Obdobie leta je vždy dobrodružné aj v prípade beauty trendov. Nebojíme sa farieb ani extravagantnejších ideí, a aj preto sme si v lete obľúbili neónové nechty, výrazne farebné líčenie očí či superdlhé vlasy. Týchto a ďalších trendov sa však nevzdáme ani na jeseň.

Elektrizujúci pohľad

Výrazné farby zasiahli toto leto nielen naše šatníky, ale aj líčenie. Mnohé influencerky a módne ikony siahli po odvážnych odtieňoch ružovej, oranžovej ale aj žltej či modrej, ktoré dodali ich pohľadu elektrizujúcu silu.

title@chiaraferragni

 

 

Vlasy morskej víly

Extra dlhé vlasy pripomínajúce morské víly idú s letom ruka v ruke. Dokonale zapadajú do atmosféry letných dobrodružstiev, no navyše sú ženské, elegantné a zmyselné. Pre mnohé z nás však ostávajú záležitosťou príčeskov, tie však nemusíme zahodiť ani na jeseň.

1 

 

 

French mani

Francúzska manikúra bola toto leto jedným z najväčších manikúrových hitov. Vyskúšal ju každý od Belly Hadid až po Joan Smalls ši Ashley Williams. Nosila sa v klasickej bielej verzii, no nevyhla sa ani neónovému trendu.

3@bellahadid 

 

 

Neónové nechty

Spomínané neónky však zažiarili naplno aj v jednoliatom dizajne. Častokrát sme preto mohli zazrieť krikľavo zelené, žlté, oranžové či ružové nechty, ktoré svietili už z diaľky. Farby sa navyše medzi sebou kombinovali a experimentovalo sa s ich dizajnom.

4@brittanyxavier 

 

 

Sponky

Toto leto sa nosili sponky vo vlasoch. Niekedy sa využila jedna maxi sponka, inokedy sa ich v jednom účese našlo niekoľko desiatok. Vlasy takto boli na jednej strane skrotené a na druhej pôsobili dievčensky a jemne. Tohto trendu sa nevzdáme ani na jeseň.

5@leoniehanne

 

 

Retro lob

Do hladka vyfúkaný alebo dramaticky vytočený. Tak sa nosili dlhé boby, alebo teda loby, túto sezónu. Krátke vlasy však znesú aj vlnitú úpravu a lá beach waves a krásne zapadajú aj do sponkového trendu. Ak vás neočarili vlasy morskej víly, toto je trend pre vás.

6@elsahosk

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaSvetelná terapia pre dokonalú pleť

Svetlo a jeho rôzne farby majú moc ovplyvňovať rôzne sféry našich životov. Filozofia „Color Theraphy“ je založená na princípe elektrických impulzov...


Ako pripraviť pleť na zimu?

Starostlivosť o pleť v lete a zime sa veľmi líši. Samotná pokožka si vyžaduje úplne iný prístup, keď je vonku 25 stupňov a silné...


Beauty rutina Ivany Štompfovej

V modelingu pôsobí už sedemnásť rokov a stále sa nezastavila. Aj po tridsiatke má dokonalé telo a tvár, vďaka čomu...


Zázraky pre každý typ pleti s prírodnou ...

Výnimočnosť produktov Marina Miracle sa ukrýva v zmesi severských a exotických ingrediencií, z ktorých vznikajú 100 % prírodné produkty, netestované na...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Very Ralph: Životný príbeh módneho velik...

Ralph Lauren je jednou z najväčších a zároveň posledných žijúcich módnych ikon na svete. 80-ročný za...

Ligotavá jeseň v znamení minimalizmu

Jeseň je na jednej strane krásna, farebná a romantická, no niekedy dokáže byť aj poriadne melan...

Jesenné deco trendy

Ak aj vy uvažujete nad jemným upgrade-om vášho interiéru, poradíme vám, aké kúsky si vybrať. Medzi n...