Z čoho sa skladá životný štýl, nazývaný aj ako lifestyle? V minulosti sa to týkalo čisto len oblečenia, dnes už otázka životného štýlu „prerastá“ a postupne prechádza aj do ďalších oblastí. Tak napríklad aj do oblasti stravovania, výberu nábytku do domova či výberu ďalších doplnkov, ktoré sa neodmysliteľne spájajú s naším každodenným životom. Takže ak hľadáte informácie či prípadné tipy k životnému štýlu a zaujíma vás táto téma, ste na správnej adrese. Možno by ste na prvý pohľad ani netušili, akú významnú úlohu zohráva v oblasti životného štýlu v súčasnosti internet. Ale áno, najväčšia a najrozšírenejšia komunikačná platforma na svete naplno prenikla aj do tejto oblasti. Veď sa na to pozrite spolu s nami.

diet

 

 

Zdravý jedálniček súčasťou životného štýlu

Súčasťou životného štýlu je aj to, ako si nastavíte stravu. Každý má na to svoj recept, zásadné je snáď to, že treba dať telu to, čo aktuálne potrebuje. Čiže keď práve absolvujete tréningový režim vo fitnesscentre a potrebujete patričný prísun bielkovín či cukrov, je fajn zaradiť do svojho jedálnička práve takéto produkty. Pokiaľ chcete vyslovene schudnúť, mali by ste zase obmedziť prísun cukrov do tela a obmedziť všetky potraviny, ktoré by zvyšovali vašu hmotnosť. Stačí si prelistovať aktuálny Tedi leták, kde nájdete všetky zdravé a potrebné potraviny pre váš aktuálny jedálniček a životný štýl. Nezabúdajte na to, že cvičiť môžete doslova aj od rána do večera, ale bez správnej stravy so svojou hmotnosťou a vzhľadom pri všetkej úcte veľa nespravíte.

 

Oblečenie a doplnky do domácnosti podľa módy

Rozhodne treba myslieť aj na oblečenie a výber rôznych doplnkov do vašej domácnosti. A to zvlášť s prichádzajúcimi jarnými mesiacmi, ktoré do oblasti módy a imidžu vnesú vždy niečo nové a zaujímavé. Takže – v súčasnosti letia ľahké, pohodlné a príjemne nositeľné nohavice či tričká, prípadne pre dámy blúzky a pre pánov košele. Skrátka, vo veľkých mestách sa ľudia radi obliekajú pohodlne a tak, aby svojím imidžom pozitívne zaujali aj najbližšie okolie. Pre výber oblečenia či vecí do domácnosti vám určite pomôže obchod Kik, ktorého aktuálny leták s ponukami sortimentu si taktiež viete pekne a jednoducho prelistovať on-line na internete. Načo zaťažovať životné prostredie, keď nájdete všetko na webe.

 

Zostaňte sami sebou

No a snáď tá najpodstatnejšia rada a tip – pri módnych „vychytávkach“ zostaňte sami sebou. Samozrejme, je fajn sledovať aktuálne veci ohľadom životného štýlu, veď inak by ste ani nemali prečo otvárať tento článok. Na druhej strane je však dobré zostať svojou vlastnou osobnosťou a mať nastavené priority tak ako doteraz. A potom už môžete aplikovať do svojho života takéto pozitívne zmeny ako napríklad zdravší jedálniček či rôzne novinky ohľadom módy či doplnkov do domácnosti.

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.apr 2019

Vzory, farby a dedičstvo Missoni v knihe

Značka známa najmä svojim cik-cakovým vzorom, výraznými farbami a pletenými kúskami má za sebou bohatú históriu a pred sebou farebnú budúcnosť. Jej...


Dizajn | 17.apr 2019

Televízor ako dekorácia

Značky Vitra a Panasonic sa spojili v projekte, v ktorom vytvorili spoločný produkt. Ide o netradičnú verziu televízora, ktorý spĺňa dvojakú funkciu- dekoratívnu a zábavnú.  


Voľný čas | 17.apr 2019

ASVOFF Bratislava: Oslava módneho filmu

Bratislava sa 24. a 25. apríla zaradí medzi sériu svetových metropol, ktoré hostili medzinárodný fashion film festival ASVOFF. Kreatívny riaditeľ...


Dizajn | 16.apr 2019

Kráľovné značky Dolce & Gabbana

Kolekcie Alta Moda značky Dolce & Gabbana sú samé o sebe kráľovské, opulentné, bohaté aj dekadentné. Teraz nám módny dom ponúka...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...