pilulka top fashion 2

Každý pozná ten pocit, keď jednoducho potrebuje na chvíľu vypnúť a dobiť si baterky. Mnohí z nás presne to hľadajú v cestovaní. Aby sme vám uľahčili vaše last-minute plány a vy ste si tak mohli naplno užiť aj najbližší víkend pri mori, našli sme niekoľko aplikácií, ktoré vám s tým pomôžu.

travelapps

 

 

Cruise Finder by iCruise

Ak hľadáte výletnú plavbu na lodi, toto je aplikácia pre vás. Nielenže dostane najlepšiu možnú ponuku, nemsuíte svoju dovoelnu plánovať niekoľko mesiacov dopredu, ako to pri plavbách býva zvykom.

 

Expedia

Hotel, letenky, prenájom auta, zájazd, toto všetko nájdete na Expedii a navyše obvykle za najlepšie možné ceny, dokonca niekedy lepšie ako ponúkajú oficiálne stránky.

 

Fareness

Stačí si zvoliť destináciu a aplikácia vám nájdete najlepšie možné ceny na najbližšie mesiace, čo oceníte najmä vtedy, keď ste flexibilní a dokáže sa zbaliť a vycestovať aj v priebehu pár hodín.

 

GTFO (Get the Flight Out)

Ak hľadáte last-minute let na dnešný či zajtrajší deň, poeší vás aplikácia GTFO, ktorá dokže vypátrať najlepšiu možnú cenu na trhu. Ak vás teda prekvapil nečakaný business trip alebo jednoducho nemôžete vyčkať na letnú dovolenku, skúste to s touto aplikáciou.

 

HotelTonight

Last-minute letenku už máte a teraz je na rade ubytovanie? S týmto vám pomôže aplikácia HotelTonight, ktorá funguje vo viac ako 1700 mestách po svete.

 

Last Minute Travel

Aplikácia, ktorá si síce vyžaduje ročný poplatok 45 eur, avšak nájdete v nej ponuky hotelov, leteckých spoločností či požičovní áut zo zľavou až 65%.

 

Travelzoo

V tejto aplikácii nájdete zoznamy zvýhodnených ponúk pre rôzny hotely, lety, zájazdy, ale aj aktuálne prebiehajúce zľavy v reštauráciách, wellnessoch a inde.

 

Trip.com

Trip.com vám vytvorí ideálny program na celý deň, dokáže odporučiť najlepšie reštaurácie, galérie či pamiatky, podľa vašich preferencií. Takisto ponúka zvýhodnené ceny v hoteloch.

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.jan 2019

Zo sveta Zuzany Gregorovej: 5- sekundové...

Neverím v novoročné predsavzatia, preto som si ich nikdy nedávala. Vo väčšine prípadov ide aj tak len o ďalšiu formu prokrastinácie, čiže...


Voľný čas | 16.jan 2019

Nakupovanie budúcnosti

Nákupné správanie sa vďaka technológiám mení a vyvíja. Čoraz viac ľudí nakupuje online, v pohodlí domova a nákupné centrá či...


Dizajn | 15.jan 2019

Kúpeľňové trendy na rok 2019

Miesto, oddychu, osobnej aj psycho hygieny. To je kúpeľňa, pre mnohých najobľúbenejšie miesto doma. Akým trendom podľahne táto miestnosť v roku...


Voľný čas | 15.jan 2019

Aplikácie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť va...

Začiatky nového roka (ale aj mesiaca, týždňa či dňa) častokrát spájame s rôznymi výzvami, či už z pracovného alebo osobného...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...