Pokaždé, když si koupíte vodu v malé plastové lahvičce na jedno použití, měla byste mít špatné svědomí. Ten plast je totiž na světě úplně zbytečně.

 

title

 

 

V civilizovaných zemích, kde žijeme, je navíc voda z vodovodu naprosto v pořádku a navíc dobrá, takže není žádný důvod, proč plýtvat. Skvělou motivací je designová láhev na vodu, z níž je radost pít. Tím nejčistším způsobem pro nás i planetu je pití ze skla.

 

bkr

 

Na český trh dorazily krásky od značky BKR, kterou už možná znáte z Instagramu. Jde o skleněnou láhev potaženou silikonem, kterou používá i Giselle Bundchen, Natalie Portman nebo Jessica Alba. Prodává se v prodejnách Sephora.

Krásné varianty najdete také v pražském obchodě Nila nebo na jeho e-shopu Nila.cz. Naším velkým objevem pak je láhev od značky Good Glass, díky níž si navíc hravě připravíte třeba cold brew, ledový čaj nebo ovocnou limonádu.

 

nila nila 2

 

Její součástí je totiž sítko z nerezové oceli, do něhož nacpete, co budete chtít. Její sklo je navíc dvojité, a tak udrží teplotu - jakoukoli, a tak není třeba láhev využívat jen na studené. Klidně si do ní uvařte i ranní čaj. Objednat můžete na Mygoodglass.com.

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 17.jún 2019

Povzbudzujúce osvieženie s príchuťou aus...

Predstavte si ten najhorúcejší okamih dňa, kedy si neželáte nič iné len skočiť do vody. Ak práve nemáte túto možnosť...


Cestovanie | 14.jún 2019

Najlepšie alternatívy AirBnB

Dovolenková sezóna je tu, no pokiaľ nie ste fanúšikom cestovných kancelárií a svoje letné dobrodružstvá plánujete samostatne, určite hľadáte ubytovanie...


Dizajn | 13.jún 2019

História pánskej módy vo výstave

Pitti Uomo je najdôležitejšou módnou akciou venovanou pánskej móde. Preto nie je vôbec prekvapujúce, že organizátori pri tejto príležitosti otvárajú...


Cestovanie | 13.jún 2019

Najlepšie európske ostrovy

Svet je plný nádherných destinácií, ktoré vynikajú rozličnými faktormi. Niektoré sa pýšia svojou históriou, iné modernou architektúrou či panenskou prírodou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...