Vitamín C má veľmi veľa pozitívnych účinkov na celkové fungovanie organizmu. Prispieva k správnej funkcii nervového a imunitného systému. Pôsobí ako antioxidant a vďačíme mu za zdravé kosti, cievy a optimálne fungovanie srdcovo - cievneho systému.

 

vitabrid vlasy

 


Vo vyváženej strave prijímame určité množstvo vitamínu C, ktoré vieme v prípade jeho nedostatku vykompenzovať rôznymi výživovými doplnkami. Niekedy však aj naša pokožka i vlasy potrebujú priamu dávku vitamínu C na oživenie, posilnenie a celkovú revitalizáciu.

 

vitabridc vlasy 1

 

Laboratóriá Vitabrid vytvorili špeciálny produkt Vitabrid C¹² Hair Tonic Set - Professional. Ide o dvojzložkový produkt, ktorý je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o vlasovú pokožku. Aktívne zložky produktu sú vpravované hlboko do vlasovej pokožky. Pokožka je hydratovaná, vlasy sú pevnejšie, lesklejšie a zdravšie. Výrobok eliminuje účinky škodlivého vonkajšieho prostredia. Konkrétne minimalizuje vplyv UV žiarenia a chráni vlasové vlákno.

 

vitabridc vlasy 2

 

Vitabrid C¹² Hair Tonic Set - Professional pozostáva z vlasového prášku a vlasového tonika. Prášok obsahuje formulu Vitabrid C¹² - aktívny a stabilný vitamín C, ktorá má vďaka svojmu patentu schopnosť nepretržite sa počas 12 hodín uvoľňovať priamo do pokožky hlavy. Posilňuje tak vlasové folikuly a stimuluje rast vlasov. Súčasťou prášku je oxid zinočnatý, ktorý pokožku upokojuje a poskytuje jej spomínanú ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Alantoín má protizápalové účinky, zvlhčuje a uvoľňuje podráždenie a šupinatosť. Poslednou zložkou výrobku je glyceryl vytvárajúci ochrannú bariéru proti voľným radikálom.

Vlasové tonikum s obsahom dexpanthenolu a biotínu zabraňuje tvorbe nadmerného množstva mazu, revitalizuje pokožku, obmedzuje vznik lupín, stimuluje rast vlasov a eliminuje ich vypadávanie.

 

Viac informácií: www.vitabridc.sk

 

Najnovšie zo sekcie krásaAM-PM Beauty s Alex Fráňovou

Alex môžete poznať aj pod jej úspešným blogom Tales of Miss A., v ktorom sa venuje kráse, kozmetike, ale aj...


Nepriatelia zdravej pleti: Alkohol

Každý z nás má svoje neresti. Niekto nedokáže odolať lahodnej čokoláde, francúzskym zákuskom alebo poriadnej talianskej pizzi, iní si zase radi...


Trendy krasa | 08.júl 2020

Manikúra a ligot: Ako kombinovať nechty ...

Detaily robia celkom, to všetci vieme. Táto poučka sa však netýka len doplnkov ako kabelky či topánky, ale aj manikúry...


Všetko o striách

Strie sú spoločne s celulitídou jedným z najčastejších problémov, ktoré trápia ženy, a to najmä v lete, kedy sa viac odhaľujeme a s tým aj odkrývame...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Letná manikúra pre minimalistky

Manikúrové trendy sú dnes bohaté a pestré. Na svoje si prídu milovníčky výrazných farieb, uniká...

Surfovanie s Burberry

Keď sa luxusné módne domy objavia vo svete dizajnu najrôznejších produktov, vždy to stojí za to. Zna...

Must-have sandále leta

Nebolo to tak dávno, čo sme sa zamilovali do remienkových sandálov s hranatou špičkou. Teraz to...