Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte sa na pomoc štýlových vlasových doplnkov, ktoré nielen udržia vlasy na svojom mieste, ale aj vytvoria moderné, chic účesy. 

 

Zamatové stuhy

Zamat a jeseň sú naša obľúbená kombinácia. Tento materiál pôsobí príjemne, hrejivo a navyše luxusne, čo z neho robí ideálneho adepta na vlasový doplnok. Túto sezónu preto siahnite po zamatovej stuhe do vlasov, či už v obľúbenej čiernej alebo trendy smaragdovej.

vlasové doplnky na jeseň účesy trendy@emilisindlev

 

 

Retro spony

Rôznorodé spony a sponky, ktoré si možno pamätáte z 90.rokov sú teraz späť a v jesennom hairstylingu si našli svoje pevné miesto. Dajú sa využiť na rôzne spôsoby a v rôznych účesoch. Pohrajte sa s farbami, veľkosťami a vytvorte trendy jesenný účes, ktorý vďaka podpore sponiek vydrží aj vo vetre a daždi.

thatsaleaf@thatsaleaf

 

Čelenky

Túto jeseň sú veľmi populárne outfity v štýle school girl, založené na mini plisovanej sukni, svetroch a blúzkach. Ideálnym vlasovým doplnkom k takémuto outfitu je čelenka! Či už si vyberiete elastickú alebo pevnú verziu, dosiahnete ňou dokonalý look a lá Blair Waldorf v modernom svete.

emmanuellek @emmanuellek_

 

Štipce

Jeden z najpopulárnejších vlasových doplnkov, ktorý si nás získal už v lete, je štipec. Aj tento retro kúsok zažíva návrat na scénu a nosiť sa skutočne dá rôznorodo. Staviť môžete na maxi verziu, ktorou dokážete vypnúť všetky vlasy, alebo mini štipce, s ktorými môžete vytvárať sofistikované a jednoduché účesy.

mobinapeiman@mobinapeiman

 

Šiltovka

Tento doplnok síce nie je úplne pravým „vlasovým“ doplnkom, no je ideálnym riešením do sychravého jesenného počasia. V dnešnej móde sa športové šiltovky kombinujú s elegantnými kúskami, vďaka čomu vytvárajú chic výsledok. Navyše vlasy držia pokope a chránia pred dažďom. Nosia sa s rozpustenými vlasmi, ale aj s rôznymi copmi.

clairerose@clairerose

 

Baretky

Posledným kúskom z nášho výberu je baretka. Neodmysliteľná súčasť francúzskej módy si opäť získava masy. Takisto nejde o pravý vlasový doplnok, no v prípade horšieho počasia alebo bad hair day je to ideálna voľba. Nosiť sa dá s rozpustenými strapatými vlasmi, ale aj so sofistikovanými vlnami či dokonca s najrôznejšími vrkôčikmi.

aysha.sow@aysha.sow

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 26.nov 2020

5 účesov inšpirovaných Francúzkami

Základom typického francúzskeho štýlu sú vždy dôkladne upravené vlasy. Môže sa síce zdať, že Francúzky si na vlasy nepotrpia, no...


Trendy krasa | 25.nov 2020

Vianoce po slovensky: Kozmetika

Nákupy vianočných darčekov nie sú nikdy jednoduché. Častokrát nimi chceme našich blízkych ohúriť a potešiť. Tento rok však vianočnými nákupmi plánujeme...


Tajomstvo svetových topmodeliek dostupné...

Čo obdivujete na modelkách? Ich dokonalo upravené vlasy, fit postavu či krásnu pleť? Všetky tieto aspekty do veľkej miery samozrejme...


Trendy krasa | 23.nov 2020

Domáca manikúra: Vytvarujte si dokonalé ...

Krátke či dlhé, hranaté alebo oválne? Nezáleží na tom, aký tvar a dĺžku nechtov preferujete, poradíme vám, ako si ich spraviť...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...