Na Týždňoch módy je okrem módnych trendov vždy zaujímavé sledovať aj tie beauty trendy. Nás vždy zaujmú aj tie manikúrové. Pozrite sa s nami, ako si nechtový dizajn na sezónu jeseň/zima 20-21 predstavujú prestížne módne domy.

Monse: Bordové s kovovým detailom

Značka Monse stavila na temnú stránku bordovej, ktorú vyzdvihla vďaka menej tradičnej, matnej úprave. Nechty ozdobili ešte kovovými krúžkami, ktoré posunuli manikúru do veľmi tajomnej a punkovej sféry.

manikurove trendy nyfw

 

Christian Siriano: Trblietavé prúžky

Čierne, krátke nechty dominovali prehliadke Christian Siriano. Ozdobené však boli striebristým popráškom, ktorý vytváral jemné prúžky. Vďaka tomu nechty nepôsobili hororovo, ale veľmi elegantne.

2

 

 

Rodarte: Tmavofialová

Lesk a hĺbka tmavofialovej farby nádherne vynikla na dlhých, mandľových nechtoch modeliek, ktoré vďaka svojmu bledému líčeniu pripomínali romantické upírky. Nechty boli efektne zladené s perami.

3

 

 

Naeem Khan: Zlato

Na prehliadke Naeem Khan to bolo o niečom inom, manikúra bola sústredená okolo luxusu, lesku a trblietok, ktoré vytvárali čisto zlaté, dlhé nechty. Ideálna voľba pre slávnostné udalosti.

4

 

 

Rag & Bone: B&W

Krásny, umelecky pôsobiaci mix na nechtoch predviedla značka Rag & Bone, ktorá stavila na abstraktné čierno-biele motívy. Vďaka svojim zvlneným motívom pripomínali čierny mramor a vďaka tomu pôsobili veľmi luxusne.

5

 

 

Proenza Schouler: Nenápadná francúzska

Francúzska manikúra sa už naplno vracia na výslnie, dôkazom je jej využitie na prehliadkových mólach. Značka Proenza Schouler si zvolila tú najjemnejšiu, najzákaldnejšiu verziu s bielou špičkou.

7

 

 

Oscar de la Renta: Klasická bordová

Na klasickú bordovú sa nedá zanevrieť, na jeseň nás bude baviť vždy. Takže keď sa značka Oscar de la Renta rozhodla pre bordovú farbu na krátkych nechtoch, môžeme si byť istí, že budúcu sezónu bude veľkým hitom.

6

 

 

Rodarte: Upírska francúzska

Veľmi efektnú manikúru zvolila značka Rodarte, ktorá prepojila francúzsky štýl zdobenia špičky s prepracovaným dizajnom. Nahé nechty modeliek zdobili červené špičky, ktoré pripomínali vlniacu sa krv.

8

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 18.feb 2020

Beauty trendy z LFW FW20

Podľa britských dizajnérov, ktorí nám predstavili svoje kolekcie na nedávnom Fashion Week-u, sa na jeseň budú nosiť nahé pery, nežne...


Vyskúšajte 3 odtiene nefalšovanej krásy

Vonkajšia krása a mladosť sú to, o čo sa dnes snaží každá jedna žena, aj muž. Avšak zmenám súvisiacim s...


Líčenie | 13.feb 2020

Valentínska vizáž: Inšpirácia od svetový...

Každý si oslavu lásky predstavuje inak, pre niekoho to je chutná večera, niekto si vysníva exkluzívny pobyt pri Eiffelovke, iní...


Trendy krasa | 13.feb 2020

Beauty trendy z NYFW FW20

Výrazné červené pery, zamotané vrkoče a kovové odlesky si nás podľa prestížnych módnych domov získajú nasledujúcu sezónu. Aké beauty trendy sa...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...