Jar znamená pauzu všetkým čiapkám, ktorými sme sa udržiavali v zime v teple. Teraz si môžeme vychutnať viac voľnosti aj v účesoch a preto vám prinášame účesovú inšpiráciu. Nájdete v nej chic účesy z minulosti aj moderné stylingové triky.

90’s style

90.roky vládnu aj medzi účesovými trendami. Je ich mnoho, avšak nás zaujal práve tento dievčenský look, ktorý využíva malé štipce na zopnutie vlasov nad ušami. Takýto účes sa dá využiť pri rôznych dĺžkach a štruktúrach vlasov, je úplne jednoduchý a rýchly aj na hektické rána.

jarné účesy inšpirácia vlasy@maryljean

 

 

Retro vrstvy

Ďalšou retro možnosťou, avšak elegantnejšou je tento retro strih, ktorý využíva strategicky navrstvené pramene. Zahráva sa aj s náznakom offiny, ktorá krásne lemuje tvár po bokoch. Využiť sa dá v ležérnejších účesoch alebo môžete staviť na dramatickú, 80’s style ofinku vyfúkanú do vĺn.

sabinasocol@sabinasocol

 

Cestička v strede

Na sociálnych sieťach sa rozmohol trend cestičky na stred. Podľa mnohých je cestička na bok už úplným prežitkom a väčšina ľudí sa tak uchyľuje k deleniu vlasov na stred. Cestička v strede sa dá využiť v rozpustených vlasoch, pri drdoloch a mnohých iných účesoch.

sasha.mei@sasha.mei

 

Pixie

Pixie alebo krátky “chlapčenský” strih sa rozmohol napríklad v 90.rokoch a teraz sa takisto teší stúpajúcej popularite. Ak chcete zmenu a máte odvahu, tak do tohto účesu choďte. Nielenže je to úplne bezstarostný účes, ktorý vám uľahčí úpravu a navyše vždy pôsobí štýlovo.

alyssainthecity@alyssainthecity

 

Štipce

Retro účes v modernom štýle môže vyzerať aj takto. Stačiť vám k nemu bude len jeden väčší štipec, ktorý možno ešte máte zastrčený niekde v šatníku. Vlasy zopnite do drdolu alebo do iného copu, čím vytvoríte ležérne pôsobiaci, chic účes, ktorý je rýchly a vhodný an každodenné nosenie.

jeannine.roxas@jeannine.roxas

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 18.máj 2021

Ako zakryť rôzne typy nedokonalostí?

Škvrny, akné, kruhy pod očami, všetko toto patrí k bežnej pleti. Nikto z nás nie je dokonalý a občasným alebo...


Líčenie | 18.máj 2021

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sme ich takisto...


Vlasy | 18.máj 2021

Účesová inšpirácia z Instagramu

Upravené vlasy nám dajú úplne nový look, určite sa na tom všetci zhodneme. Ku kaderníkom však nemôžeme chodiť každý druhý...


Vlasy | 17.máj 2021

Vlasové trendy na nasledujúcu sezónu

Po uvoľnení opatrení smerovali prvé kroky (aspoň pomyselné) mnohých z nás do beauty salónov a kaderníctiev. Tie z nás, ktoré...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...