Už tento piatok neoficiálne začína sezóna festivalov, ktorú odštartuje kalifornská Coachella. Pokiaľ sa chystáte na nejaký letný festival aj vy, dáme vám niekoľko tipov na to, čo s vlasmi. Inšpiráciu sme našli na prehliadkových mólach počas módnych show na sezónu SS19.

 

fest

 

 

Doplnky

Festivaly nemajú pravidlá, experimentujte so štruktúrami aj doplnkami, nebojte sa divokých tvarov a netradičnosti.

1Ashley Williams

 

 

Jednorožec

Vymeňte klasický drdol za drdol takmer na čele. Odporúča nám to sama Anna Sui, ktorá je priekopníčkou boho štýlu.

2Anna Sui

 

 

Minimal hippie

Tupý bob alebo lob doplnený pár tenkými vrkôčikmi je to, čo chce mať na hlave každá elegantná minimalistka. Podľa nás sa tento účes hodí aj do mesta.

4Tommy Hilfiger

 

 

Orientálna opulencia

Ak ste zručné alebo sa nebojíte zveriť do rúka kamarátok, skúste to s retiazkami vo vlasoch. Výsledok môže byť aj takýto efektný.

3Area

 

 

Festival Glam

Ani drdol ani vrkoč. Účes, ktorý vyzerá luxusne a pritom tak trochu boho. Stačí spraviť vrkôčik v strede cestičky a zvyšok vlasov zamotať do drdolu.

5Paco Rabanne

 

 

Megavrkoč

Ak máte dlhé husté vlasy, pokojne choďte do toho a lá Max Mara. Tie z nás, ktoré príroda neobdarila stále môžu použiť príčesok. Zviažte koženou gumičkou alebo zamatovou stuhou.

6Max Mara

 

 

Flower Power

Hippe štýl po novom môže vyzerať aj takto. Má síce trochu mediteránsky look, no to vôbec nevadí. Nebojte sa ani nadrozmerných dekorácií.

7Dolce & Gabbana

 

 

Disco Fever

Trblietky vo vlasoch sa stiahli zo scéne na poriadne dlhú dobu, avšak teraz sú naspať. Festivalová sezóna je navyše ideálnym časom na ich debut.

8Giambattista Valli

 

 

Turban

Zaujímavá, farebná šatka, do ktorej zabalíte vlasy ako do turbanu je ideálnou voľbou hneď z niekoľkých dôvodov- chráni pred slnkom a ukryje aj niekoľkodňové, festivalové vlasy.

9Etro

 

 

Maid

Iná alternatíva so šatkou je zase založená na uhladených alebo jemne vlnitých, rozpustených vlasoch. Šatku uviažte po „pirátsky“, doplňte zaujímavou sponkou a môžete vyraziť.

10J.W.Anderson

Foto: Getty, Indigital

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 14.okt 2019

Beauty trendy sezóny

Aké beauty trendy nám predpovedali módne domy počas Týždňov módy na sezónu jeseň-zima 2019? Zaspomínali sme si a predstavujeme vám tak...


Pleť na cestách: 5 beauty tipov pri cest...

Akými kozmetickými tipmi sa riadite pri cestovaní? Aplikujete na tvár pleťovú hmlu na osvieženie alebo ste dokonca skúšali hydratačnú masku...


Vyberte si správnu kyselinu podľa veku

Rozmýšľate nad kyselinami, no neviete, kde začať? Vyberte si podľa problému, ktorý vás trápi, no najmä podľa veku. Vybrali sme...


Trendy krasa | 08.okt 2019

Jesenné manikúrové tipy

Patríte aj vy k tým z nás, ktoré ihneď ako príde jeseň siahajú po bordovej manikúre alebo idete radi proti prúdu? Nech...

predplatne

predplatne

 

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Je živá látka budúcnosťou módy?

Kanadsko-iránska dizajnérka Roya Aghighi vytvoril oblečenie z algae (typ riasy), ktoré dokáže p...

Jesenný must-have: Flanelka

Flanelová košeľa je nielen synonymom jesene, ale aj pohodlia. Keď sa opäť vo veľkom vrátila na módnu...

Túto jeseň sa namiesto koženej bundy nos...

Zrejme sa zhodneme na tom, že kožená bunda je ako stvorená na jeseň. V skrini ju máme mnohí a&n...