Obdobie festivalov nám umožňuje experimentovať s outfitmi aj účesmi. Sú ideálnou príležitosťou na bláznivejšie kreácie, odvážnejšie doplnky a extravaganciu, no zároveň si pýtajú aspoň minimum praktickosti.

Vrkôčiky

Účes, v ktorom prežijete pokojne aj celý festival. Znesie vodu, skákanie a tancovanie, ale aj spánok v spacáku. Boxerské vrkoče sú jednoducho pohodlné a štýlové. Upliesť ich môžete koľko len chcete.

titleCaroline Daur

 

Jednoducho

Tento účes zvládnete aj samy. Vlasy nechajte rozpustené a zapleťte len jeden tenký, boxerský vrkoč na jednej strane. Na zvyšok vlasov aplikujte slaný sprej a stláčaním vytvorte plážové vlny.

2Chiara Ferragni

 

 

Z prehliadky

Kto si pamätá prehliadku Dior, kedy vyšli na mólo modelky s retro šiltami? Pre nás je to ideálny festivalový kúsok, ktorý poslúži ako čelenka aj ochrana pred slnkom.

3 

 

 

90’s

Jednoduchou bandanou vytvoríte autentický účes inšpirovaný 90.rokmi. Použite ju ako čelenku a nechajte vlasy rozpustené. Alebo naopak, zapleťte vrkoče či viažte drdol.

4Taylor Hill 

 

 

Festivalová víla

Rozpustené vlasy, ktoré držia pokope len zapletené vrkoče na stranách hlavy evokujú romantiku. S týmto účesom sa môžete vyblázniť pri tancovaní bez toho, aby ste mali všetky vlasy v tvári.

5 

 

 

Dráma

Hrubé boxerské vrkoče doplnené farebnými príčeskami alebo niťami pôsobia na jednej strane dramaticky a odvážne, no na druhej veľmi zaujímavo. Stavte na tento účes, ak hľadáte kreatívnejšiu podobu klasiky.

6Camila Coelho 

 

 

Dievčensky

Dva konské chvosty predelené gumičkami po dĺžke vytvárajú zaujímavý, hravý efekt. Sú jemné, dievčenské a praktické.

7Sierra Furtado 

 

 

Luxusne

Vrkoče doplnené trblietkami, prstencami a inými aplikáciami pôsobia luxusne a štýlovo zároveň. Môžete sa hrať s rôznymi podobami tohto účesu, takže vás tak skoro neomrzí.

8Leonie Hanne

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaAko správne vrstviť kozmetické produkty?

Myslíte, že je dôležité aplikovať kozmetické produkty v špecifickom poradí? V prípade, že vám záleží na najlepších možných výsledkoch a používate aktívne látky...


AM-PM Beauty s Barborou Bruškovou

Pleť modeliek je častokrát pod omnoho väčšou záťažou a stresom. Nájsť si svoj režim, ideálne produkty a vytvoriť si správne návyky, môže...


Vlasy | 27.máj 2020

Vlasové doplnky na jar a leto

Ako okamžite oživiť akýkoľvek účes bez toho, aby ste sa trápili zdĺhavými úpravami a náročnými procesmi? Niekedy spravia obrovský rozdiel práve...


Aké sú benefity marulového oleja?

Ponuka beauty produktov je v dnešnej dobe taká bohatá a pestrá, že niekedy je ťažké sa v nej zorientovať. Napríklad s takými beauty olejmi...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...