pilulka top fashion 2

Vedeli ste, že Chrissy Teigen, Snoop Dogg či Zac Posen milujú varenie? Túto svoju záľubu pretavili do hmotnej podoby vďaka kuchárskym knihám, v ktorých sa s nami podelili o svoje najobľúbenejšie recepty.

Reese Whiterspoon: Whiskey in a Teacup

Aj napriek tomu, že to nie je úplne kuchárska kniha, ale skôr lifestylová publikácia (ako ju nazvala Reese), nájdete tu niekoľko jej najobľúbenejších receptov vrátane vyprážaného kuraťa. Kniha je venovaná južanskému životnému štýlu a aj kuchyni.

title

 

 

Chrissy Teigen: Cravings: Hungry for more

Modelka sa netají svojou láskou k jedlu a vo svojom okolí je vychýrenou kuchárkou a pekárkou. So svojim receptami sa podelí aj s nami vo svojej kniha, ktorá je plná tých najdekadentnejších receptov, ktoré vôbec nie sú komplikované.

2

 

 

Zac Posen: Cooking with Zac

Kto by povedal, že renomovaný módny návrhár to vie roztočiť nielen na móle, ale aj v kuchyni? Zac sa vie navyše s každým jedlom vyhrať a na tanier vám naservíruje dokonalé umelecké dielo. Jeho recepty sú podľa jeho slov rustikálne aj rafinované.

3

 

 

Snoop Dogg: From Crook to Cook

Ani od Snoop Doga by asi nikto nečakal knihu, no opak sa stal realitou. Okrem knihy sa môže pochváliť aj kuchárskou show, ktorá bola nominovaná na Emmy, a účinkuje v nej s Marthou Stewart. V knihe je publikovaných jeho 50 najobľúbenejších receptov, ktoré uspokoja akékoľvek chúťky.

4

 

 

Gwyneth Paltrow: The Clean Plate: Ear, Reset, Heal

Gwyneth už v minulosti publikovala niekoľko kuchárskych kníh a v roku 2019 sa môžeme tešiť na ďalšiu. Séria flexibilných receptov je založená na kvalite ingrediencií, ktoré by mali pomôcť aj zo zdravotného hľadiska. Herečka tvrdí, že správne jedlo dokáže liečiť telo.

5

Foto: archív vydavateľstiev

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 22.jan 2019

8 dostupných michelinových reštaurácií

Keď sa povie michelinová reštaurácia, väčšine z nás zrejme ihneď napadne fine dining, dress code a menu z exotických surovín a ceny, pri ktorých...


Voľný čas | 22.jan 2019

Najkrajšie izbové rastliny

Interiérový dizajn nie je len o dizajnových kúskoch a kvalitných materiáloch. Tú pravú atmosféru domova vytvárajú práve rastliny, ktoré do...


Cestovanie | 22.jan 2019

Ako cestovať udržateľne?

Udržateľnosť a ekológia zasahujú do každej sféry našich životov. Zatiaľ čo o móde a kozmetike sa hovorí relatívne často, cestovný priemysel má tiež...


Voľný čas | 18.jan 2019

Zo sveta Zuzany Gregorovej: 5- sekundové...

Neverím v novoročné predsavzatia, preto som si ich nikdy nedávala. Vo väčšine prípadov ide aj tak len o ďalšiu formu prokrastinácie, čiže...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...