Pokiaľ ste majiteľkou jemných vlasov, určite viete, aké ťažké je dodať im skutočný objem. Častokrát môžu pôsobiť spľasnuto a bez života, nehovoriac o tom, že žiaden účes pri nich nemá dlhú životnosť. Veľkú zmenu však dokáže urobiť správne zvolený strih! Tieto sú pre jemné vlasy ako stvorené.

Klasický bob

Okrem toho, že je tento strih mimoriadne štýlový, ale zároveň aj nadčasový, je ideálnou voľbou pre jemné vlasy. Tupo zastrihnuté konce vytvárajú ilúziu objemu a vlasy v tomto strihu jednoducho vyzerajú pevnejšie a hrubšie. Výsledkom sú ľahko udržiavateľné, zdravo pôsobiace vlasy.

strih účesy jemné vlasy riedke objem@estelanewbold

 

 

Strategické vrstvy

Aj s dlhými vlasmi sa dá pohrať a ten správny kaderník vám určite bude vedieť poradiť vhodnú stratégiu. Pravdepodobne staví na prestrihnutie vrstiev, ktoré budú vytvárať ilúziu objemu. Okrem toho krásne orámujú vašu tvár, na ktorú budú odvádzať pozornosť.

rosiehw@rosiehw

 

 

Pixie

Áno, tento strih je stvorený pre odvážne ženy, ktoré chcú maximum voľnosti. Zvýrazňuje všetky črty tváre, pričom dôraz kladie na oči a lícne kosti, takže z vás spraví skutočnú rebelku. Čo sa týka objemu, vďaka dôklane prestrihaným vrstvám bude pôsobiť skutočne zdravo a bohato.

rubyrose@rubyrose

 

 

Lob

Predĺžený bob alebo lob je ideálny pre tie z nás, ktoré nechcú radikálnu zmenu v dĺžke ako to je v prípade bobu. Dĺžka zhruba po ramená a vlasy prestrihané v jemných vrstvách takisto dokážu vytvoriť krásny objem, jednoducho sa upravujú a vždy pôsobia sviežo.

phoebedynevor@phoebedynevor

 

 

S ofinkou

Správne zvolená ofina pre váš typ vlasov takisto dokáže divy. Vďaka nej môžu vlasy pôsobiť hrubšie, pevnejšie a objemnejšie. Ofina tiež viac upúta na váš pohľad a lícne kosti, pridáva vlasom na štruktúre a dimenzii.

rocky barnes@rocky_barnes

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaKam na liposukciu, facelift, nové prsia ...

Bratislava má najmodernejšiu plastiku! Vďaka Klinike YES VISAGE získala Bratislava veľkým rozšírením do nových priestorov najmodernejšiu kliniku plastickej chirurgie a...


Líčenie | 12.apr 2021

Jednoduché líčenie na jar

Stále pretrvávajúce opatrenia nám nedovoľujú siahnuť po klasických jarných rúžoch, ktorými by sme za bežných okolností rozžiarili svoju vizáž. Avšak...


Vlasy | 09.apr 2021

Jarná účesová inšpirácia

Jar znamená pauzu všetkým čiapkám, ktorými sme sa udržiavali v zime v teple. Teraz si môžeme vychutnať viac voľnosti aj...


Líčenie | 06.apr 2021

Manikúrový trend: Nude Nails

Naturálna krása je v tomto období v popredí. Týka sa nielen líčenia, ale aj minimalistického prístupu v starostlivosti o pleť...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...