Obdobie festivalov nám umožňuje experimentovať s outfitmi aj účesmi. Sú ideálnou príležitosťou na bláznivejšie kreácie, odvážnejšie doplnky a extravaganciu, no zároveň si pýtajú aspoň minimum praktickosti.

Vrkôčiky

Účes, v ktorom prežijete pokojne aj celý festival. Znesie vodu, skákanie a tancovanie, ale aj spánok v spacáku. Boxerské vrkoče sú jednoducho pohodlné a štýlové. Upliesť ich môžete koľko len chcete.

titleCaroline Daur

 

Jednoducho

Tento účes zvládnete aj samy. Vlasy nechajte rozpustené a zapleťte len jeden tenký, boxerský vrkoč na jednej strane. Na zvyšok vlasov aplikujte slaný sprej a stláčaním vytvorte plážové vlny.

2Chiara Ferragni

 

 

Z prehliadky

Kto si pamätá prehliadku Dior, kedy vyšli na mólo modelky s retro šiltami? Pre nás je to ideálny festivalový kúsok, ktorý poslúži ako čelenka aj ochrana pred slnkom.

3 

 

 

90’s

Jednoduchou bandanou vytvoríte autentický účes inšpirovaný 90.rokmi. Použite ju ako čelenku a nechajte vlasy rozpustené. Alebo naopak, zapleťte vrkoče či viažte drdol.

4Taylor Hill 

 

 

Festivalová víla

Rozpustené vlasy, ktoré držia pokope len zapletené vrkoče na stranách hlavy evokujú romantiku. S týmto účesom sa môžete vyblázniť pri tancovaní bez toho, aby ste mali všetky vlasy v tvári.

5 

 

 

Dráma

Hrubé boxerské vrkoče doplnené farebnými príčeskami alebo niťami pôsobia na jednej strane dramaticky a odvážne, no na druhej veľmi zaujímavo. Stavte na tento účes, ak hľadáte kreatívnejšiu podobu klasiky.

6Camila Coelho 

 

 

Dievčensky

Dva konské chvosty predelené gumičkami po dĺžke vytvárajú zaujímavý, hravý efekt. Sú jemné, dievčenské a praktické.

7Sierra Furtado 

 

 

Luxusne

Vrkoče doplnené trblietkami, prstencami a inými aplikáciami pôsobia luxusne a štýlovo zároveň. Môžete sa hrať s rôznymi podobami tohto účesu, takže vás tak skoro neomrzí.

8Leonie Hanne

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaKtorý fototyp ste a aké SPF potrebujete?

Vedeli ste, že až 50% Európaniek vo veku 15-25 rokov sa opaľuje bez použitia opaľovacieho krému so SPF? Niektoré dokonca...


Sila prírody v kozmetike

Aj napriek tomu, že moderná kozmetika ponúka najnovšie inovácie a technológie, množstvo z nás sa vracia k základom, ktoré ponúka sama príroda. Práve...


Ako sa správne opaľovať?

Pokiaľ ste si mysleli, že neexistuje správne a nesprávne opaľovanie, vyvedieme vás z omylu. Počas leta je nevyhnutné chrániť pokožku pred silnými...


Trendy krasa | 15.júl 2019

Letná manikúra inšpirovaná Týždňami Módy

Niekedy stačí jediný detail, ktorý vyzdvihne outfit a celkovú vizáž. Tým detailom môžu byť aj vaše nechty, ktoré sú dokonalou čerešničkou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...