Drdoly sú veľmi vďačným riešením nielen pri špeciálnych príležitostiach, ale aj počas bežných dní. Dajú sa totiž nastajlovať do rôznych podôb. Tieto sú podľa nás tie naj.

Uhladená klasika

Lesklé, uhladené vlasy do drdola zasadeného o niečo nižšie ako ste zvyknuté, vytvorí veľmi sofistikovaný look, nechá vyniknúť šperky, ale aj líčenie. Vybrať si môžete, či stavíte na prirodzenosť alebo dramatický make-up.

title

 

 

Ležérna elegancia

Účes, ktorý na prvý pohľad vyzerá upravene, no keď sa pozriete z blízka, uvidíte jeho pravú, uvoľnenú tvár. Jemne strapatý drdol doplnený zlatou sponou dodáva vlasom luxusnejší nádych.

2

 

 

Off duty

Ideálny účes nielen pre off-duty modelky. Hodí sa do horúceho počasia, do pracovného dňa, na lenivé víkendy. Nepotrebujete k nemu žiadne doplnky, len svoju prirodzenosť.

3

 

 

Nedokončený

Akoby nedokončený drdol, ktorý necháva vyniknúť konce vlasov a zakladá na nich celý vzhľad účesu. Je príjemnou zmenou pre tie z nás, ktoré chcú vyskúšať niečo nové a zároveň jednoduché.

4

 

 

Pre princeznú

Strapatý drdol doplnený sieťkou cez tvár, ktorá plní funkciu vlasovej dekorácie aj šperku. Tento typ doplnku sme videli na poslednom haute couture week-u a podľa nás je ideálnym prvkom napríklad na plesy.

5

 

 

So stuhou

Čiernu stuhu vo vlasoch si obľúbili všetci od Kate Middleton až po Chiaru Ferragni. Prečo by sme to teda neskúsili aj my, napríklad aj uviazanú okolo drdolu.

6

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 16.feb 2019

Beauty trendy z NYFW

Extra dlhé riasy, zamatové stuhy vo vlasoch a perly na nechtoch. Toto všetko a ešte omnoho viac priniesol newyorský Týždeň módy. Terakota, Cushnie Matné...


Najzaujímavejšie beauty pomôcky

Ak chcete posunúť svoju beauty rutinu na nový level, nebudú vám stačiť tie najlepšie séra, najdrahšie masky ani zázračné olejčeky...


Vlasy | 12.feb 2019

Drdoly na každú príležitosť

Drdoly sú veľmi vďačným riešením nielen pri špeciálnych príležitostiach, ale aj počas bežných dní. Dajú sa totiž nastajlovať do rôznych...


Čo sú to PHA kyseliny?

Zatiaľ čo minulý rok bol v prípade kozmetických kyselín prelomový, venoval sa základným typom- AHA a BHA. Tento rok však prichádzajú na...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...