Už ste rozmýšľali nad tým, ako bude vyzerať vaša manikúra v tomto roku? Ak trendy sa jej dotýkajú? Pozreli sme sa ako sa k nim postavili nechtové dizajnérky, ktoré sa starajú o nechty svetových celebrít a pripravujú manikúru pre prehliadkové móla.

New French

Návrat francúzskej manikúry sme mohli postrehnúť už minulý rok. Klasická podoba svetloružovej a bielej je však nahradená inými kombináciami a odvážnejšími farbami.

nailtrends@misspopnails

 

Zvieracie motívy

Leopard, had či najnovšie kravský motív, si nezískali len módny svet, posúvajú sa do sveta beauty, konkrétne do nechtového dizajnu.

nail unistella@nail_unistella

 

 

Netoxické

Dôraz na clean, netoxickú alebo prírodnú beauty sa odrazí aj na nových, menej toxických produktoch na nechtovú starostlivosť.

sundays studio@sundays_studio

 

 

Vlnky

70.roky v nechtovom dizajne môže vyzerať aj takto. Oživte klasický vlnkový dizajn a prineste do svojej manikúry. Nebojte sa farieb!

paintboxnails@paintboxnails

 

 

Freestyle

Každý iný! Hrajte sa s farbami, motívmi, štýlmi a ich najrôznejšími kombináciami a vytvárajte hravé manikúry, v ktorých je každý nech iný.

chillhouse@chillhouse

 

 

Neutrálky

Jemné neutrálne odtiene sivej, čiernej, hnedej sú ideálne do sveta, v ktorom vládne monochromatickosť. Pokojne využívajte ombré efekt či stupňovanie farebnej škály.

oliveandjune@oliveandjune

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaAM-PM Beauty s Pavlinou Jágrovou

Ak poznáte Pavlinu Jágrovú, určite to je kvôli jej skvelému vkusu, nadčasovému šatníku a umeniu kombinovania jednotlivých kúskov. S módou...


Viac ako BIO

Pokiaľ hľadáte miesto, kde nebudete musieť podrobne študovať etikety, aby ste si boli istí, že je produkt „čistý“, zamierte sem...


Líčenie | 05.aug 2020

TOP 10 LETNÉ MAKE-UPY

Nezaťažujte svoju pleť zbytočne. Počas horúcich dní jej doprajte ľahšie textúry i čo sa týka make-upov. Práve na leto sú...


Trendy krasa | 05.aug 2020

Neutrálna manikúra hitom tohto leta

Uprednostňujete vo svojej letnej manikúre výrazné farby či dokonca žiarivé neónové tóny? Alebo na to idete minimalisticky a nenápadne? Práve neutrálna...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Všetko o celulitíde

Takmer každá žena s ňou bojuje a nenávidí. Pritom je to úplne bežná záležitosť, ktorá vôbe...

Vlasové doplnky tohto leta

Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z...

6 letných účesov z Instagramu

Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je p...