Letné trendy zasiahli aj hairstyling, my sme sa preto pozreli na to, ako ho zvládajú známe modelky. Inšpirujte sa ich účesmi aj vy!

 

Bella Hadid

Aj Bella Hadid vie, že nič nie je lepšie, ako si v lete vypnúť slané vlasy do poločného konského chvostu. Jemne zlepené vlny a objem, ktorý dodáva soľ tak pôsobí uvoľnene a pritom upravene. Ak práve nie ste pri mori, pomôžte si slanými sprejmi do vlasov.

title3

 

 

Elsa Hosk

Uvoľnené konské chvosty, ktoré vám jemne padajú na ramená psobia dievčensky, no pritom stále chic. Skúste to ako Elsa a pre ešte lepší efekt ich doplňte zaujímavými slnečnými okuliarmi.

Screen Shot 2018 06 09 at 10.26.30

 

 

Romee Strijd

Strapatý vrkoč je ideálnou voľbou do tých dní, kedy neviete dať svojim vlasom žiadnu formu. Jednoducho vlasy zapleťte, povyťahujte pár pramienkov a o dokonalý výsledok máte postarané.

IMG 6156

 

 

Josephine Skriver

Každá z nás má občas "bad hair day," a platí to aj v prípade modeliek. Josephine to však zakrýva šiltovkou, v ktorej pôsobí náramne štýlovo. Pramienky padajúce do tváre, strapatý drdol vzadu a sporty chic look je na svete.

IMG 6157

 

 

Taylor Hill

Ak patríte k milovníčkam 90.rokov ako Taylor Hill, skúste to s tzv.scrunchie. Ide o objemnú gumičku, ktorá sa opäť vrátila do módy. Nahradiť ju však môžete aj bandanou alebo menšou šatkou.

IMG 6159

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 13.sep 2019

Ako si vybrať ideálny tvar nechtov?

Aj taký detail, akým je tvar nechtov dokáže urobiť veľký rozdiel. Vie opticky predĺžiť prsty či zoštíhliť ruku. Vyberte si...


Kozmetika navrhnutá umelou inteligenciou

Kozmetický priemysel je dnes v rozpuku o čom hovorí množstvo značiek, ktoré vzniká takmer s každým novým dňom. Do vlastných kozmetických značiek sa...


Líčenie | 12.sep 2019

Make-up ako druhá koža

Každá z nás by chcela dosiahnuť úroveň líčenia, ktoré vyzerá ako naša vlastná pokožka. Ak je toto aj vašim cieľom, poradíme...


Líčenie | 12.sep 2019

Červená manikúra pre každý odtieň pleti

Červená manikúra je ideálnou jesennou voľbou. Je nadčasová, elegantná a hodí sa na akúkoľvek príležitosť aj do každého ročného obdobia, no...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...