Vedeli ste, že Chrissy Teigen, Snoop Dogg či Zac Posen milujú varenie? Túto svoju záľubu pretavili do hmotnej podoby vďaka kuchárskym knihám, v ktorých sa s nami podelili o svoje najobľúbenejšie recepty.

Reese Whiterspoon: Whiskey in a Teacup

Aj napriek tomu, že to nie je úplne kuchárska kniha, ale skôr lifestylová publikácia (ako ju nazvala Reese), nájdete tu niekoľko jej najobľúbenejších receptov vrátane vyprážaného kuraťa. Kniha je venovaná južanskému životnému štýlu a aj kuchyni.

title

 

 

Chrissy Teigen: Cravings: Hungry for more

Modelka sa netají svojou láskou k jedlu a vo svojom okolí je vychýrenou kuchárkou a pekárkou. So svojim receptami sa podelí aj s nami vo svojej kniha, ktorá je plná tých najdekadentnejších receptov, ktoré vôbec nie sú komplikované.

2

 

 

Zac Posen: Cooking with Zac

Kto by povedal, že renomovaný módny návrhár to vie roztočiť nielen na móle, ale aj v kuchyni? Zac sa vie navyše s každým jedlom vyhrať a na tanier vám naservíruje dokonalé umelecké dielo. Jeho recepty sú podľa jeho slov rustikálne aj rafinované.

3

 

 

Snoop Dogg: From Crook to Cook

Ani od Snoop Doga by asi nikto nečakal knihu, no opak sa stal realitou. Okrem knihy sa môže pochváliť aj kuchárskou show, ktorá bola nominovaná na Emmy, a účinkuje v nej s Marthou Stewart. V knihe je publikovaných jeho 50 najobľúbenejších receptov, ktoré uspokoja akékoľvek chúťky.

4

 

 

Gwyneth Paltrow: The Clean Plate: Ear, Reset, Heal

Gwyneth už v minulosti publikovala niekoľko kuchárskych kníh a v roku 2019 sa môžeme tešiť na ďalšiu. Séria flexibilných receptov je založená na kvalite ingrediencií, ktoré by mali pomôcť aj zo zdravotného hľadiska. Herečka tvrdí, že správne jedlo dokáže liečiť telo.

5

Foto: archív vydavateľstiev

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 17.jún 2019

Povzbudzujúce osvieženie s príchuťou aus...

Predstavte si ten najhorúcejší okamih dňa, kedy si neželáte nič iné len skočiť do vody. Ak práve nemáte túto možnosť...


Cestovanie | 14.jún 2019

Najlepšie alternatívy AirBnB

Dovolenková sezóna je tu, no pokiaľ nie ste fanúšikom cestovných kancelárií a svoje letné dobrodružstvá plánujete samostatne, určite hľadáte ubytovanie...


Dizajn | 13.jún 2019

História pánskej módy vo výstave

Pitti Uomo je najdôležitejšou módnou akciou venovanou pánskej móde. Preto nie je vôbec prekvapujúce, že organizátori pri tejto príležitosti otvárajú...


Cestovanie | 13.jún 2019

Najlepšie európske ostrovy

Svet je plný nádherných destinácií, ktoré vynikajú rozličnými faktormi. Niektoré sa pýšia svojou históriou, iné modernou architektúrou či panenskou prírodou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...