Vedeli ste, že Chrissy Teigen, Snoop Dogg či Zac Posen milujú varenie? Túto svoju záľubu pretavili do hmotnej podoby vďaka kuchárskym knihám, v ktorých sa s nami podelili o svoje najobľúbenejšie recepty.

Reese Whiterspoon: Whiskey in a Teacup

Aj napriek tomu, že to nie je úplne kuchárska kniha, ale skôr lifestylová publikácia (ako ju nazvala Reese), nájdete tu niekoľko jej najobľúbenejších receptov vrátane vyprážaného kuraťa. Kniha je venovaná južanskému životnému štýlu a aj kuchyni.

title

 

 

Chrissy Teigen: Cravings: Hungry for more

Modelka sa netají svojou láskou k jedlu a vo svojom okolí je vychýrenou kuchárkou a pekárkou. So svojim receptami sa podelí aj s nami vo svojej kniha, ktorá je plná tých najdekadentnejších receptov, ktoré vôbec nie sú komplikované.

2

 

 

Zac Posen: Cooking with Zac

Kto by povedal, že renomovaný módny návrhár to vie roztočiť nielen na móle, ale aj v kuchyni? Zac sa vie navyše s každým jedlom vyhrať a na tanier vám naservíruje dokonalé umelecké dielo. Jeho recepty sú podľa jeho slov rustikálne aj rafinované.

3

 

 

Snoop Dogg: From Crook to Cook

Ani od Snoop Doga by asi nikto nečakal knihu, no opak sa stal realitou. Okrem knihy sa môže pochváliť aj kuchárskou show, ktorá bola nominovaná na Emmy, a účinkuje v nej s Marthou Stewart. V knihe je publikovaných jeho 50 najobľúbenejších receptov, ktoré uspokoja akékoľvek chúťky.

4

 

 

Gwyneth Paltrow: The Clean Plate: Ear, Reset, Heal

Gwyneth už v minulosti publikovala niekoľko kuchárskych kníh a v roku 2019 sa môžeme tešiť na ďalšiu. Séria flexibilných receptov je založená na kvalite ingrediencií, ktoré by mali pomôcť aj zo zdravotného hľadiska. Herečka tvrdí, že správne jedlo dokáže liečiť telo.

5

Foto: archív vydavateľstiev

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 22.mar 2019

Vidiecka klasika

Dvojpodlažný dom s piatimi izbami, Pavla 10A, predstavuje inováciu v rade domov Pavla.  


Dizajn | 22.mar 2019

Nádherné veci objektívom Tima Walkera

Londýnske múzeum V&A otvára ďalšiu zaujímavú výstavu venovanú móde. Po úspešnej výstave Dior tak nasleduje expozícia venovaná módneJ fotografii, konkrétne...


Dizajn | 21.mar 2019

Ponorte sa do prvej európskej podmorskej...

Prvú európsku reštauráciu, ktorá sa nachádza pod hladinou mora nájdete v ďalekej nórskej dedinke Båly, konkrétne Severnom mori. O jej dizajn sa...


Dizajn | 21.mar 2019

Versace otvorí výstavu venovanú svojej l...

Značka Versace pretavuje svoju módnu estetiku a inšpiráciu aj do kolekcií nábytku už od roku 1992. Tie sa odrazia aj v najnovšej...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najlepšie kolekcie z PFW I.

Paríž musí milovať každý nadšenec módy. Toľko módnych domov, dizajnérov, coutouriérov nenájdete asi ...

Ulla Johnson navrhla kolekciu s Bobbi Br...

Meno Ulla Johnson je synonymom moderného urban boho štýlu. Jej éterické kvetinové potlače a splývavé...

V zákulisí PFW

V zákulisí módnych prehliadok sa nám naplno prejaví atmosféra jednotlivých kolekcií. Zatiaľ čo ...