Existuje niekto, kto si v lete nevychutnáva zmrzlinu? Chladivý, sladký dezert, ktorý nás navyše vyslobodí zo zovretia horúčav a dodá nám štipku energie. Je to jednoducho dokonalá bodka na každý letný deň, no dokáže potešiť aj po vizuálnej stránke. Tieto zmrzlinárne na svete to dobre vedia.

NYC: Tipsy Scoop

Newyorská zmrzlináreň Tipsy Scoop nielenže servíruje zmrzlinu unikátnym spôsobom, ich kreácie dokonca obsahujú alkohol. To znamená, že piatkové drinky môžu mať aj takúto podobu.

iceice

 

Los Angeles: Little Damage

Little Damage ide úplne iným smerom ako všetky ostatné zmrzlinárne na svete. Do svojich čiernych kornútikov totiž servíruje pastelové farby, z času na čas doplnené zaujímavou posýpkou.

2

 

 

Vancouver: 720 Sweets

V kanadskom Vancouveri nájdete zmrzlináreň, z ktorej sa dymí vďaka pridanému suchému ľadu. Ak máte náladu na niečo iné, namiesto kornútiku si môžete vypýtať vafličku.

3

 

 

Londýn: Milk Train

Milk Train je veľmi lákavou destináciou v Londýne. Nielenže ich zmrzlináreň vyzerá ako zo sna, zmrzlina sa tu podáva v tých najčarovnejších dizajnoch, pričom často je dopĺňaná cukrovou vatou, ktorá sa postará o wow efekt.

4

 

 

Barcelona: Eyescream and Friends

V Barcelone nájdete zrejme najunikátnejšie servírovanie zmrzliny. Eyescream and Friends vám totiž na špeciálnu tácku naložia zmrzlinu, z ktorej vyčarujú tvár, a pridajú vám aj rôzne toppingy, ktoré môžete použiť na ďalšie zdobenie.

5

 

 

Melbourne: Aqua S

Zmrzlina v Aqua S je unikátna tým, že obsahuje morskú soľ, ale aj kreatívnymi príchuťami ako červená fazuľa či vodný melón + hruška. Nechýba jej ani farebná kreativita a experimentálny prístup, ktorý vrcholí dizajnovým servírovaním.

6

 

 

Soul: Bistopping

V Soule nájdete zmrzlináreň, ktorá sa nesnaží zaujať iba svojimi príchuťami, ale aj vyšperkovanými kornútikmi. Zmrzlinu vám totiž naložia do kornútiky ozdobeného jedlými perličkami, kvietočkami či hviezdami, a ani samotnú zmrzlinu nenechávajú fádnu.

7

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 24.jan 2020

Darčeková inšpirácia

Darčeková inšpirácia na akúkoľvek príležitosť, pre akúkoľvek ženu.   


Dizajn | 23.jan 2020

Majstri siluét

Cristobal Balenciaga a Azedine Alaïa sú bezpochyby jednými z najväčších legiend v módnom svete. Mnohí si ich pamätáme kvôli ich unikátnej schopnosti tvarovania...


Gastro | 23.jan 2020

Louis Vuitton otvorí vlastnú reštauráciu

Raňajky u Tiffanyho a večera u Vuittona? Čoskoro sa takýto scenár stane skutočnosťou, pretože značka Louis Vuitton otvorí svoju prvú...


IRL | 23.jan 2020

Pasta Oner: Bratstvo večnej lásky v Danu...

Prvá rozsiahla výstava Pastu Onera na Slovensku The Brotherhood of Eternal Love prináša súbor obrazov a priestorových objektov vytvorených špeciálne...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...