Týždne módy na sezónu jeseň/zima 2019-2020 predstavili okrem módnych trendov aj tie beauty trendy. Tentokrát sme sa pozreli na tie vlasové, ktoré sa objavili v uliciach.

Doplnky

Vlasové doplnky zažívajú svoj boom a nosia sa skutočne na rôzne spôsoby. Elegantné sponky, opulentné čelenky, ale aj športovo pôsobiace plátené čelenky, stužky či gumičky. Nosí sa skutočne čokoľvek a rôznorodo.

hairstyling

 

 

Vrkôčiky

Zapletené vlasy na milión spôsobov dominovali uliciam. Nosili sa typické minivrkôčiky, ale aj moderné, boxerské, asymetrické a ich rôznorodé kombinácie. Častokrát boli doplnené vlasovými doplnkami, sponkami či prstencami.

 

Bob & lob

Nielen komplikované, ale aj jednoduché a praktické účesy sa objavili v uliciach. Obrovské zastúpenie mali boby a dlhšie boby, čiže loby. Tupo zastrihnuté vlasy vytvárali objemný dojem. Nosili sa uhladené a narovnané, ale aj vlnité. Najlepšie na tomto type účesu je, že pristane úplne každému.

 

Vlny

Niektoré dámy to stavili aj na nadčasovú klasiku- vlny. Nie glamour vlny, ale skôr uvoľnené či plážové. Pôsobili strapato a nie strojene. Niektoré účesy boli dokonca založené na mokrom vzhľade. Takisto sa kombinovali so sponkami a inými vlasovými doplnkami.

 

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaUmenie samoopaľovania

Väčšina z nás celú zimu čaká na to, kedy sa vráti teplé počasie a slnečné dni. Keď nám jar a leto ukážu...


Líčenie | 20.máj 2019

Najlepšia vizáž na Cannes Film Festival

Cannes Film Festival je dokonalým zdrojom inšpirácie z módneho aj beauty hľadiska. Rôznorodé pohľady na krásu, hairstyling aj líčenie sa pretavili...


Lagom: Škandinávska starostlivosť o pleť

Škandinávia je po celom svete známa svojim minimalistickým prístupom zrejme ku všetkému od dizajnu, interiérom až po módu. Preto sa...


Trendy krasa | 15.máj 2019

Carine Roitfeld má vlastnú značku parfum...

Jedna z najväčších módnych ikon súčasnosti, bývalá módna redaktorka a úspešná podnikateľka, vytvorila vlastnú značku parfumov. Carine považuje vôňu za doplnok, ktorý...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...