Predstavte si ten najhorúcejší okamih dňa, kedy si neželáte nič iné len skočiť do vody. Ak práve nemáte túto možnosť, dokonalé osvieženie nájdete v orosenom pohári ľadovej kávy.

 

nespresso

 

 

Hovorí sa, že pitie studenej kávy prospieva ženskej kráse. Dokonca je vedecky preukázané, že ľadovú verziu kvalitného kofeínového nápoja efekt povzbudenia znásobuje. Doprajte tak svojim chuťovým bunkám zážitok z opačnej strany zemegule z limitovanej edície ľadových káv Nespresso, ktoré vás prenesú opačnú stranu zemegule. Azúrovo modré more, nekonečná slnečná obloha a dni, ktoré pokračujú ešte dlho po západe horúceho slnka – práve austrálske leto sa stalo inšpiráciou najnovšej limitovanej ponuky ľadových káv Nespresso. Kávoví odborníci spoločnosti Nespresso vytvorili dve nové kávové zmesi, ktoré skvele chutia s ľadom a ktoré vás ihneď prenesú na austrálske pobrežie za skvelou gurmánskou výpravou, po ktorej nemusíte riešiť jet lag. Môžete si vybrať z dvoch lahodných káv v limitovanej edícii. Každá z nich sa pripravuje jednoduchým spôsobom v troch krokoch.

 

Long Black Over Ice

Na uvoľnenie počas obedovej pauzy, alebo ako relax po práci skúste Long Black Over Ice – zmes káv z Južnej Ameriky a východnej Afriky, ktoré sú preslávené svojou čerstvou, ovocnou a kvetinovou arómou a ktoré boli iba zľahka opražené, aby sa zachovala ich živosť. Vezmite ľad a perlivú vodu, do ktorej pripravíte kávu; výsledkom bude ľadová káva s plným telom a osviežujúco iskrivými ovocnými tónmi.

 

 

Flat White Over Ice

V prípade, že si chcete dopriať viac v rámci víkendového odpočinku, vyskúšajte Flat White Over Ice – zmes tmavých pražených káv s výraznými korenenými tónmi. Na ľad nalejte mlieko a doplňte kávou na získanie hladkého, krémového nápoja s bohatou arómou a intenzívnou, plnou chuťou.

 

 

monin

TIP: Pokiaľ chcete svojim ľadovým kávam dopriať originálne prekvapenie, ponúka Nespresso v spolupráci so značkou gurmánskych sirupov Monin limitovanú edíciu mini sirupov (50 ml) s príchuťou vanilka, karamel a kokos. Pridajte si k Long Black Over Ice trošku kokosového sirupu, alebo si vychutnajte kombináciu Flat White Over Ice s karamelom.

Text: Jana Gombošová

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 17.nov 2019

Tapetové trendy do kuchyne

Napadlo by vám umiestniť tapety do kuchyne? Môže to síce znieť zvláštne, no sú ideálnou voľbou napríklad v prípade, že bývate...


Voľný čas | 17.nov 2019

Vianočné nákupy ekologicky: Ako na to?

Vianočné nákupy sa pomaly rozbiehajú, no predtým ako sa do nich naplno ponoríte aj vy, chceli by sme vám poradiť...


IRL | 17.nov 2019

Pavel Kříž: Dnes si už nikto neuvedomuje...

Napriek tomu, že mal doma rozbehnutú sľubnú kariéru, odišiel s „jedným batohom“ do neznáma. Rok pred Nežnou revolúciou, ktorá presne pred...


Dizajn | 14.nov 2019

Naspäť k oldschool drevenými hodinkami

V dnešnej technickej dobe smartfónov a iných vymožeností nie je problém zistiť koľko je hodín a z minulosti známa veta:...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Very Ralph: Životný príbeh módneho velik...

Ralph Lauren je jednou z najväčších a zároveň posledných žijúcich módnych ikon na svete. 80-ročný za...

Ligotavá jeseň v znamení minimalizmu

Jeseň je na jednej strane krásna, farebná a romantická, no niekedy dokáže byť aj poriadne melan...

Jesenné deco trendy

Ak aj vy uvažujete nad jemným upgrade-om vášho interiéru, poradíme vám, aké kúsky si vybrať. Medzi n...