Drdoly sú veľmi vďačným riešením nielen pri špeciálnych príležitostiach, ale aj počas bežných dní. Dajú sa totiž nastajlovať do rôznych podôb. Tieto sú podľa nás tie naj.

Uhladená klasika

Lesklé, uhladené vlasy do drdola zasadeného o niečo nižšie ako ste zvyknuté, vytvorí veľmi sofistikovaný look, nechá vyniknúť šperky, ale aj líčenie. Vybrať si môžete, či stavíte na prirodzenosť alebo dramatický make-up.

title

 

 

Ležérna elegancia

Účes, ktorý na prvý pohľad vyzerá upravene, no keď sa pozriete z blízka, uvidíte jeho pravú, uvoľnenú tvár. Jemne strapatý drdol doplnený zlatou sponou dodáva vlasom luxusnejší nádych.

2

 

 

Off duty

Ideálny účes nielen pre off-duty modelky. Hodí sa do horúceho počasia, do pracovného dňa, na lenivé víkendy. Nepotrebujete k nemu žiadne doplnky, len svoju prirodzenosť.

3

 

 

Nedokončený

Akoby nedokončený drdol, ktorý necháva vyniknúť konce vlasov a zakladá na nich celý vzhľad účesu. Je príjemnou zmenou pre tie z nás, ktoré chcú vyskúšať niečo nové a zároveň jednoduché.

4

 

 

Pre princeznú

Strapatý drdol doplnený sieťkou cez tvár, ktorá plní funkciu vlasovej dekorácie aj šperku. Tento typ doplnku sme videli na poslednom haute couture week-u a podľa nás je ideálnym prvkom napríklad na plesy.

5

 

 

So stuhou

Čiernu stuhu vo vlasoch si obľúbili všetci od Kate Middleton až po Chiaru Ferragni. Prečo by sme to teda neskúsili aj my, napríklad aj uviazanú okolo drdolu.

6

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 18.jún 2019

Čo je to fast beauty?

Termín fast fashion už počul asi každý. Týka sa módy a jej rýchleho cyklu, ktorý je neudržateľný po etickej aj ekologickej...


Šport a fitness | 18.jún 2019

Festival jogy ovládne Černý Most

Centrum Černý Most sa v sobotu 22.júna premení na oázu jogy. Už od skorého ránu budú na viacerých miestach nákupného centra...


5 mýtov o opaľovaní

Slnečné dní máme tu a horúce počasie nás núti zhadzovať vrstvy. Siahame preto po krátkych šortkách, minišatách či jemných blúzkach, ktoré...


Vlasy | 30.máj 2019

5 účesov so šatkou

Pamätáte si, keď sa nosili šatky vo vlasoch? Teraz je tento trend naspäť vo svojej pôvodnej podobe, ale aj v moderných...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...