Letné trendy zasiahli aj hairstyling, my sme sa preto pozreli na to, ako ho zvládajú známe modelky. Inšpirujte sa ich účesmi aj vy!

 

Bella Hadid

Aj Bella Hadid vie, že nič nie je lepšie, ako si v lete vypnúť slané vlasy do poločného konského chvostu. Jemne zlepené vlny a objem, ktorý dodáva soľ tak pôsobí uvoľnene a pritom upravene. Ak práve nie ste pri mori, pomôžte si slanými sprejmi do vlasov.

title3

 

 

Elsa Hosk

Uvoľnené konské chvosty, ktoré vám jemne padajú na ramená psobia dievčensky, no pritom stále chic. Skúste to ako Elsa a pre ešte lepší efekt ich doplňte zaujímavými slnečnými okuliarmi.

Screen Shot 2018 06 09 at 10.26.30

 

 

Romee Strijd

Strapatý vrkoč je ideálnou voľbou do tých dní, kedy neviete dať svojim vlasom žiadnu formu. Jednoducho vlasy zapleťte, povyťahujte pár pramienkov a o dokonalý výsledok máte postarané.

IMG 6156

 

 

Josephine Skriver

Každá z nás má občas "bad hair day," a platí to aj v prípade modeliek. Josephine to však zakrýva šiltovkou, v ktorej pôsobí náramne štýlovo. Pramienky padajúce do tváre, strapatý drdol vzadu a sporty chic look je na svete.

IMG 6157

 

 

Taylor Hill

Ak patríte k milovníčkam 90.rokov ako Taylor Hill, skúste to s tzv.scrunchie. Ide o objemnú gumičku, ktorá sa opäť vrátila do módy. Nahradiť ju však môžete aj bandanou alebo menšou šatkou.

IMG 6159

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 17.nov 2019

Party Season je tu, ako sa nalíčiť?

Už čoskoro odštartujú všetky vianočné, firemné večierky či novoročné oslavy. Pokiaľ sa na nejakú chystáte aj vy, prispôsobte tomu aj...


Trendy krasa | 17.nov 2019

Vanity Mirror: Najlepšie príručné zrkadl...

Pokiaľ ho nemáte doma, poznáte ho minimálne z hotelových izieb. Vanity Mirror, alebo príručné zrkadlo je praktický pomocník, ktorého oceníte...


Trendy krasa | 16.nov 2019

Jo Malone vytvorila parfumy pre ZARU

Parfumérka Jo Malone je uznávanou osobnosťou vo svete parfumov a vôní. Tentokrát svoje skúsenosti a expertízu poskytlu globálnej značke ZARA...


Aký vplyv má pH na vašu pleť?

Pamätáte si ešte experimenty na chémii zo základnej či strednej školy, keď ste do rôznych roztokov namáčali papieriky, ktoré sa...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Very Ralph: Životný príbeh módneho velik...

Ralph Lauren je jednou z najväčších a zároveň posledných žijúcich módnych ikon na svete. 80-ročný za...

Ligotavá jeseň v znamení minimalizmu

Jeseň je na jednej strane krásna, farebná a romantická, no niekedy dokáže byť aj poriadne melan...

Jesenné deco trendy

Ak aj vy uvažujete nad jemným upgrade-om vášho interiéru, poradíme vám, aké kúsky si vybrať. Medzi n...