Drdoly sú veľmi vďačným riešením nielen pri špeciálnych príležitostiach, ale aj počas bežných dní. Dajú sa totiž nastajlovať do rôznych podôb. Tieto sú podľa nás tie naj.

Uhladená klasika

Lesklé, uhladené vlasy do drdola zasadeného o niečo nižšie ako ste zvyknuté, vytvorí veľmi sofistikovaný look, nechá vyniknúť šperky, ale aj líčenie. Vybrať si môžete, či stavíte na prirodzenosť alebo dramatický make-up.

title

 

 

Ležérna elegancia

Účes, ktorý na prvý pohľad vyzerá upravene, no keď sa pozriete z blízka, uvidíte jeho pravú, uvoľnenú tvár. Jemne strapatý drdol doplnený zlatou sponou dodáva vlasom luxusnejší nádych.

2

 

 

Off duty

Ideálny účes nielen pre off-duty modelky. Hodí sa do horúceho počasia, do pracovného dňa, na lenivé víkendy. Nepotrebujete k nemu žiadne doplnky, len svoju prirodzenosť.

3

 

 

Nedokončený

Akoby nedokončený drdol, ktorý necháva vyniknúť konce vlasov a zakladá na nich celý vzhľad účesu. Je príjemnou zmenou pre tie z nás, ktoré chcú vyskúšať niečo nové a zároveň jednoduché.

4

 

 

Pre princeznú

Strapatý drdol doplnený sieťkou cez tvár, ktorá plní funkciu vlasovej dekorácie aj šperku. Tento typ doplnku sme videli na poslednom haute couture week-u a podľa nás je ideálnym prvkom napríklad na plesy.

5

 

 

So stuhou

Čiernu stuhu vo vlasoch si obľúbili všetci od Kate Middleton až po Chiaru Ferragni. Prečo by sme to teda neskúsili aj my, napríklad aj uviazanú okolo drdolu.

6

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaKyselina mliečna: Čo by ste o nej mali v...

O kyselinách sa dnes hovorí veľa a často, mnohí si bez nich nevedia predstaviť svoje denné beauty rutiny. Kedysi boli doménou kozmetických...


Vlasy | 20.aug 2019

Aké sú výhody vlasového peelingu?

V modernej dobe napreduje aj samotný kozmetika. Zatiaľ čo peelingy boli dosiaľ doménou tela a pleti, teraz sa presúvajú o niečo ďalej- do...


Metódy na bielenie zubov: Ktorá je tá pr...

Biele zuby neodmysliteľne patria do západnej kultúry, sú totiž znakom zdravého organizmu. S cieľom dosiahnuť žiarivý úsmev mnohí z nás siahajú po...


Najväčšie K-Beauty trendy

Kórejská kozmetika si na trhu v západnom svete vybudovala silnú pozíciu. Kórea je známa svojimi kozmetickými inováciami a unikátnymi produktami...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Európske destinácie pre milovníkov vodný...

Ak opaľovanie nie je vaša predstava letnej dovolenky, ale skôr túžite po športovom vyžití, poradíme ...

Najlepšie plážové kluby na svete

Dobrodružná alebo pohodová dovolenka? Nech už je vaša preferencia akákoľvek, stavíme sa, že z č...

Cestovateľské aplikácie pre každý typ ce...

Každú sféru nášho života zasahujú technológie. Výnimkou nie je ani cestovanie, čo určite poznáme vše...