Každý pozná ten pocit, keď jednoducho potrebuje na chvíľu vypnúť a dobiť si baterky. Mnohí z nás presne to hľadajú v cestovaní. Aby sme vám uľahčili vaše last-minute plány a vy ste si tak mohli naplno užiť aj najbližší víkend pri mori, našli sme niekoľko aplikácií, ktoré vám s tým pomôžu.

travelapps

 

 

Cruise Finder by iCruise

Ak hľadáte výletnú plavbu na lodi, toto je aplikácia pre vás. Nielenže dostane najlepšiu možnú ponuku, nemsuíte svoju dovoelnu plánovať niekoľko mesiacov dopredu, ako to pri plavbách býva zvykom.

 

Expedia

Hotel, letenky, prenájom auta, zájazd, toto všetko nájdete na Expedii a navyše obvykle za najlepšie možné ceny, dokonca niekedy lepšie ako ponúkajú oficiálne stránky.

 

Fareness

Stačí si zvoliť destináciu a aplikácia vám nájdete najlepšie možné ceny na najbližšie mesiace, čo oceníte najmä vtedy, keď ste flexibilní a dokáže sa zbaliť a vycestovať aj v priebehu pár hodín.

 

GTFO (Get the Flight Out)

Ak hľadáte last-minute let na dnešný či zajtrajší deň, poeší vás aplikácia GTFO, ktorá dokže vypátrať najlepšiu možnú cenu na trhu. Ak vás teda prekvapil nečakaný business trip alebo jednoducho nemôžete vyčkať na letnú dovolenku, skúste to s touto aplikáciou.

 

HotelTonight

Last-minute letenku už máte a teraz je na rade ubytovanie? S týmto vám pomôže aplikácia HotelTonight, ktorá funguje vo viac ako 1700 mestách po svete.

 

Last Minute Travel

Aplikácia, ktorá si síce vyžaduje ročný poplatok 45 eur, avšak nájdete v nej ponuky hotelov, leteckých spoločností či požičovní áut zo zľavou až 65%.

 

Travelzoo

V tejto aplikácii nájdete zoznamy zvýhodnených ponúk pre rôzny hotely, lety, zájazdy, ale aj aktuálne prebiehajúce zľavy v reštauráciách, wellnessoch a inde.

 

Trip.com

Trip.com vám vytvorí ideálny program na celý deň, dokáže odporučiť najlepšie reštaurácie, galérie či pamiatky, podľa vašich preferencií. Takisto ponúka zvýhodnené ceny v hoteloch.

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 16.aug 2018

Najlepšie miesta na život

Každý z nás má svoje vysnívaný mesto alebo miesto, kde by chcel žiť. Zatiaľ nás individuálne ovplyvňujú rôzne subjektívne faktory...


Cestovanie | 15.aug 2018

Najkrajšie turistické trate na svete

Pokiaľ dovolenka pri mori nie je nič pre vás, alebo jednoducho chcete objavovať aj iné stránky našej prírody, vyberte sa...


Voľný čas | 15.aug 2018

8 tipov, ako žiť ekologickejšie

Rozhodli ste sa, že budete žiť ekologickejšie no neviete, kde začať? Pomocou našich tipov to zvládnete jednoducho a rýchlo.  


Dizajn | 14.aug 2018

Historická budova dostala moderného duch...

Častokrát sa stáva, že chátrajúce, historické budovy dostávajú nový život vďaka kreatívnym rekonštrukciám a renováciám. Toto platí aj v prípade...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

4 múzy Pirelli kalendára 2019

Pirelli Calendar na rok 2019 objavuje príbehy 4 žien: Gigi Hadid, Julia Garner, Laetitia Casta a Mis...

Chopard bude vyrábať len udržateľné šper...

Udržateľnosť, etika a ekológia sa netýkajú výhradne odevov, ale aj šperkov. Priekopníkom v inováciác...

Nafukovačky z dielne Missoni

Neviete si predstaviť leto bez zábavných nafukovačiek vo forme donutov, labutí a iných insta-friendl...