Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 5. september 2011

Dvojitý uzol

Pokiaľ ide o tohtoročné trendy, voľba je jasná. Počas jesenného a zimného obdobia budú naše vlasy nazdobené a plné detailov.

Dvojitý uzol

5.9.2011

Pokiaľ ide o tohtoročné trendy, voľba je jasná. Počas jesenného a zimného obdobia budú naše vlasy nazdobené a plné detailov. Nebudú to však trendy točiace sa okolo ozdôb a doplnkov, hoci ani tie nebudú chýbať. Počas najbližšej sezóny treba staviť na dve veci- prirodzenosť a dvojitý uzol.

Čo je dvojitý uzol?

Berúc do úvahy obľúbenosť vlasových trendov z minulého roku, uzol ako taký sa nevzdáva svojho postavenia veľmi populárneho účesu. Pletené a zapletané vlasy boli v posledných 12 mesiacov také módne, že stačí ak ich zjednodušíte a dvojitý uzol máte hotový. Najlepšie vynikne ak je umiestnený na šiji alebo o čosi vyššie. Tento štýl funguje aj na princípe jedného uzla, avšak dvojitý uzol je zaujímavejší a aj lepšie drží.

Ako na to?

Výhodou dvojitého uzla je predovšetkým jeho nenáročnosť. Určite taktiež oceníte jeho šmrnc a možno i nedbalú eleganciu typickú pre leto. Kúsok slnečných dní, oddychu hravosti si tak prenesiete aj do sychravého a studeného počasia.

 

    5016

    Súvisiace články