Drdoly sú veľmi vďačným riešením nielen pri špeciálnych príležitostiach, ale aj počas bežných dní. Dajú sa totiž nastajlovať do rôznych podôb. Tieto sú podľa nás tie naj.

Uhladená klasika

Lesklé, uhladené vlasy do drdola zasadeného o niečo nižšie ako ste zvyknuté, vytvorí veľmi sofistikovaný look, nechá vyniknúť šperky, ale aj líčenie. Vybrať si môžete, či stavíte na prirodzenosť alebo dramatický make-up.

title

 

 

Ležérna elegancia

Účes, ktorý na prvý pohľad vyzerá upravene, no keď sa pozriete z blízka, uvidíte jeho pravú, uvoľnenú tvár. Jemne strapatý drdol doplnený zlatou sponou dodáva vlasom luxusnejší nádych.

2

 

 

Off duty

Ideálny účes nielen pre off-duty modelky. Hodí sa do horúceho počasia, do pracovného dňa, na lenivé víkendy. Nepotrebujete k nemu žiadne doplnky, len svoju prirodzenosť.

3

 

 

Nedokončený

Akoby nedokončený drdol, ktorý necháva vyniknúť konce vlasov a zakladá na nich celý vzhľad účesu. Je príjemnou zmenou pre tie z nás, ktoré chcú vyskúšať niečo nové a zároveň jednoduché.

4

 

 

Pre princeznú

Strapatý drdol doplnený sieťkou cez tvár, ktorá plní funkciu vlasovej dekorácie aj šperku. Tento typ doplnku sme videli na poslednom haute couture week-u a podľa nás je ideálnym prvkom napríklad na plesy.

5

 

 

So stuhou

Čiernu stuhu vo vlasoch si obľúbili všetci od Kate Middleton až po Chiaru Ferragni. Prečo by sme to teda neskúsili aj my, napríklad aj uviazanú okolo drdolu.

6

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaPodvihnúť a vyplniť!

Hovoríme o prsiach. Prsia majú tendenciu klesať k zemi. Je to prirodzený stav, ktorý je spôsobený “tromi G” - Genetikou...


Darujte pokoj, radosť a krásnu pleť

Blíži sa čas v roku, keď nakupujeme najviac a zároveň čas, keď svojim blízkym chceme dopriať pôžitok. Možno ho trochu...


Šport a fitness | 08.dec 2019

Aké sú benefity kryoterapie?

Dnes v mene krásy existuje množstvo procedúr, zákrokov či aktivít, ktoré majú zaručiť mladšiu pleť, pevnejšie telo, či zdravší organizmus. Kryoterapia...


Prvú prírodnú kozmetiku založila vďaka v...

Dlhodobo ťa trápia problémy s pleťou? Skúšala si na svoju pleť už hádam všetko a nič nezaberá? To isté zažívala...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Výstava Van Cleef & Arpels: Time, Nature...

Šperky sú súčasťou našich život takmer odjakživa. Stačí si spomenúť na historické filmy dokumentujúc...

Život mačky Karla Lagerfelda v knihe

Karlova mačka Choupette je v módnom svete pojem. Všetci Karlovi blízki, ale aj módna verejnosť ...

Opulentná výstava Dolce & Gabbana Alta M...

Dizajnérske duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana vždy mali svojský pohľad na módu. Ich haute co...