Máte doma malú parádnicu alebo fešáka, ktorý si potrpia na svoju vizáž? V Bratislave na Nevädzovej ulici sa nachádza prvé špecializované detské kaderníctvo a manikúra COPČEK.

 

title

 

Služby v salóne sú smerované a zamerané výlučne na detského klienta. Strihanie vláskov dievčatiek prebieha v rozprávkovom kresle pre popolušku, chlapci pri úprave účesu zasadnú do športového kabrioletu alebo dobrodružného off - road vozidla.

 

copcek 2

 

Ani úplne prvé strihanie vláskov u malých drobcov nie je problémom. Milé kaderníčky deťom vysvetlia, že strihanie a úprava účesu je veľkou zábavou a obíde sa bez jedinej slzy. Prvé vlasy je možné si na pamiatku aj zarámovať. Sladká odmena neminie žiadneho detského zákazníka. Okrem strihania a úpravy účesu si v salóne môžu slečny a mladí páni objednať aj vytvorenie účesu na špeciálne príležitosti.

 

Súčasťou portfólia služieb je aj pestrá ponuka výrobkov na úpravu vlasov. Jednou z najobľúbenejších "vychytávok" je kefa na bezbolestné rozčesávanie vlasov Tangle Teezer Wet Detangler Coral Pick'n'Stick, vďaka ktorej jemne a účinne rozčešete aj mokré vlasy. Suchým vlasom dodá Wet Detangler lesk a hladkosť.

 

copcek 4  copcek 5 

 

Mamičky a oteckovia, ktorí doprevádzajú svoje deti do kaderníctva Copček si počas čakania na svoje ratolesti môžu s časopisom v rukách pochutnať na dobrej káve. Avšak už v priebehu budúceho roka salón rozšíri svoje kadernícke služby pre rodičov detských klientov, a v prípade záujmu sa postará aj o ich korunu krásy.

Manikúra a kozmetické služby pre malé dámy sú neoddeliteľnou súčasťou služieb salónu Copček. Všetky produkty, ktoré sa v salóne na vlasy, nechty i tvár používajú, sú na prírodnej báze. Značka dievčenských lakov na nechty Snails obsahuje vitamíny a ružovú vodu, laky sú zľupovacie alebo umývateľné vodou. Jednotlivé kozmetické produkty si môžete v salóne aj zakúpiť.

 

copcek 3

 

Tak ako aj dospelí sa potrebujú občas odmeniť a nechať sa hýčkať, rovnako to pociťujú aj naše deti. Úprava vlasov, manikúra, alebo spoločná jazda maminky a dcéry alebo otecka a syna v naozajstnom salóne. V Copčeku sa na vás už tešia.

Viac informácií: www.copcek.sk

 

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 02.júl 2020

Summer Body: Najlepšie aplikácie na cvič...

Bez ohľadu na to, či sa chystáte na dovolenku alebo ju tento rok vynecháte, leto je predsa len tu. To...


Líčenie | 02.júl 2020

Letná manikúra pre minimalistky

Manikúrové trendy sú dnes bohaté a pestré. Na svoje si prídu milovníčky výrazných farieb, unikátnych vzorov, ale aj tie z nás, ktoré...


Líčenie | 02.júl 2020

Líčenie, ktoré sa v lete neroztopí

Určite ste si všimli, že niektoré produkty, ktoré využívate v zime, vaša pleť v lete nepotrebuje, a naopak produkty, ktoré ste do leta...


AM-PM Beauty s TTapple

Terezu Haščákovú zrejme väčšina z vás pozná pod prezývkou TTapple, pod ktorou ovládla Instagram. Nás uchvátil jej ležérny štýl so...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Crop top na elegantný spôsob

Skrátené topy sú skvelou voľbou do letných outfitov. Ukážu kúsok kože, poskytnú voľnosť aj komfort a...

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...