Čo by ste povedali na kávu v interiéri zariadenom podľa značky Prada? Alebo rovno v Café Dior? Tieto sny sa vám môžu splniť, pretože menované značky spoločne s ďalšími sa rozhodli priniesť kúsok dizajnu aj do gastro priemyslu.

 

Bar Luce, Miláno

Kaviareň, ktorú nájdete v kultúrnom inštitúte Fondazione Prada v Miláne má pod palcom Miuccia Prada a jej manžel. Interiér je navrhnutý v pastelových tónoch pripomínajúcich film Wesa Andersona.

title

 

 

Café Kitsuné, Paríž

Lifestylová značka Maison Kitsuné sa rozhodla skúsiť to aj v gastre. V Paríži tak nájdete hneď dve moderné kaviarne a ďalšiu zase v Tokiu. Všetky sú ladené v typickej estetike značky, ktorá prepája minimalizmus a urbanizmus.

2

 

 

Bar Zingaro, Tokio

Umelec Takashi Murakami, ktorý často spolupracuje so zančkami ako Louis Vuitton či Uniqlo, otvoril v Tokiu svoje vlastné bistro. Celý interiér je zahalený do typckých kvetinových, rozprávkových motívov, ktoré vám okamžite vyčaria úsmev na tvári.

3

 

 

Café Flora, Los Angeles

Mansur Gavriel sa takisto rozhodol vstúpiť do nového odvetvia. V meste anjelov preto otvoril kaviareň Café Flora, ktorá sa okamžite stala hot-spotom medzi lokálnymi aj turistmai. Interiér aj exteriér je ladený v millennial pink a atmosféru tiež podčiarkujú ružové záhony.

4

 

 

Café Dior by Pierre Hermé, Soul

Ak sa vydáte do luxusného bistra Café Dior v Soule, okamžite sa budete cítiť ako princezná. Pochutiť si tu môžete na francúzskych makrónkach, kávee a špeciálnych drinkoch. To všetko v elegantnom, nadčasovom interiéri.

5

Foto: archív prevádzok

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 18.okt 2018

Rodarte oblieka Barbie!

Značka Rodarte má množstvo fanúšikov po celom svete, nájdu sa medzi nimi známe osobnosti ako Natalie Portman či Kirsten Dunst...


Voľný čas | 15.okt 2018

Najpopulárnejšie halloweenske kostýmy ro...

Trendy sa netýkajú iba módy, kozmetiky a životného štýlu, ale aj halloweenskych kostýmov. Vie to aj známy vyhľadávač Google, ktorý uverejnil...


Dizajn | 15.okt 2018

Moncler vydáva knihu prepojenú s virtuál...

Značka Moncler vôbec nekončí s inováciami pri svojom projekte Moncler Genius, práve naopak. Táto kolekcia sa ukázala ako ideálny prvý krok...


Voľný čas | 15.okt 2018

Ako zorganizovať šatník?

Každá z nás má inú predstavu o tom, ako by mal vyzerať šatník. Zatiaľ čo mnohé z nás túžia po obrovskom walk-in šatníku...

FashionLive banner 300x300

FashionLive banner 300x300

01

 tlacitko kupit2

tuireisecenter dovolenka 1

Naše tipy

Revolúcia v móde podľa Alexandra McQueen...

Po New Yorku prišla unikátna výstava Alexander McQueen do Bratislavy! Výklad obchodu sa tak galerijn...

Výročná výstava značky ETRO

Keď sa povie ETRO, mnohým ľuďom okamžite napadne ich typický slzičkový, farebný vzor. Práve jemu je ...

Premiéra filmu McQUEEN

Alexander McQueen: „DAJTE MI ČAS A JA VÁM PRINESIEM REVOLÚCIU“  Exkluzívna premiéra filmu ...

20 rokov media st banner