Obdobie festivalov nám umožňuje experimentovať s outfitmi aj účesmi. Sú ideálnou príležitosťou na bláznivejšie kreácie, odvážnejšie doplnky a extravaganciu, no zároveň si pýtajú aspoň minimum praktickosti.

Vrkôčiky

Účes, v ktorom prežijete pokojne aj celý festival. Znesie vodu, skákanie a tancovanie, ale aj spánok v spacáku. Boxerské vrkoče sú jednoducho pohodlné a štýlové. Upliesť ich môžete koľko len chcete.

titleCaroline Daur

 

Jednoducho

Tento účes zvládnete aj samy. Vlasy nechajte rozpustené a zapleťte len jeden tenký, boxerský vrkoč na jednej strane. Na zvyšok vlasov aplikujte slaný sprej a stláčaním vytvorte plážové vlny.

2Chiara Ferragni

 

 

Z prehliadky

Kto si pamätá prehliadku Dior, kedy vyšli na mólo modelky s retro šiltami? Pre nás je to ideálny festivalový kúsok, ktorý poslúži ako čelenka aj ochrana pred slnkom.

3 

 

 

90’s

Jednoduchou bandanou vytvoríte autentický účes inšpirovaný 90.rokmi. Použite ju ako čelenku a nechajte vlasy rozpustené. Alebo naopak, zapleťte vrkoče či viažte drdol.

4Taylor Hill 

 

 

Festivalová víla

Rozpustené vlasy, ktoré držia pokope len zapletené vrkoče na stranách hlavy evokujú romantiku. S týmto účesom sa môžete vyblázniť pri tancovaní bez toho, aby ste mali všetky vlasy v tvári.

5 

 

 

Dráma

Hrubé boxerské vrkoče doplnené farebnými príčeskami alebo niťami pôsobia na jednej strane dramaticky a odvážne, no na druhej veľmi zaujímavo. Stavte na tento účes, ak hľadáte kreatívnejšiu podobu klasiky.

6Camila Coelho 

 

 

Dievčensky

Dva konské chvosty predelené gumičkami po dĺžke vytvárajú zaujímavý, hravý efekt. Sú jemné, dievčenské a praktické.

7Sierra Furtado 

 

 

Luxusne

Vrkoče doplnené trblietkami, prstencami a inými aplikáciami pôsobia luxusne a štýlovo zároveň. Môžete sa hrať s rôznymi podobami tohto účesu, takže vás tak skoro neomrzí.

8Leonie Hanne

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 13.sep 2019

Ako si vybrať ideálny tvar nechtov?

Aj taký detail, akým je tvar nechtov dokáže urobiť veľký rozdiel. Vie opticky predĺžiť prsty či zoštíhliť ruku. Vyberte si...


Kozmetika navrhnutá umelou inteligenciou

Kozmetický priemysel je dnes v rozpuku o čom hovorí množstvo značiek, ktoré vzniká takmer s každým novým dňom. Do vlastných kozmetických značiek sa...


Líčenie | 12.sep 2019

Make-up ako druhá koža

Každá z nás by chcela dosiahnuť úroveň líčenia, ktoré vyzerá ako naša vlastná pokožka. Ak je toto aj vašim cieľom, poradíme...


Líčenie | 12.sep 2019

Červená manikúra pre každý odtieň pleti

Červená manikúra je ideálnou jesennou voľbou. Je nadčasová, elegantná a hodí sa na akúkoľvek príležitosť aj do každého ročného obdobia, no...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...