Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 16. august 2012

Quiff - retro vo vlasoch je a bude in

Jedným z kľúčových trendov medzi pánskymi účesmi, ktorý už niekoľkú sezónu nestráca na popularite je Quiff. Tento účes, alebo strih, je inšpirovaný päťdesiatymi rokmi a rebelmi, či skôr superhrdinami tejto doby, Elvisom Presley a Jamesom Deanom.Jednou z príčin jeho pretrvávajúcej obľúbenosti je fakt, že sa dá vytvoriť skoro zo všetkých typov vlasov a existuje mnoho spôsobov, ako si ho upraviť podľa svojho gusta, čím môžete ešte viac zvýrazniť svoju osobitosť.

Quiff - retro vo vlasoch je a bude in

16. 8. 12


Jedným z kľúčových trendov medzi pánskymi účesmi, ktorý už niekoľkú sezónu nestráca na popularite je Quiff. Tento účes, alebo strih, je inšpirovaný päťdesiatymi rokmi a rebelmi, či skôr superhrdinami tejto doby, Elvisom Presley a Jamesom Deanom.

Jednou z príčin jeho pretrvávajúcej obľúbenosti je fakt, že sa dá vytvoriť skoro zo všetkých typov vlasov a existuje mnoho spôsobov, ako si ho upraviť podľa svojho gusta, čím môžete ešte viac zvýrazniť svoju osobitosť.

2012quiffstyling1
Pokiaľ preferujete formálnejší štýl, voľte uhladený a rafinovaný účes. Ak chcete skôr rozcuchaný "Rockabilly" štýl, doprajte vlasom viac objemu a štruktúry. Buďte kreatívny a hrajte sa so smerom vlasov, dĺžkou a objemom. Stylingové produkty ako je lak, vosk či gel vám pomôžu vytvoriť si vlastnú známku originality.

V prípade, že máte jemnú až stredne silnú textúru vlasov, je dobré nechať si po stranách a vzadu veľmi krátke vlasy a vrch dlhý.
Slick back quiff je veľmi populárny účes a videli sme ho na mnohých mólach, v módnych editoriáloch a reklamných kampaniach na jar/leto 2012. Podľa všetkého to bude kultový trend na niekoľko ďalších sezón.
disconnectedstyle
Ak máte husté vlasy, môže byť veľmi "dlhý vrch" pre vás nepohodlný a nezvládnuteľný. Tento problém sa dá riešiť buď častými návštevami kaderníka alebo kratším strihom. hair replacement systems AU
2012brutalstyling
Keď túžite po praktickej alternatíve, nechajte si vlasy na vrchu ostrihať kratšie, ale tak aby sa stále dali vyčesať do strany, dopredu alebo dozadu.

Pripravil Jakub Kubica v spolupráci s kaderníckym salónom Lente.

 

    7697

    Súvisiace články