Hľadáte aj vy manikúrovú inšpiráciu na Instagrame? Pokiaľ sledujete niektoré z najpopulárnejších nechtových dizajnérok, určite ste mohli postrehnúť niekoľko trendov, ktorým podľahli. Medzi nimi nájdete novú podobu francúzskej manikúry, ale aj farebné gradovanie.

Moderná francúzska

Už v lete sme sa vrátili naspäť ku francúzskej manikúre, ktorá sa nosí vo svojej pôvodnej podobe, ale aj takejto modernej. Krátke nechty dekorované tenučkým prúžkom v rôznych farbách sú nielen praktické, ale aj trendy.

nechty manikura inspiracia trendy@mytownhouseuk

 

oliveandjune@oliveandjune

 

 

Gradovanie

Farebná gradácia sa dá na nechtoch využiť v akejkoľvek rodine tónov. Či už ste na neutrálne farby ako béžová, ružová alebo uprednostňujete výrazné odtiene modrej, fialovej či akejkoľvek inej farby. Takýto dizajn bude vždy pôsobiť sofistikovane.

betina goldstein@betina_goldstein oliveandjune2@oliveandjune

 

 

Zelená

Netypická farba manikúry sa čoraz častejšie začína objavovať vo výtvoroch insta-famous nechtových dizajnérok. Je neopozeraná, vyzerá elegantne a pristane akejkoľvek farbe pleti. Vyskúšať ju môžete v rôznych variantoch a pokojne ju skúste skombinovať s iným farbami.

betina goldstein2@betina_goldstein troudelapin@troudelapin

 

 

Metalické prúžky

Nenápadné metalické detaily zdobiace „nahé“ ale neutrálne nechty vyzerá veľmi moderne. Na jednej strane sú nenútené, no na tej druhej pôsobia trochu umelecky a netradične. Ideálna alternatíva pre všetky milovníčky francúzskej manikúry a minimalizmu.

mytownhouseuk2@mytownhouseuk betina goldstein3@betina_goldstein

 

 

Ilúzie

Na Instagrame vznikla úplne nová závislosť, ktorá je inšpirovaná morským svetom. Nechtové dizajnérky vytvárajú vzhľad mušlí a lastúr, ktoré imitujú použitím perleťových a holografických lakov v pastelových tónoch.

isabelmaynails@isabelmaynails  drybylondon@drybylondon 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 27.máj 2020

Vlasové doplnky na jar a leto

Ako okamžite oživiť akýkoľvek účes bez toho, aby ste sa trápili zdĺhavými úpravami a náročnými procesmi? Niekedy spravia obrovský rozdiel práve...


Aké sú benefity marulového oleja?

Ponuka beauty produktov je v dnešnej dobe taká bohatá a pestrá, že niekedy je ťažké sa v nej zorientovať. Napríklad s takými beauty olejmi...


Trendy krasa | 23.máj 2020

Manikúrové trendy na jar 2020

Jarné trendy v manikúre sa nesú do veľkej miery na vlne prirodzenosti. Na svoje si však prídu aj milovníčky minimalizmu aj...


AM-PM Beauty s Naty Kerny

Každá sme iná, máme odlišné problém aj rôzne typy pleti. To, čo vyhovuje jednej, nemusí druhej. Preto sme sa rozhodli...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...