Drdoly sú veľmi vďačným riešením nielen pri špeciálnych príležitostiach, ale aj počas bežných dní. Dajú sa totiž nastajlovať do rôznych podôb. Tieto sú podľa nás tie naj.

Uhladená klasika

Lesklé, uhladené vlasy do drdola zasadeného o niečo nižšie ako ste zvyknuté, vytvorí veľmi sofistikovaný look, nechá vyniknúť šperky, ale aj líčenie. Vybrať si môžete, či stavíte na prirodzenosť alebo dramatický make-up.

title

 

 

Ležérna elegancia

Účes, ktorý na prvý pohľad vyzerá upravene, no keď sa pozriete z blízka, uvidíte jeho pravú, uvoľnenú tvár. Jemne strapatý drdol doplnený zlatou sponou dodáva vlasom luxusnejší nádych.

2

 

 

Off duty

Ideálny účes nielen pre off-duty modelky. Hodí sa do horúceho počasia, do pracovného dňa, na lenivé víkendy. Nepotrebujete k nemu žiadne doplnky, len svoju prirodzenosť.

3

 

 

Nedokončený

Akoby nedokončený drdol, ktorý necháva vyniknúť konce vlasov a zakladá na nich celý vzhľad účesu. Je príjemnou zmenou pre tie z nás, ktoré chcú vyskúšať niečo nové a zároveň jednoduché.

4

 

 

Pre princeznú

Strapatý drdol doplnený sieťkou cez tvár, ktorá plní funkciu vlasovej dekorácie aj šperku. Tento typ doplnku sme videli na poslednom haute couture week-u a podľa nás je ideálnym prvkom napríklad na plesy.

5

 

 

So stuhou

Čiernu stuhu vo vlasoch si obľúbili všetci od Kate Middleton až po Chiaru Ferragni. Prečo by sme to teda neskúsili aj my, napríklad aj uviazanú okolo drdolu.

6

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 18.apr 2019

Sephora a Moschino vytvorili kozmetickú ...

Pred dvoma rokmi sa predajca kozmetiky Sephora spojil so značkou Moschino, s ktorou vytvorili spoločnú kolekciu. Teraz sa opäť spojili...


Líčenie | 16.apr 2019

Natankujte na čerpacej stanici YSL Beaut...

Nájsť uprostred americkej púšte čerpaciu stanicu je celkom náročné, no táto, ktorá vyrástla v Palm Desert počas letného festivalu Coachella je...


Ako začať s kyselinami v kozmetike?

Veľa sa o nich hovorí, no stále v nich má väčšina z nás zmätok. Hovoríme o kozmetických kyselinách, ktoré nám sľubujú takmer zázračné výsledky...


Líčenie | 12.apr 2019

Festivalové líčenie inšpirované módnymi ...

Predpokladali by ste, že na prehliadkovom móle nájdete toľko inšpirácie aj na festivalové líčenie? My sme ho našli a tieto...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...