Obdobie leta je vždy dobrodružné aj v prípade beauty trendov. Nebojíme sa farieb ani extravagantnejších ideí, a aj preto sme si v lete obľúbili neónové nechty, výrazne farebné líčenie očí či superdlhé vlasy. Týchto a ďalších trendov sa však nevzdáme ani na jeseň.

Elektrizujúci pohľad

Výrazné farby zasiahli toto leto nielen naše šatníky, ale aj líčenie. Mnohé influencerky a módne ikony siahli po odvážnych odtieňoch ružovej, oranžovej ale aj žltej či modrej, ktoré dodali ich pohľadu elektrizujúcu silu.

title@chiaraferragni

 

 

Vlasy morskej víly

Extra dlhé vlasy pripomínajúce morské víly idú s letom ruka v ruke. Dokonale zapadajú do atmosféry letných dobrodružstiev, no navyše sú ženské, elegantné a zmyselné. Pre mnohé z nás však ostávajú záležitosťou príčeskov, tie však nemusíme zahodiť ani na jeseň.

1 

 

 

French mani

Francúzska manikúra bola toto leto jedným z najväčších manikúrových hitov. Vyskúšal ju každý od Belly Hadid až po Joan Smalls ši Ashley Williams. Nosila sa v klasickej bielej verzii, no nevyhla sa ani neónovému trendu.

3@bellahadid 

 

 

Neónové nechty

Spomínané neónky však zažiarili naplno aj v jednoliatom dizajne. Častokrát sme preto mohli zazrieť krikľavo zelené, žlté, oranžové či ružové nechty, ktoré svietili už z diaľky. Farby sa navyše medzi sebou kombinovali a experimentovalo sa s ich dizajnom.

4@brittanyxavier 

 

 

Sponky

Toto leto sa nosili sponky vo vlasoch. Niekedy sa využila jedna maxi sponka, inokedy sa ich v jednom účese našlo niekoľko desiatok. Vlasy takto boli na jednej strane skrotené a na druhej pôsobili dievčensky a jemne. Tohto trendu sa nevzdáme ani na jeseň.

5@leoniehanne

 

 

Retro lob

Do hladka vyfúkaný alebo dramaticky vytočený. Tak sa nosili dlhé boby, alebo teda loby, túto sezónu. Krátke vlasy však znesú aj vlnitú úpravu a lá beach waves a krásne zapadajú aj do sponkového trendu. Ak vás neočarili vlasy morskej víly, toto je trend pre vás.

6@elsahosk

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaAko správne vrstviť kozmetické produkty?

Myslíte, že je dôležité aplikovať kozmetické produkty v špecifickom poradí? V prípade, že vám záleží na najlepších možných výsledkoch a používate aktívne látky...


AM-PM Beauty s Barborou Bruškovou

Pleť modeliek je častokrát pod omnoho väčšou záťažou a stresom. Nájsť si svoj režim, ideálne produkty a vytvoriť si správne návyky, môže...


Vlasy | 27.máj 2020

Vlasové doplnky na jar a leto

Ako okamžite oživiť akýkoľvek účes bez toho, aby ste sa trápili zdĺhavými úpravami a náročnými procesmi? Niekedy spravia obrovský rozdiel práve...


Aké sú benefity marulového oleja?

Ponuka beauty produktov je v dnešnej dobe taká bohatá a pestrá, že niekedy je ťažké sa v nej zorientovať. Napríklad s takými beauty olejmi...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...