Sezóna osláv, párty a večeierkov sa nezadržateľne blíži a pokiaľ sa už aj vy pripravujete, určite oceníte naše tipy na účesy.

Rockabilly

Vráťte sa späť v čase do 40.rokov a oslávte to retro lookom, ktorý z vás spraví glamour divu. Najlepšie na tomto účese je, že sa dá vyčarovať aj z kratších vlasov.

title

 

 

Maximalizujte doplnky

Ak máte chuť na niečo pompézne, zásobte sa rozličnými vlasovými doplnkami v eklektickom štýle., ktoré následne umiestnite mierne strapatého účesu. Look ako z prehliadkového móla je na svete.

2

 

 

Messy Bun

Tentokrát zabudnite na uhladený drdol a nahraďte ho strapatým drdolom. Neexistuje nič jednoduchšie a zárovn efektnejšie. Doplňte ho minimalistickým líčením.

3

 

 

Glamour diva

Ak sa túžite vrátiť späť do najelegantnejšieho obdobia- 20. a 30. rokov, zvoľte účes s glamour vlnou. Je to síce časovo náročnejšie a vyžaduje si to istú zručnosť, avšak s týmto účesom doplneným efektnou linkou a červenými perami to máte vyhraté.

4

 

Lux Hippe

Áno, aj bandana zažíva svoj prerod a pomaly si nachádza cestu do našich každodenný šatníkov. Tie odvážnejšie z nás preto môžu siahnuť po bandane z luxusného materiálu vo výrazných farbách a vytvoriť si tak moderný hippie look.

5

Foto: Imaxtree

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 16.sep 2018

Brandon Maxwell vytvoril kolekciu pre M...

Dizajnér Brandon Maxwell predstavil prvú kolekciu dekoratívnej kozmetiky, ktorú vytvoril pre značku M.A.C. počas svojej prehliadky v rámci NYFW. Je...


Trendy krasa | 15.sep 2018

Nechtové trendy na NYFW

Aké beauty trendy nám odhalil NYFW? V prípade nechtového dizajnu sa vraj môžeme tešiť na letné klasiky ako fuksiové tóny...


Trendy krasa | 12.sep 2018

Kolekcia Bobbi Brown x Ulla Johnson

Značky Ulla Johnson a Bobbi Brown oznámili spoluprácu na beauty projekte, ktorý by sa mal dostať na trh na jar...


Líčenie | 05.sep 2018

Nahliadnite do kolekcie L’Oréal x Isabel...

Keď značky L’Oréal a Isabel Marant oznámili spoluprácu, všetci sme nedočkavo čakali, ako bude kolekcia vyzerať. Nastal však deň, kedy bol...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...