Vitamín C má veľmi veľa pozitívnych účinkov na celkové fungovanie organizmu. Prispieva k správnej funkcii nervového a imunitného systému. Pôsobí ako antioxidant a vďačíme mu za zdravé kosti, cievy a optimálne fungovanie srdcovo - cievneho systému.

 

vitabrid vlasy

 


Vo vyváženej strave prijímame určité množstvo vitamínu C, ktoré vieme v prípade jeho nedostatku vykompenzovať rôznymi výživovými doplnkami. Niekedy však aj naša pokožka i vlasy potrebujú priamu dávku vitamínu C na oživenie, posilnenie a celkovú revitalizáciu.

 

vitabridc vlasy 1

 

Laboratóriá Vitabrid vytvorili špeciálny produkt Vitabrid C¹² Hair Tonic Set - Professional. Ide o dvojzložkový produkt, ktorý je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o vlasovú pokožku. Aktívne zložky produktu sú vpravované hlboko do vlasovej pokožky. Pokožka je hydratovaná, vlasy sú pevnejšie, lesklejšie a zdravšie. Výrobok eliminuje účinky škodlivého vonkajšieho prostredia. Konkrétne minimalizuje vplyv UV žiarenia a chráni vlasové vlákno.

 

vitabridc vlasy 2

 

Vitabrid C¹² Hair Tonic Set - Professional pozostáva z vlasového prášku a vlasového tonika. Prášok obsahuje formulu Vitabrid C¹² - aktívny a stabilný vitamín C, ktorá má vďaka svojmu patentu schopnosť nepretržite sa počas 12 hodín uvoľňovať priamo do pokožky hlavy. Posilňuje tak vlasové folikuly a stimuluje rast vlasov. Súčasťou prášku je oxid zinočnatý, ktorý pokožku upokojuje a poskytuje jej spomínanú ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Alantoín má protizápalové účinky, zvlhčuje a uvoľňuje podráždenie a šupinatosť. Poslednou zložkou výrobku je glyceryl vytvárajúci ochrannú bariéru proti voľným radikálom.

Vlasové tonikum s obsahom dexpanthenolu a biotínu zabraňuje tvorbe nadmerného množstva mazu, revitalizuje pokožku, obmedzuje vznik lupín, stimuluje rast vlasov a eliminuje ich vypadávanie.

 

Viac informácií: www.vitabridc.sk

 

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 18.feb 2020

Beauty trendy z LFW FW20

Podľa britských dizajnérov, ktorí nám predstavili svoje kolekcie na nedávnom Fashion Week-u, sa na jeseň budú nosiť nahé pery, nežne...


Vyskúšajte 3 odtiene nefalšovanej krásy

Vonkajšia krása a mladosť sú to, o čo sa dnes snaží každá jedna žena, aj muž. Avšak zmenám súvisiacim s...


Líčenie | 13.feb 2020

Valentínska vizáž: Inšpirácia od svetový...

Každý si oslavu lásky predstavuje inak, pre niekoho to je chutná večera, niekto si vysníva exkluzívny pobyt pri Eiffelovke, iní...


Trendy krasa | 13.feb 2020

Beauty trendy z NYFW FW20

Výrazné červené pery, zamotané vrkoče a kovové odlesky si nás podľa prestížnych módnych domov získajú nasledujúcu sezónu. Aké beauty trendy sa...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...