Dostali ste chuť zaexperimentovať s vlasmi? Našli sme pre vás jarnú účesovú inšpiráciu medzi street stylovými hviezdami, modelkami aj celebritami. 

 

title@mobinapeiman

 

 

90’s

Pamätáte si ešte objemné gumičky do vlasov z detstva? Tak presne tie sa vrátili na scénu, aby doplnili ostatné trendy z 90.rokov. Upevnite svojou gumičkou drdol, vypnite vysoký konský chvost alebo zaviažte vrkoč.

2Gigi Hadid 3Hailey Bieber

 

 

Sponky

Určite ste postrehli, ako sa módne domy vrhli do dekorovania vlasov sponkami. Tieto kúsky sú rôzne, luxusné, kovové, ale aj farebné a plastové. Nosia sa perličkové, jednofarebné aj tie so sloganmi, jednotlivo alebo v eklektických kombináciách.

4@ayda.hdi 6@annasproul 5@sarahchristine

 

 

Futurizmus

Na scéne sa však objavil aj iný typ sponiek, ide o tenučké pinetky, ktoré sa zväčša používajú na nenápadné upevnenie účesov. Avšak teraz sú v hlavnej úlohe ony, a opäť jednotlivo alebo ako súčasť setu. Pinetkou stačí vypnúť vlasy nad uchom, alebo sa s nimi pohrajte a vytvorte abstraktné obrazce.

7@asmelina 8@marenschia 9@titaszlachetka

 

 

Čelenky

Každá milovníčka Gossip Girl je určite nadšená z návratu čeleniek. Na tomto trende je super aj to, že sa začali nosiť aj viac retro modely, či už elastické, športové, alebo také, ktoré pripomínajú vintage ruskú módu a sú jemne vyplnené mäkkou penou.

10Style du Monde 11Caroline Daur 12Leonie Hanne

 

 

Vlny

Ak doplnky nie sú to pravé pre vás, vyskúšajte vlny. Nezáleží na dĺžke vlasov, pretože pristanú každej, či už máte lob alebo hrivu po pás. Môžu to byť glam vlny, ale aj plážové vlny, všetko záleží na vašej kreativite a zručnostiach.

13Olivia Culpo 14@emilisindlev 15@negin_mirsalehi

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 08.dec 2019

Aké sú benefity kryoterapie?

Dnes v mene krásy existuje množstvo procedúr, zákrokov či aktivít, ktoré majú zaručiť mladšiu pleť, pevnejšie telo, či zdravší organizmus. Kryoterapia...


Prvú prírodnú kozmetiku založila vďaka v...

Dlhodobo ťa trápia problémy s pleťou? Skúšala si na svoju pleť už hádam všetko a nič nezaberá? To isté zažívala...


Vitajte vo svete Vitabrid C12

Vitamín C je významným antioxidantom, ktorý je prospešný pre organizmus ako podpora imunitného systému, odďaľuje starnutie buniek, je dôležitý pre...


DIY pleťové masky na zimu

Čo by ste povedali na to, keby ste mohli nahradiť svoje klasické pleťové masky za 100% naturálne pleťové masky? Niekedy...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Výstava Van Cleef & Arpels: Time, Nature...

Šperky sú súčasťou našich život takmer odjakživa. Stačí si spomenúť na historické filmy dokumentujúc...

Život mačky Karla Lagerfelda v knihe

Karlova mačka Choupette je v módnom svete pojem. Všetci Karlovi blízki, ale aj módna verejnosť ...

Opulentná výstava Dolce & Gabbana Alta M...

Dizajnérske duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana vždy mali svojský pohľad na módu. Ich haute co...