Týždne módy na sezónu jeseň/zima 2019-2020 predstavili okrem módnych trendov aj tie beauty trendy. Tentokrát sme sa pozreli na tie vlasové, ktoré sa objavili v uliciach.

Doplnky

Vlasové doplnky zažívajú svoj boom a nosia sa skutočne na rôzne spôsoby. Elegantné sponky, opulentné čelenky, ale aj športovo pôsobiace plátené čelenky, stužky či gumičky. Nosí sa skutočne čokoľvek a rôznorodo.

hairstyling

 

 

Vrkôčiky

Zapletené vlasy na milión spôsobov dominovali uliciam. Nosili sa typické minivrkôčiky, ale aj moderné, boxerské, asymetrické a ich rôznorodé kombinácie. Častokrát boli doplnené vlasovými doplnkami, sponkami či prstencami.

 

Bob & lob

Nielen komplikované, ale aj jednoduché a praktické účesy sa objavili v uliciach. Obrovské zastúpenie mali boby a dlhšie boby, čiže loby. Tupo zastrihnuté vlasy vytvárali objemný dojem. Nosili sa uhladené a narovnané, ale aj vlnité. Najlepšie na tomto type účesu je, že pristane úplne každému.

 

Vlny

Niektoré dámy to stavili aj na nadčasovú klasiku- vlny. Nie glamour vlny, ale skôr uvoľnené či plážové. Pôsobili strapato a nie strojene. Niektoré účesy boli dokonca založené na mokrom vzhľade. Takisto sa kombinovali so sponkami a inými vlasovými doplnkami.

 

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 18.feb 2020

Beauty trendy z LFW FW20

Podľa britských dizajnérov, ktorí nám predstavili svoje kolekcie na nedávnom Fashion Week-u, sa na jeseň budú nosiť nahé pery, nežne...


Vyskúšajte 3 odtiene nefalšovanej krásy

Vonkajšia krása a mladosť sú to, o čo sa dnes snaží každá jedna žena, aj muž. Avšak zmenám súvisiacim s...


Líčenie | 13.feb 2020

Valentínska vizáž: Inšpirácia od svetový...

Každý si oslavu lásky predstavuje inak, pre niekoho to je chutná večera, niekto si vysníva exkluzívny pobyt pri Eiffelovke, iní...


Trendy krasa | 13.feb 2020

Beauty trendy z NYFW FW20

Výrazné červené pery, zamotané vrkoče a kovové odlesky si nás podľa prestížnych módnych domov získajú nasledujúcu sezónu. Aké beauty trendy sa...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...