Týždne módy na sezónu jeseň/zima 2019-2020 predstavili okrem módnych trendov aj tie beauty trendy. Tentokrát sme sa pozreli na tie vlasové, ktoré sa objavili v uliciach.

Doplnky

Vlasové doplnky zažívajú svoj boom a nosia sa skutočne na rôzne spôsoby. Elegantné sponky, opulentné čelenky, ale aj športovo pôsobiace plátené čelenky, stužky či gumičky. Nosí sa skutočne čokoľvek a rôznorodo.

hairstyling

 

 

Vrkôčiky

Zapletené vlasy na milión spôsobov dominovali uliciam. Nosili sa typické minivrkôčiky, ale aj moderné, boxerské, asymetrické a ich rôznorodé kombinácie. Častokrát boli doplnené vlasovými doplnkami, sponkami či prstencami.

 

Bob & lob

Nielen komplikované, ale aj jednoduché a praktické účesy sa objavili v uliciach. Obrovské zastúpenie mali boby a dlhšie boby, čiže loby. Tupo zastrihnuté vlasy vytvárali objemný dojem. Nosili sa uhladené a narovnané, ale aj vlnité. Najlepšie na tomto type účesu je, že pristane úplne každému.

 

Vlny

Niektoré dámy to stavili aj na nadčasovú klasiku- vlny. Nie glamour vlny, ale skôr uvoľnené či plážové. Pôsobili strapato a nie strojene. Niektoré účesy boli dokonca založené na mokrom vzhľade. Takisto sa kombinovali so sponkami a inými vlasovými doplnkami.

 

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 22.mar 2019

Hermés uvedie líniu luxusnej kozmetiky

Značka Hermés oficiálne oznámila, že do roku 2020 plánuje uviesť líniu luxusnej starostlivosti a dekoratívnej kozmetiky. Produkty sa vyvíjajú v rámci spoločnosti...


Trendy krasa | 22.mar 2019

Natetujte si vôňu na telo

Amkiri nie je len ďalšia kozmetická značka na trhu. Je to unikátny koncept prepájajúci rôzne zmysly do úplne nového produktu...


Ako sa starať o obočie?

Kto by netúžil po obočí a lá Cara Delevingne alebo Lily Colins? A to najmä teraz, v dobe, kedy výrazné...


Trendy krasa | 15.mar 2019

Kozmetická kolekcia inšpirovaná street a...

Značka MAC Cosmetics sa spojila so street umelcom a sochárom eL Seed. V limitovanej edícii nájdete rúže, očné tiene, kozmetické štetce, rozjasňovač...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najlepšie kolekcie z PFW I.

Paríž musí milovať každý nadšenec módy. Toľko módnych domov, dizajnérov, coutouriérov nenájdete asi ...

Ulla Johnson navrhla kolekciu s Bobbi Br...

Meno Ulla Johnson je synonymom moderného urban boho štýlu. Jej éterické kvetinové potlače a splývavé...

V zákulisí PFW

V zákulisí módnych prehliadok sa nám naplno prejaví atmosféra jednotlivých kolekcií. Zatiaľ čo ...