauurácii a namieša tie najlepšie drinky.

10

Foto: archív podnikov

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 17.júl 2018

10 street-food jedál zo sveta

Zvyknete ochutnávať lokálnu kuchyňu popri cestovaní? Pokiaľ áno, poteší vás náš zoznam street-food jedál, ktoré nájdete po celom svete.   Bánh Mì...


Dizajn | 16.júl 2018

7 kolaborácií módy a umenia

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe rôznordých kolaborácií, neznamená to, že je tento dizajnérsky prístup je záležitosťou len posledných...


Voľný čas | 12.júl 2018

Staňte sa hlavnou postavou vo filme z di...

Značka Hermés otvára novú výstavu s názvom Avec Elle v Národnom umeleckom centre v Tokiu. Nepôjde však o len takú...


Voľný čas | 11.júl 2018

V Picassovej kuchyni

Chystáte sa v lete do Barcelony? Potom by ste si nemali nechať ujsť výstavu venovanú Pablovi Picassovi. Nejde však o...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Plavkové trendy podľa Kim Kardashian

Kim Kardashian je priekopníčkou v plavkovej móde. Je známe svojim odvážnym štýlom, ktorý častokrát v...

Ako sa obliecť na pool party?

Leto sa nezaobíde bez štýlových pool parties! Pokiaľ sa žiadnu nechystáte zorganizovať, určite budet...

Najlepšie plážové kluby na svete

Ak patríte aj vy k tým cestovateľom, ktorí si radi doprajú dávku exkluzivity a luxusu počas letnej d...