Letné trendy zasiahli aj hairstyling, my sme sa preto pozreli na to, ako ho zvládajú známe modelky. Inšpirujte sa ich účesmi aj vy!

 

Bella Hadid

Aj Bella Hadid vie, že nič nie je lepšie, ako si v lete vypnúť slané vlasy do poločného konského chvostu. Jemne zlepené vlny a objem, ktorý dodáva soľ tak pôsobí uvoľnene a pritom upravene. Ak práve nie ste pri mori, pomôžte si slanými sprejmi do vlasov.

title3

 

 

Elsa Hosk

Uvoľnené konské chvosty, ktoré vám jemne padajú na ramená psobia dievčensky, no pritom stále chic. Skúste to ako Elsa a pre ešte lepší efekt ich doplňte zaujímavými slnečnými okuliarmi.

Screen Shot 2018 06 09 at 10.26.30

 

 

Romee Strijd

Strapatý vrkoč je ideálnou voľbou do tých dní, kedy neviete dať svojim vlasom žiadnu formu. Jednoducho vlasy zapleťte, povyťahujte pár pramienkov a o dokonalý výsledok máte postarané.

IMG 6156

 

 

Josephine Skriver

Každá z nás má občas "bad hair day," a platí to aj v prípade modeliek. Josephine to však zakrýva šiltovkou, v ktorej pôsobí náramne štýlovo. Pramienky padajúce do tváre, strapatý drdol vzadu a sporty chic look je na svete.

IMG 6157

 

 

Taylor Hill

Ak patríte k milovníčkam 90.rokov ako Taylor Hill, skúste to s tzv.scrunchie. Ide o objemnú gumičku, ktorá sa opäť vrátila do módy. Nahradiť ju však môžete aj bandanou alebo menšou šatkou.

IMG 6159

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krása5 mýtov o opaľovaní

Slnečné dní máme tu a horúce počasie nás núti zhadzovať vrstvy. Siahame preto po krátkych šortkách, minišatách či jemných blúzkach, ktoré...


Vlasy | 30.máj 2019

5 účesov so šatkou

Pamätáte si, keď sa nosili šatky vo vlasoch? Teraz je tento trend naspäť vo svojej pôvodnej podobe, ale aj v moderných...


Trendy krasa | 29.máj 2019

Udržateľné rúže La Bouche Rouge

Keď sa hovorí o udržateľnosti, väčšinou to je v kontexte módy. Beauty priemysel sa jej však tiež nevyhýba a čoraz...


Trendy krasa | 27.máj 2019

Chiara Ferragni vytvorila kapsulovú kole...

Chiara Ferragni potvrdzuje status jednej z najúspešnejších módnych bloggeriek a dnes už aj podnikateliek svojou najnovšou spoluprácou s luxusnou značkou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...