Túžite po malom alebo väčšom výlete a neviete kam by ste sa mali vo februári vybrať? Tieto destinácie uspokoja rôzne cestpvateľskú chúťky, stačí si len vybrať.

 

Kalifornia

Počasie je príjemne hrejivé, masy turistov v nedohľadne, zato relax v plnom prúde. Kalifornia vám poskytne v tomto období presne to čo hľadáte, dostatočné množstvo tepla a slnka, ako aj pokoj.

 

title

 

 

Cyprus

Potrebnú dávku vitamínu D si doplníte napríklad aj na Cypre, ktorý má ročne až 320 slnečných dní. Aktuálne počasia vám navyše umožní prebádať historickú stránku tohto ostrova, ale aj obdivovať prírodné úkazy.

 

2

 

 

Sicília, Taliansko

Sicília je síce známa svojou prekvitajúcou tradičnou gastro scénou a dokonalými plážami, vo februári ju však môžete spoznať z inej stránky- všetko sa zelení, kvety sú v rozpuku a ovocie je najsladšie.

 

3

 

 

Antigua

Korálový ostrov v strede Karibiku vás privíta aj vo februári. Nielenže ceny sú vtedy priaznivejšie, ale navyše sa vyhnete aj davom turistov. Môžete tak v pokoji preskúmať tento čarovný ostrov obkolesený najmodrejším morom.

 

4

 

 

Los Cabos, Mexiko

Obľúbená destinácia amerických cestovateľov vás očarí svojou koloniálnou architektúrou, nespočetným množstvom galérií, ale aj krásnymi prírodnými scenériami a lokálnou kuchyňou.

 

5

 

 

Omán

Bohaté kultúrne dedičstvo, architektúra, kuchyňa, ale aj perfektné počasie je to, čo vás priláka do Ománu. Táto destinácia je v posledných rokoch na vzostupe a my sa ani nedivíme.

 

6

 

 

Tasmánia, Austrália

Zima v Európe znamená leto v Austrálii. Vydajte sa preskúmať Tasmánsky ostrov, ktorý je charakteristický jedinečnou faunou aj flórou, no pritom vám neuprie ani nádherné pláže a čistučké more.

 

7

 

 

Singapúr

V januári končí monzúnové sezóna s vo februári štartuje turistická. Hotely ani letenky zatiaľ však nedosahujú astronomické sumy, čo ocenia aj budget cestovatelia. Tešiť sa môžete na hypermodernú architektúru aj tradičné farebné uličky.

 

8

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 16.aug 2018

Najlepšie miesta na život

Každý z nás má svoje vysnívaný mesto alebo miesto, kde by chcel žiť. Zatiaľ nás individuálne ovplyvňujú rôzne subjektívne faktory...


Cestovanie | 15.aug 2018

Najkrajšie turistické trate na svete

Pokiaľ dovolenka pri mori nie je nič pre vás, alebo jednoducho chcete objavovať aj iné stránky našej prírody, vyberte sa...


Voľný čas | 15.aug 2018

8 tipov, ako žiť ekologickejšie

Rozhodli ste sa, že budete žiť ekologickejšie no neviete, kde začať? Pomocou našich tipov to zvládnete jednoducho a rýchlo.  


Dizajn | 14.aug 2018

Historická budova dostala moderného duch...

Častokrát sa stáva, že chátrajúce, historické budovy dostávajú nový život vďaka kreatívnym rekonštrukciám a renováciám. Toto platí aj v prípade...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

4 múzy Pirelli kalendára 2019

Pirelli Calendar na rok 2019 objavuje príbehy 4 žien: Gigi Hadid, Julia Garner, Laetitia Casta a Mis...

Chopard bude vyrábať len udržateľné šper...

Udržateľnosť, etika a ekológia sa netýkajú výhradne odevov, ale aj šperkov. Priekopníkom v inováciác...

Nafukovačky z dielne Missoni

Neviete si predstaviť leto bez zábavných nafukovačiek vo forme donutov, labutí a iných insta-friendl...