Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 13. jún 2024 / PR

Letná manikúra 2024

Leto je obdobím tepla, slnka a oddychu. V tomto ročnom období túžite po ľahkosti vo všetkom a v manikúre obzvlášť. Letná atmosféra zároveň inšpiruje kozmetické experimenty, takže môžete realizovať zaujímavé nechtové vzory.

Letná manikúra 2024

Trendsetters predpovedajú, že pozornosť v oblasti nechtového umenia bude zameraná na prirodzenú krásu. Zároveň bude v móde všetko nové: niečo, čo pomôže rozšíriť obvyklé rámy krásy. Pozrime sa teda na gélové nechty na leto ktoré kľúčové trendy, ktoré budú relevantné v nadchádzajúcej teplej sezóne.

Módne trendy a novinky v manikúre na leto 2024

Trendom tohtoročnej letnej sezóny bude prirodzenosť. Tomuto trendu bude podliehať všetko, od tvaru až po výber odtieňa náteru. Krásky budú preferovať oválne a mandľové tvary. Obľúbené budú tlmené odtiene mäty, taupe, levandule, ružovej a modrej. Obľúbené budú tlmené odtiene mäty, taupe, levandule, ružovej a modrej.

Módne tvary nechtov 2024

Špicaté nechty, ihličky, balerínky – tieto možnosti budú v lete 2024 v pozadí. Najobľúbenejšie tvary budú oválne a mandľové. Tento typ laku je vhodný pre každého, ruky s nechtami tohto tvaru majú ženský, jemný a elegantný vzhľad. Pre tých, ktorí chcú výraznejšie riešenie, môžu byť ponúknuté piliny vo forme skoseného štvorca. Majstri nechtového servisu to nazývajú "lipstick nails". Tento trend sa už objavil, no akosi sa „neuchytil“. Na mólach v aktuálnej módnej sezóne si skosený štvorec všimol viackrát. Aby sa zdôraznila extravagancia a nehoráznosť obrazu, často sa kládol dôraz aj na dĺžku.

Pre každodennú možnosť si môžete vybrať mäkký štvorec. Táto forma nechtových platní je veľmi pohodlná, má štýlový a elegantný vzhľad. V skutočnosti ide o kombináciu klasického štvorca a mierne zaoblených rohov.

Mäkký štvorec je univerzálny. Vyzerá dobre na nechtoch rôznych dĺžok a veľkostí, nevytvára nepohodlie pri domácich prácach a zároveň sa dokonale kombinuje s akýmkoľvek štýlom. Napriek tomu, že štvorec je prísneho tvaru, vďaka miernemu zaobleniu majú nechty ženský a estetický vzhľad.

Ďalším trendom sú okrúhle nechty na leto. Sú stelesnením maximálnej prirodzenosti. Zároveň neexistujú žiadne obmedzenia dizajnu: dekor nechtov môže byť prísny, minimalistický, ženský.

Manikúra na dlhé nechty 2024

Dlhé umelé nechty poskytujú neobmedzené príležitosti pre kreativitu:

 • Trblietky - lesklé a trblietavé častice zostávajú v trende viac ako jednu sezónu. Dodávajú nechtom výraznosť a robia manikúru elegantnejšou.
 • Francúzska manikúra – je varianta s potlačou na špičkách budú top, s použitím farebných gél lakov, so zlatým a strieborným trením.
 • Gradientová manikúra - hladké prechody, ktoré vytvárajú efekt gradientu, dodávajú nechtom štýlový vzhľad.
 • Kresby - v móde budú zvieracie výtlačky, rozvody, abstrakcia, oblaky, lakonická geometria a kvetinárstvo.
 • Manikúra "Mačacie oko" - táto technika vytvára tajomný a atraktívny obraz.

Letná manikúra 2024: trendy a farby

Existuje veľa farebných možností pre letnú manikúru. Zamerajme sa na kľúčové odtiene, ktoré budú určite v trende.

Červená

Červená, ako inak, je jednou z kľúčových. Je ťažké nájsť dôstojnú náhradu tejto farby. Môžete experimentovať s odtieňmi červenej, paradajkovej, rubínovej, čerešňovej. Aby mala manikúra organický vzhľad, vyberte si odtieň, ktorý bude ladiť s tónom vašej pleti.

Hnedá

V palete letných odtieňov sa zrazu objavila hnedá. Odtiene kávy, kakaa a čokolády vytvárajú ušľachtilý obraz. Manikúra v hnedých a červených tónoch vyzerá veľkolepo v monochromatickom aj dvoj- a trojfarebnom zložení.

Biela

Biela môže byť použitá nielen pre francúzsku manikúru. Má veľkolepý vzhľad v kombinácii s priehľadným, s trblietavými trblietkami.

Nude

Toto je manikúra "bez dekorácie". Nechty vyzerajú prirodzene, akoby na nich nebol žiadny povlak. Odtieň nude farby sa môže líšiť podľa vášho želania: od nude po priehľadnejšiu alebo sýtejšiu.

Pastelová

Všetky oprášené odtiene budú módne. Nevytvárajú akcentové škvrny v obraze a zároveň dobre dopĺňajú ostatné prvky. Treba si uvedomiť, že v lete 2024 budú v trende všetky perleťové odtiene. Relevantné zostávajú zlaté a strieborné farby, dizajn "chróm", manikúra s neónovým efektom.

Bordová

Monochromatická bordová manikúra je klasika, ktorá nestráca aktuálnosť ani v novej sezóne. Tento dizajn nechtov vyzerá štýlovo, módne a zdržanlivo, vhodný pre nechty rôznych dĺžok a tvarov.

Zelená

Čo je to za leto bez zelenej? Správne – žiadne. Pozrite sa na hlboké odtiene zelenej:

 • ● fľašková
 • ● tmavo- tyrkysová
 • ● farba zeleného machu
 • ● smaragdová

Manikúra v tejto farebnej palete dáva rukám ušľachtilý a elegantný vzhľad a je obzvlášť skvelá v kombinácii s opálenou pokožkou.

Manikúra na krátke nechty 2024

Krátke nechty je možné upraviť štýlovo a zároveň vytvoriť veľmi pohodlnú manikúru. Hlavný dôraz sa kladie na prirodzenú krásu, pôvab a eleganciu. Krátke a elegantné nechty s dobrým povlakom sa hodia do každého štýlu.

Majstri odporúčajú výber nasýtených a tmavých farieb gélových lakov. Zároveň by ste sa mali vyhnúť zložitým návrhom, detailným výtlačkom a výkresom. Monochromatická manikúra môže byť doplnená malým prvkom: malá vetvička, lakonický geometrický vzor, ​​tenká čiara.

Ak chcete urobiť nezabudnuteľný dizajn nechtov, môžete sa uchýliť k takým technikám, ako je francúzska, ombre, mesačná manikúra. Môžete kombinovať kontrastné farby:

 • biela a čierna
 • béžová a čokoládová
 • svetloružová a fialová.

Zamerajte sa na svoj vkus a nebojte sa odvážnych experimentov. Manikúra je skvelý spôsob, ako rozveseliť seba a svoje okolie.

  2656

  Súvisiace články