Už ste rozmýšľali nad tým, ako bude vyzerať vaša manikúra v tomto roku? Ak trendy sa jej dotýkajú? Pozreli sme sa ako sa k nim postavili nechtové dizajnérky, ktoré sa starajú o nechty svetových celebrít a pripravujú manikúru pre prehliadkové móla.

New French

Návrat francúzskej manikúry sme mohli postrehnúť už minulý rok. Klasická podoba svetloružovej a bielej je však nahradená inými kombináciami a odvážnejšími farbami.

nailtrends@misspopnails

 

Zvieracie motívy

Leopard, had či najnovšie kravský motív, si nezískali len módny svet, posúvajú sa do sveta beauty, konkrétne do nechtového dizajnu.

nail unistella@nail_unistella

 

 

Netoxické

Dôraz na clean, netoxickú alebo prírodnú beauty sa odrazí aj na nových, menej toxických produktoch na nechtovú starostlivosť.

sundays studio@sundays_studio

 

 

Vlnky

70.roky v nechtovom dizajne môže vyzerať aj takto. Oživte klasický vlnkový dizajn a prineste do svojej manikúry. Nebojte sa farieb!

paintboxnails@paintboxnails

 

 

Freestyle

Každý iný! Hrajte sa s farbami, motívmi, štýlmi a ich najrôznejšími kombináciami a vytvárajte hravé manikúry, v ktorých je každý nech iný.

chillhouse@chillhouse

 

 

Neutrálky

Jemné neutrálne odtiene sivej, čiernej, hnedej sú ideálne do sveta, v ktorom vládne monochromatickosť. Pokojne využívajte ombré efekt či stupňovanie farebnej škály.

oliveandjune@oliveandjune

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 29.jan 2020

Najstaršie parfumérske značky I.

Hovorí vám niečo názov Santa Maria Novella, Floris of London či Creed? Ide o niekoľko najstarších značiek parfumov, ktoré fungujú...


Anti-ageing pre telo

O anti-ageing starostlivosti sa hovorí veľa a často. Takmer vždy je to však v súvislosti s tvárou. Vrásky, pigmentové škvrny...


Vlasy | 28.jan 2020

Účesová inšpirácia z prehliadkového móla

Počas Týždňov módy je vizáž relatívne prehliadanou záležitosťou. Väčšinu pozornosti totiž na seba strhávajú samotné dizajnérske kúsky, ktorým sú prehliadky...


Dávate telu čo potrebuje? A čo tak dopln...

Kľúčom k dlhému a hlavne kvalitnému životu je pestrá strava, dostatok pohybu a správny príjem všetkých pre telo potrebných látok...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by s...

Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opa...

Rolák v hlavnej úlohe

Roláky sú vďačným kúskom každého zimného šatníka. Buďte však s nimi kreatívni a vytvorte zaujím...