Drdol je skvelou voľbou na dni, kedy sme leniví vymyslieť niečo nové, na dni, kedy potrebujeme skrotiť vlasy, na dni, kedy chceme vyzerať elegantne a mnoho, mnoho ďalších príležitostí. Inšpirujte sa drdolmi, ktoré sme zahliadli na posledných týždňoch módy v Miláne, Paríži či New Yorku.

Trendsetterka

Jemne strapatý, voľný drdol pôsobí ležérne a pritom trendy. Je uvoľnený a pritom stále pôsobí upravene, čo z neho robí skvelý účes aj do práce aj na voľný čas.

vlasy účes inšpirácia drdol

 

Balerína

Vysoký drdol a uhladené vlasy bývali kedysi doménou baletiek. Avšak ich sofistikovaná ladnosť nás prinútila tento účes adaptovať aj do bežného života.

1

 

 

Hippie

Strapatý drdol v kombinácii s dredmi zase poteší všetky milovníčky neštandardnej krásy a nezávislého stylingu. Pokiaľ dredy nemáte, stále môžete použiť príčesky, ako to urobila Gigi.

3

 

 

Dáma

V prípade, že potrebujete vyčarovať dokonalo elegantný účes, na drdol sa môžete opäť spoľahnúť. Pevne zopnutý, efektne uhladený a doplnený jemnou dávkou gélu pre mokrý efekt, je ideálnou voľbou aj na slávnostnejšie príležitosti.

4

 

 

Energická

Hravú, energickú verziu drdolu vytvoríte aj veľmi jednoduchým efektom. Predtým, ako vlasy zatočíte do drdolu ich stačí zapliesť. Môžete sa pohrať s počtom vrkôčikov, na pokojne si vystačíte aj s jedným.

5

 

Foto: Pinterest

 

Najnovšie zo sekcie krásaAM-PM Beauty so SmartBeauty

Martina Homolová Rolná, alebo pre nás jednoducho SmartBeauty. Je sviežim vánkom na kozmetickej scéne, ktorý privial transparentné informácie, zrozumiteľné a vecné...


Trendy krasa | 01.jún 2020

Ozdobte sa vôňou s jedinečnými AROMA ŠPE...

Majiteľka značky Aromašperky sa prekvapivo o šperky kedysi príliš nezaujímala. Hovorí o sebe, že bola vychovávaná skôr prakticky ako žensky...


Vlasy | 30.máj 2020

Jarné účesy z prehliadkového móla

Je zaujímavé, ako dokáže jeden účes, jediný doplnok vo vlasoch dokáže úplne zmeniť celý váš vzhľad. Niekedy sa vďaka nemu...


Ako správne vrstviť kozmetické produkty?

Myslíte, že je dôležité aplikovať kozmetické produkty v špecifickom poradí? V prípade, že vám záleží na najlepších možných výsledkoch a používate aktívne látky...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...