Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 24. august 2011

Pravidlo pre rok 2011

Rok 2011 nie je len novým rokom, je to aj nová dekáda a tie prinášajú viac ako len malú zmenu. Prinášajú novú generáciu myšlienok.

Pravidlo pre rok 2011

Rok 2011 nie je len novým rokom, je to aj nová dekáda a tie prinášajú viac ako len malú zmenu. Prinášajú novú generáciu myšlienok. A tie sa nesú v duchu „preč so starým, vitajte novoty!"

A táto dekáda nebude odlišná. Najdominantnejší trend v obliekaní, ktorým bol vojenský štýl, je odsunutý, takže môžete svoju kaki sukňu chovať na dno skrine. Inak tomu nebude ani pri vlasoch, ktoré taktiež podľahli tejto veľkej zmene. Môžete mať dojem, že rok 2011 je obdobím divokých farieb. Trendy v oblečení sa síce môžu stať liberálnejšie, no neplatí to aj pre vlasy. V skutočnosti vedie zmena len k jedinému pravidlu, ktoré bude platiť v tomto a aj v nasledujúcich rokoch. A to znie: Chce to zmenu! Áno, znie to ako klišé, no klišé sa ľahko pamätá. Keď si budete vyberať vašu novú farbu, neobávajte sa toho, čo o vás povedia susedia či kolegyne v práci. Vyberte si farbu, ktorá vám pristane. Takú, ktorá vám dodá sebavedomie. Zvoľte odtieň, ktorý je v móde a urobte práve tú vašu farbu čarovnou a jedinečnou.

Inšpirácia
Pýtate sa, odkiaľ toto pravidlo pochádza? Zatiaľ čo začiatok novej dekády podnecuje zmenu, sú ľudia, ktorí považujú zmenu farby vlasov za trend ako taký.
Pozrime sa na to bližšie.

Abbey Lee Kershaw
Abbey Lee Kershaw bola prvá topmodelka, ktorá zmenila farbu vlasov. Jeden deň mala športový vzhľad s vlasmi nevýraznej hnedej farby, na druhý deň kolovali príbehy o jej 8-hodinovej premene na takmer platinovú blondínu. Abbey Lee „len zmenila" farbu. To „len" je prehnané. Bola to dobre premyslená zmena. Taká, ktorá ju nanovo definovala. A toto je presne ten typ zmeny, ktorá by mala byť vašou inšpiráciou.
 
Natasha Poly
Na premenu Abbey Lee nadväzuje aj zmena, ktorú podstúpila ďalšia top modelka. Natasha Poly mala farbu, ktorá vzdávala poklonu jej ruskému vzhľadu. Blondína, prototyp ruskej krásky. Potom sa však niekto v jej agentúre rozhodol, že potrebuje nový výzor pre nový rok. Taký, ktorý by ju vyčlenil z toho veľkého množstva dlhonohých blondín a spôsobil, že sa mohla znova cítiť sviežo.
A tak sa stalo, že uznávaná top modelka si prefarbila svoje blond vlasy a stala sa brunetkou v plnom rozsahu.
 natassa_polly
Eniko Mihalik
Eniko Mihalik má výnimočnú kvalitu – v jednom momente ponúkne úžasne milý úsmev len preto, aby za ním nasledoval pohľad sebavedome príťažlivej ženy, pri ktorom sa mužom roztrasú kolená. A hoci hnedá farba Eniko veľmi pristala, je fakt, že práve táto farba vlasov nikdy tak nepovzbudí to ženské sexuálne sebavedomie, ktorým ona obohacuje svoju prácu. Vzdajte preto poklonu jej šokujúcemu prístupu a jej novým červeným vlasom.
 mihalik
Lily Cole
Eunikina zmena farby vlasov je najvydarenejšia z tých, na ktoré sme sa doteraz pozreli. No zmena Abbey Lee a Natashi je dramatickejšia. No vskutku dramatická je aj modelka a herečka Lily Cole. Navzdory toľkým ženám, ktoré teraz hľadávajú ten pravý odtieň červenej, Lily sa nebála vymeniť jej tradičné červené kučery za kučery tmavo hnedé, ku ktorým doladila aj obočie. Bod navyše pre inšpiráciu: Lilyina ofina. Ofina je pre rok 2011 pomstychtivo naspäť.
 cole
    4595

    Súvisiace články