Dostali ste chuť zaexperimentovať s vlasmi? Našli sme pre vás jarnú účesovú inšpiráciu medzi street stylovými hviezdami, modelkami aj celebritami. 

 

title@mobinapeiman

 

 

90’s

Pamätáte si ešte objemné gumičky do vlasov z detstva? Tak presne tie sa vrátili na scénu, aby doplnili ostatné trendy z 90.rokov. Upevnite svojou gumičkou drdol, vypnite vysoký konský chvost alebo zaviažte vrkoč.

2Gigi Hadid 3Hailey Bieber

 

 

Sponky

Určite ste postrehli, ako sa módne domy vrhli do dekorovania vlasov sponkami. Tieto kúsky sú rôzne, luxusné, kovové, ale aj farebné a plastové. Nosia sa perličkové, jednofarebné aj tie so sloganmi, jednotlivo alebo v eklektických kombináciách.

4@ayda.hdi 6@annasproul 5@sarahchristine

 

 

Futurizmus

Na scéne sa však objavil aj iný typ sponiek, ide o tenučké pinetky, ktoré sa zväčša používajú na nenápadné upevnenie účesov. Avšak teraz sú v hlavnej úlohe ony, a opäť jednotlivo alebo ako súčasť setu. Pinetkou stačí vypnúť vlasy nad uchom, alebo sa s nimi pohrajte a vytvorte abstraktné obrazce.

7@asmelina 8@marenschia 9@titaszlachetka

 

 

Čelenky

Každá milovníčka Gossip Girl je určite nadšená z návratu čeleniek. Na tomto trende je super aj to, že sa začali nosiť aj viac retro modely, či už elastické, športové, alebo také, ktoré pripomínajú vintage ruskú módu a sú jemne vyplnené mäkkou penou.

10Style du Monde 11Caroline Daur 12Leonie Hanne

 

 

Vlny

Ak doplnky nie sú to pravé pre vás, vyskúšajte vlny. Nezáleží na dĺžke vlasov, pretože pristanú každej, či už máte lob alebo hrivu po pás. Môžu to byť glam vlny, ale aj plážové vlny, všetko záleží na vašej kreativite a zručnostiach.

13Olivia Culpo 14@emilisindlev 15@negin_mirsalehi

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaAnti-ageing pre telo

O anti-ageing starostlivosti sa hovorí veľa a často. Takmer vždy je to však v súvislosti s tvárou. Vrásky, pigmentové škvrny...


Vlasy | 28.jan 2020

Účesová inšpirácia z prehliadkového móla

Počas Týždňov módy je vizáž relatívne prehliadanou záležitosťou. Väčšinu pozornosti totiž na seba strhávajú samotné dizajnérske kúsky, ktorým sú prehliadky...


Dávate telu čo potrebuje? A čo tak dopln...

Kľúčom k dlhému a hlavne kvalitnému životu je pestrá strava, dostatok pohybu a správny príjem všetkých pre telo potrebných látok...


Trendy krasa | 26.jan 2020

Manikúrová inšpirácia z Instagramu

Hľadáte aj vy manikúrovú inšpiráciu na Instagrame? Pokiaľ sledujete niektoré z najpopulárnejších nechtových dizajnérok, určite ste mohli postrehnúť niekoľko trendov, ktorým...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by s...

Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opa...

Rolák v hlavnej úlohe

Roláky sú vďačným kúskom každého zimného šatníka. Buďte však s nimi kreatívni a vytvorte zaujím...