Dostali ste chuť zaexperimentovať s vlasmi? Našli sme pre vás jarnú účesovú inšpiráciu medzi street stylovými hviezdami, modelkami aj celebritami. 

 

title@mobinapeiman

 

 

90’s

Pamätáte si ešte objemné gumičky do vlasov z detstva? Tak presne tie sa vrátili na scénu, aby doplnili ostatné trendy z 90.rokov. Upevnite svojou gumičkou drdol, vypnite vysoký konský chvost alebo zaviažte vrkoč.

2Gigi Hadid 3Hailey Bieber

 

 

Sponky

Určite ste postrehli, ako sa módne domy vrhli do dekorovania vlasov sponkami. Tieto kúsky sú rôzne, luxusné, kovové, ale aj farebné a plastové. Nosia sa perličkové, jednofarebné aj tie so sloganmi, jednotlivo alebo v eklektických kombináciách.

4@ayda.hdi 6@annasproul 5@sarahchristine

 

 

Futurizmus

Na scéne sa však objavil aj iný typ sponiek, ide o tenučké pinetky, ktoré sa zväčša používajú na nenápadné upevnenie účesov. Avšak teraz sú v hlavnej úlohe ony, a opäť jednotlivo alebo ako súčasť setu. Pinetkou stačí vypnúť vlasy nad uchom, alebo sa s nimi pohrajte a vytvorte abstraktné obrazce.

7@asmelina 8@marenschia 9@titaszlachetka

 

 

Čelenky

Každá milovníčka Gossip Girl je určite nadšená z návratu čeleniek. Na tomto trende je super aj to, že sa začali nosiť aj viac retro modely, či už elastické, športové, alebo také, ktoré pripomínajú vintage ruskú módu a sú jemne vyplnené mäkkou penou.

10Style du Monde 11Caroline Daur 12Leonie Hanne

 

 

Vlny

Ak doplnky nie sú to pravé pre vás, vyskúšajte vlny. Nezáleží na dĺžke vlasov, pretože pristanú každej, či už máte lob alebo hrivu po pás. Môžu to byť glam vlny, ale aj plážové vlny, všetko záleží na vašej kreativite a zručnostiach.

13Olivia Culpo 14@emilisindlev 15@negin_mirsalehi

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 21.jan 2020

Najpopulárnejšia diéta roka: SIRT Diet

Rok sa ešte ani poriadne nerozbehol, no my sme si istí, že táto diéta bude najpopulárnejšou. Prečo? Odporúča vám jesť...


Líčenie | 21.jan 2020

Hermés uvádza novú líniu rúžov

Luxusný módny dom Hermés už minulý rok oznámil svoju ambíciu vstúpiť na beauty trh a teraz sa nám naskytol prvý...


Líčenie | 21.jan 2020

Fotografické duo Mert & Marcus pripravil...

Značka luxusnej kozmetiky Lancôme minulý rok predstavila unikátnu kolekciu v spolupráci s Chiarou Ferragni a teraz k tomu pridávajú ďalšiu kolaboráciu. Tentokrát sa spojili...


Najväčšie beauty mýty

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy sú všetky potrebné informácie jednoducho vygoogliteľné a overiteľné, mnoho z nás verí mnohým beauty mýtom...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...