Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 24. august 2011

Praha – Siddharta Café

Najlepší český dizajnový bar minulého roka je známy unikátnym prostredím inšpirovaným pôvodnými orientálnymi prvkami svetových Buddha-Barov, avšak s nádychom inovatívneho dizajnu a českej secesie. Jedinečná je tiež kombinácia orientálnych a moderných prvkov v spojení so štukami ozdobeným kazetovým stropom a východnými motívmi, kopírujúcimi pôvodnú výzdobu domu.

Praha – Siddharta Café

 sidharta_hl
Najlepší český dizajnový bar minulého roka je známy unikátnym prostredím inšpirovaným pôvodnými orientálnymi prvkami svetových Buddha-Barov, avšak s nádychom inovatívneho dizajnu a českej secesie. Jedinečná je tiež kombinácia orientálnych a moderných prvkov v spojení so štukami ozdobeným kazetovým stropom a východnými motívmi, kopírujúcimi pôvodnú výzdobu domu. Dominantným prvkom interiéru sú bohato zdobené lustre.


Riaditeľkou Buddha-Bar Hotela Prague, v ktorom sa bar nachádza, je Slovenka Veronika Fajčíková. Ocenenie za dizajn, ktoré prebrala minulý rok, venovala hotelierovi a zakladateľovi siete Buddha-Barov Raymondovi Visanovi. Tento Francúz navrhol nielen bar, ale aj celý hotel. Koncom minulého roka podľahol vážnej chorobe.

    4619

    Súvisiace články