Dostali ste chuť zaexperimentovať s vlasmi? Našli sme pre vás jarnú účesovú inšpiráciu medzi street stylovými hviezdami, modelkami aj celebritami. 

 

title@mobinapeiman

 

 

90’s

Pamätáte si ešte objemné gumičky do vlasov z detstva? Tak presne tie sa vrátili na scénu, aby doplnili ostatné trendy z 90.rokov. Upevnite svojou gumičkou drdol, vypnite vysoký konský chvost alebo zaviažte vrkoč.

2Gigi Hadid 3Hailey Bieber

 

 

Sponky

Určite ste postrehli, ako sa módne domy vrhli do dekorovania vlasov sponkami. Tieto kúsky sú rôzne, luxusné, kovové, ale aj farebné a plastové. Nosia sa perličkové, jednofarebné aj tie so sloganmi, jednotlivo alebo v eklektických kombináciách.

4@ayda.hdi 6@annasproul 5@sarahchristine

 

 

Futurizmus

Na scéne sa však objavil aj iný typ sponiek, ide o tenučké pinetky, ktoré sa zväčša používajú na nenápadné upevnenie účesov. Avšak teraz sú v hlavnej úlohe ony, a opäť jednotlivo alebo ako súčasť setu. Pinetkou stačí vypnúť vlasy nad uchom, alebo sa s nimi pohrajte a vytvorte abstraktné obrazce.

7@asmelina 8@marenschia 9@titaszlachetka

 

 

Čelenky

Každá milovníčka Gossip Girl je určite nadšená z návratu čeleniek. Na tomto trende je super aj to, že sa začali nosiť aj viac retro modely, či už elastické, športové, alebo také, ktoré pripomínajú vintage ruskú módu a sú jemne vyplnené mäkkou penou.

10Style du Monde 11Caroline Daur 12Leonie Hanne

 

 

Vlny

Ak doplnky nie sú to pravé pre vás, vyskúšajte vlny. Nezáleží na dĺžke vlasov, pretože pristanú každej, či už máte lob alebo hrivu po pás. Môžu to byť glam vlny, ale aj plážové vlny, všetko záleží na vašej kreativite a zručnostiach.

13Olivia Culpo 14@emilisindlev 15@negin_mirsalehi

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaKyselina mliečna: Čo by ste o nej mali v...

O kyselinách sa dnes hovorí veľa a často, mnohí si bez nich nevedia predstaviť svoje denné beauty rutiny. Kedysi boli doménou kozmetických...


Vlasy | 20.aug 2019

Aké sú výhody vlasového peelingu?

V modernej dobe napreduje aj samotný kozmetika. Zatiaľ čo peelingy boli dosiaľ doménou tela a pleti, teraz sa presúvajú o niečo ďalej- do...


Metódy na bielenie zubov: Ktorá je tá pr...

Biele zuby neodmysliteľne patria do západnej kultúry, sú totiž znakom zdravého organizmu. S cieľom dosiahnuť žiarivý úsmev mnohí z nás siahajú po...


Najväčšie K-Beauty trendy

Kórejská kozmetika si na trhu v západnom svete vybudovala silnú pozíciu. Kórea je známa svojimi kozmetickými inováciami a unikátnymi produktami...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Európske destinácie pre milovníkov vodný...

Ak opaľovanie nie je vaša predstava letnej dovolenky, ale skôr túžite po športovom vyžití, poradíme ...

Najlepšie plážové kluby na svete

Dobrodružná alebo pohodová dovolenka? Nech už je vaša preferencia akákoľvek, stavíme sa, že z č...

Cestovateľské aplikácie pre každý typ ce...

Každú sféru nášho života zasahujú technológie. Výnimkou nie je ani cestovanie, čo určite poznáme vše...