Či už to sú modelky ako Bella Hadid a Elsa Hosk, alebo celebrity na čele s Kardashiankami, či dokonca influencerky ako Brittany Xavier a Leonie Hanne, známe osobnosti si jednoducho obľúbili dramatické účesy z minulosti. Ktoré to sú?

S čelenkou

60.roky pretvorené na štýl 90.rokov v modernom svete. Takto opísala svoju kreáciu hair-stylistka Justine Marjan. Kombinuje extra vysoký konský chvost s elastickou čelenkou. Pohodlný, praktický a maximálne štýlový účes, čo myslíte?

retrohair@justinemarjan

 

Polovičný konský chvost

Donedávna sa nosili najmä polovičné drdoly, no teraz sa vraciame k polovičným copom. Ich základom sú však hladučké, no pritom objemné vlasy s koncami vytočenými do vonkajšej strany. Elegancia na retro spôsob.

2@chrisappleton1

 

 

Vysoký konský chvost

Najčastejšia retro kreácia je práve tento extra vysoký konský chvost, ktorý je upevnený takmer na vrchu hlavy. V modernom svete ho preslávila Ariana Grande, no často ho nosí napríklad Bella Hadid a Kylie Jenner.

3@cwoodhair

 

 

So sponkou

Účes ako stvorený pre všetky majiteľky bobu a lobu. Stačí rozdeliť vlasy cestičkou a na jednej strane ich zopnúť zaujímavou sponkou. Nezabudnite však, že aj v tomto prípade musia byť vlasy úplne hladučké a konce vytočené do vonkajšej strany.

4@justinemarjan

 

 

Dramatická cestička

Zrejme najjednoduchšia alternatíva z retro účeov, hodí sa dlhým aj krátkym vlasom. Do hladka vyfúkané vlasy rozdeľte cestičkou, nie však na stred, ale jedna časť by mala byť značne väčšia. Konce vyfúkajte dovnútra.

5@cwoodhair

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 03.aug 2021

Summer Hair: Baby Braids

Letnú atmosféru tvoríme aj svojim oblečením, stylingoma celkovou vizážou, kam patria samozrejme aj vlasy. Ak máte radi boho štýl plný...


Salón SatinBeauty - pomáhame ženám byť e...

Každá žena túži byť krásna. A každá žena si zaslúži byť krásna. Zdravo sa stravujeme, snažíme sa o dostatok spánku...


Nikdy som sa v mojom tele necítila lepši...

Plastická chirurgia už dávno nie je tabu! V prvom rade ide totiž o zákroky, ktoré výrazne zlepšujú kvalitu života. Pýtate...


Moderné slnenie s Institut Esthederm

Mnohé z nás si leto bez bronzového opálenia nedokážu predstaviť. Slnko je však aj zdrojom tepla, pozitívnej energie a vitamínu...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...