Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 28. január 2013

Bojíte sa farbiť si vlasy doma? Použite Color Mask

Teraz môžete svojim vlasom dopriať luxusnú farbu ako od profesionálneho kaderníka aj v pohodlí domova. Color Mask je prvá farba na vlasy od Schwarzkopf, ktorá sa nanáša ľahko ako vlasová maska.Zároveň spĺňa všetko, čo ženy očakávajú od prémiovej farby na vlasy: extra starostlivosť, účinnú farbiacu receptúru a jednoduché použitie.

Bojíte sa farbiť si vlasy doma? Použite Color Mask

28.1.2013


Schwarzkopf_ColorMask_01Teraz môžete svojim vlasom dopriať luxusnú farbu ako od profesionálneho kaderníka aj v pohodlí domova. Color Mask je prvá farba na vlasy od Schwarzkopf, ktorá sa nanáša ľahko ako vlasová maska.


Zároveň spĺňa všetko, čo ženy očakávajú od prémiovej farby na vlasy: extra starostlivosť, účinnú farbiacu receptúru a jednoduché použitie. Stačí zmiešať vyvíjaciu emulziu a farbiaci krém v priloženom tégliku a pretrepať. Vznikne tak farba krémovej konzistencie – presne ako vlasová maska. V porovnaní s nefarbenými vlasmi zabezpečí Color Mask úžasný farebný výsledok a o 30 percent viac lesku, rovnako vašim prameňom dopraje aj trojfázovú hĺbkovú starostlivosť.

Pohodlie a relax
Oddych, sauna, wellness, masáž lávovými kameňmi – sofistikované kúry pre tvár, oči, ruky či telo boli vždy synonymom absolútneho relaxu. Teraz takýto pocit pohody zažijete aj pri farbení vlasov – pretože Color Mask zmení vašu kúpeľňu na oázu pohody. Color Mask vám dodá pocit starostlivosti a komfortu už počas používania. Do vlasov zapracujete túto farbu podobne jednoducho ako vlasovú masku. Navyše, tento revolučný výrobok v sebe spája hĺbkovú starostlivosť a sýte, intenzívne farby so žiarivým leskom.

Schwarzkopf_ColorMask_obalAko na to?
Jednoducho pridajte farbiaci krém do priloženého téglika a dôkladne ho uzavrite. Pretrepaním sa farbiaci krém a vyvíjacia emulzia zmiešajú do bohatej, krémovej konzistencie ako vlasová maska. Túto permanentnú farbu nanesiete na vlasy jednoducho len dvomi prstami, pričom farba z vlasov nesteká. ˝Revolučná receptúra Color Mask posilňuje štruktúru vlasu, uľahčuje rozčesávanie a dodáva mu extra starostlivosť vďaka Vitamin-Oil komplexu˝, vysvetľuje Dr. Mustafa Akram, vedúci výskumu a vývoja farieb na vlasy Schwarzkopf&Henkel. Farbiaci krém posilňuje štruktúru vlasu vďaka aktívnym Amino- Proteínom, zatiaľ čo vyvíjací krém uhladzuje vlasy a uľahčuje rozčesávanie. Po nafarbení vám priložená vlasová maska s Vitamin-Oil komplexom dodá špeciálnu starostlivosť, vďaka čomu budú vaše vlasy citeľne hebké.

Schwarzkopf_ColorMask_001Schwarzkopf_ColorMask_02
Schwarzkopf_ColorMask_03Schwarzkopf_ColorMask_04
Schwarzkopf_ColorMask_05Schwarzkopf_ColorMask_06
Schwarzkopf_ColorMask_07Schwarzkopf_ColorMask_obal2

zdroj: Schwarzkopf


 

    6419

    Súvisiace články