Pri pohľade na Victoriu Beckham by len málokto predpokladal, že miluje čokoládu. Opak je však pravdou a dôkazom toho je aj jej posledná kolaborácia, v ktorej sa spojila s belgickým čokolatiérom Pierre Marcolini.

 

vbchoco

 

 

Exkluzívna značka čokolády takto pokračuje vo vytváraní dokonalých gastronomických zážitkov. V minulosti už stihla spolupracovať s menami ako Tom Dixon či Maison Kitsuné. S Victoriou Beckham Marcolini vytvoril kolekciu srdiečok, ktoré sú zároveň charakteristikou čokoládovne Pierre Marcolini. Dodali im však exotické chute a karamel a slané maslo, ruža a marakuja či yuzu.

Touto kolekciou si navyše dizajnérka chcela uctiť všetkých spolupracovníkov a blízkych, ktorí pri nej stáli pri vytváraní jej módneho impéria. „Je to veľká pocta spolupracovať s Victoriou, nielen s ňou vytvoriť kolekciu čokolády, ale aj odzrkadliť jej osobnosť a štýl,“ vyjadril sa Pierre Marcolini na margo spolupráce.

Kolekcia Pierre Marcolini x Victoria Beckham sa dostane do predaja 4.októbra a dostupná bude v butikoch Pierre Marcolini v Londýne, ako aj v butiku Victoria Beckham. Ak nemáte cestu do Londýna, môžete si čokoládu objednať na stránkach Pierre Marcolini aj Victoria Beckham.

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 19.okt 2018

Romantická jeseň na anglickom vidieku

Jeseň je ako stvorená na predĺžený víkend, ale pokojne aj týždeň na vidieku, kde to hrá tými najkrajšími farbami. Ťažko...


Dizajn | 19.okt 2018

Aesop x Rimowa: Dokonalá cestovateľská k...

Luxusná značka Aesop sa spojila s prestížnym výrobcov batožiny, značkou Rimowa. Z tejto kolaborácie vzišla exkluzívna kolekcia kozmetických produktov v cestovateľskom balení.  


Apetít | 18.okt 2018

George Clooney a Natalie Dormer hviezdam...

George Clooney sa vracia na obrazovky ako ambasádor Nespresso. V krátkom filme Výprava si na seba oblečie rytiersku zbroj a svoje služby...


Dizajn | 18.okt 2018

Rodarte oblieka Barbie!

Značka Rodarte má množstvo fanúšikov po celom svete, nájdu sa medzi nimi známe osobnosti ako Natalie Portman či Kirsten Dunst...

FashionLive banner 300x300

FashionLive banner 300x300

01

 tlacitko kupit2

tuireisecenter dovolenka 1

Naše tipy

Revolúcia v móde podľa Alexandra McQueen...

Po New Yorku prišla unikátna výstava Alexander McQueen do Bratislavy! Výklad obchodu sa tak galerijn...

Výročná výstava značky ETRO

Keď sa povie ETRO, mnohým ľuďom okamžite napadne ich typický slzičkový, farebný vzor. Práve jemu je ...

Premiéra filmu McQUEEN

Alexander McQueen: „DAJTE MI ČAS A JA VÁM PRINESIEM REVOLÚCIU“  Exkluzívna premiéra filmu ...

20 rokov media st banner