Dostali ste chuť zaexperimentovať s vlasmi? Našli sme pre vás jarnú účesovú inšpiráciu medzi street stylovými hviezdami, modelkami aj celebritami. 

 

title@mobinapeiman

 

 

90’s

Pamätáte si ešte objemné gumičky do vlasov z detstva? Tak presne tie sa vrátili na scénu, aby doplnili ostatné trendy z 90.rokov. Upevnite svojou gumičkou drdol, vypnite vysoký konský chvost alebo zaviažte vrkoč.

2Gigi Hadid 3Hailey Bieber

 

 

Sponky

Určite ste postrehli, ako sa módne domy vrhli do dekorovania vlasov sponkami. Tieto kúsky sú rôzne, luxusné, kovové, ale aj farebné a plastové. Nosia sa perličkové, jednofarebné aj tie so sloganmi, jednotlivo alebo v eklektických kombináciách.

4@ayda.hdi 6@annasproul 5@sarahchristine

 

 

Futurizmus

Na scéne sa však objavil aj iný typ sponiek, ide o tenučké pinetky, ktoré sa zväčša používajú na nenápadné upevnenie účesov. Avšak teraz sú v hlavnej úlohe ony, a opäť jednotlivo alebo ako súčasť setu. Pinetkou stačí vypnúť vlasy nad uchom, alebo sa s nimi pohrajte a vytvorte abstraktné obrazce.

7@asmelina 8@marenschia 9@titaszlachetka

 

 

Čelenky

Každá milovníčka Gossip Girl je určite nadšená z návratu čeleniek. Na tomto trende je super aj to, že sa začali nosiť aj viac retro modely, či už elastické, športové, alebo také, ktoré pripomínajú vintage ruskú módu a sú jemne vyplnené mäkkou penou.

10Style du Monde 11Caroline Daur 12Leonie Hanne

 

 

Vlny

Ak doplnky nie sú to pravé pre vás, vyskúšajte vlny. Nezáleží na dĺžke vlasov, pretože pristanú každej, či už máte lob alebo hrivu po pás. Môžu to byť glam vlny, ale aj plážové vlny, všetko záleží na vašej kreativite a zručnostiach.

13Olivia Culpo 14@emilisindlev 15@negin_mirsalehi

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 08.júl 2020

Manikúra a ligot: Ako kombinovať nechty ...

Detaily robia celkom, to všetci vieme. Táto poučka sa však netýka len doplnkov ako kabelky či topánky, ale aj manikúry...


Všetko o striách

Strie sú spoločne s celulitídou jedným z najčastejších problémov, ktoré trápia ženy, a to najmä v lete, kedy sa viac odhaľujeme a s tým aj odkrývame...


Trendy krasa | 06.júl 2020

Letná pedikúra: Aké farby si vybrať?

Na pedikúre si všetci dáme minimálne v lete záležať. Predsa len naše chodidlá ukazujeme svetu o čosi viac a častejšie, tak prečo im...


Počuli ste, že škvrny sú nové vrásky?

Ale ako sa dostanú na našu pokožku? A ako sa ich môžeme zbaviť? Poďme sa na to pozrieť rad za...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...