Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 26. január 2012

Najsexi filmové účesy

Každému sa páči niečo iné a každý považuje za sexi niečo iné. Ak však chcete niekoho očariť, je zopár tipov ako na to – zvodné pery, magické oči a v neposlednom rade aj krásne vlasy.

Najsexi filmové účesy

27. 1. 2012

Každému sa páči niečo iné a každý považuje za sexi niečo iné. Ak však chcete niekoho očariť, je zopár tipov ako na to – zvodné pery, magické oči a v neposlednom rade aj krásne vlasy. Oči si budete musieť namaľovať sama a aj výber správneho rúžu máte vo svojich rukách. No my sme pre vás našli 15 najsexi účesov, ktoré sa objavili vo filmoch. Nájdete si medzi nimi aj ten svoj?ursula_andress
Ursula Andress
a jej nezabudnuteľná scéna, pri ktorej sa vynorila z morských vĺn ako bohyňa krásy Afrodita. Mokrým vlasom padajúcim na plecia neodolal ani James Bond. 


carmen_jones
Kto si myslí, že krátke vlasy nemôžu byť sexi, zjavne nikdy nevidel Dorothy Dandridge v podaní Carmen Jones. 


rita_hayworth
Rita Hayworth ako neuveriteľná femme fatale Gilda v rovnomennom filme bláznila mužskú fantáziu v 50tych rokoch. Tento film sa stal rovnako kultovým ako herečkine kadere. 


sophia_loren
Je takmer nemysliteľné, aby sme zabudli na krásku z Talianska - Sophiu Loren. S krátkymi vlasmi sa nám predstavila ako Filumena.


nicole_kiodman
Satine, ktorú si v muzikáli Mouline Rouge zahrala Nicole Kidman, bláznila hlavy bohatým Parížanom dlhými červenými kaderami. 


michelle_pfeiffer
Už mnoho žien hralo Catwoman, ale Michelle Pfeiffer so svojim krátkym strapatým účesom je jednoznačne najlepšia.


salma_hayek
Sexi knihovníčka Carolina v podaní Salmi Hayek bola rovnako horúca ako mexické podnebie. Tento účes si môžete jednoducho vytvoriť aj vy. Stačí si len z mokrých vlasov zapliesť niekoľko vrkôčikov a nechať uschnúť.


pam_grier
Pam Grier ako Foxy Brown s kultovým afro účesom v klasike zo 70tych rokov.


anne_brancroft
Anne Bancroft ako pani Robinson vo filme „The Graduate." Ťažko skúšaná žena, ktorú zvedie mladý absolvent A neskôr si začal s jej dcérou.


princes_leila
Niekto by mohol povedať, že princezná Leila je najviac sexi v zlatých bikinách a vrkoči, no pravda je taká, že srdce Han Solo si získala týmto jednouchým „vidieckym účesom."


cher
Áno, do náho rebríčka sa dostala aj Cher, ktorá si vo filme Moonstruck zahrala účtovníčku s riadne divokým a rebelským účesom.


veronica_lake
Veronica Lake a film Sullivanove cesty. Jedno oko zakryté blonďavými vlasmi a koketný štýl spravili z tejto sladkej herečky ikonu prvej triedy.


audrey_hepburn
Tento rebríček sa v žiadnom prípade nezaobíde bez Audrey Hepburn a jej legendárnym účesom, z rovnako legendárneho filmu Raňajky u Tiffanyho.


elizabet_tazlor_2
Elizabeth Taylor a jej objemný rozstrapatený bob vo filme Butterfield 8 zožal obrovský úspech. Rovnako ako herečka v roli call girl.


Pandoras-Box
Louise Brooks a film z 30tych rokov, Pandora's Box, priniesli najznámejší jazzový účes všetkých čias.

foto by bellasugar.com
pripravila: Katarína Segešová
 

    6768

    Súvisiace články