Obdobie leta je vždy dobrodružné aj v prípade beauty trendov. Nebojíme sa farieb ani extravagantnejších ideí, a aj preto sme si v lete obľúbili neónové nechty, výrazne farebné líčenie očí či superdlhé vlasy. Týchto a ďalších trendov sa však nevzdáme ani na jeseň.

Elektrizujúci pohľad

Výrazné farby zasiahli toto leto nielen naše šatníky, ale aj líčenie. Mnohé influencerky a módne ikony siahli po odvážnych odtieňoch ružovej, oranžovej ale aj žltej či modrej, ktoré dodali ich pohľadu elektrizujúcu silu.

title@chiaraferragni

 

 

Vlasy morskej víly

Extra dlhé vlasy pripomínajúce morské víly idú s letom ruka v ruke. Dokonale zapadajú do atmosféry letných dobrodružstiev, no navyše sú ženské, elegantné a zmyselné. Pre mnohé z nás však ostávajú záležitosťou príčeskov, tie však nemusíme zahodiť ani na jeseň.

1 

 

 

French mani

Francúzska manikúra bola toto leto jedným z najväčších manikúrových hitov. Vyskúšal ju každý od Belly Hadid až po Joan Smalls ši Ashley Williams. Nosila sa v klasickej bielej verzii, no nevyhla sa ani neónovému trendu.

3@bellahadid 

 

 

Neónové nechty

Spomínané neónky však zažiarili naplno aj v jednoliatom dizajne. Častokrát sme preto mohli zazrieť krikľavo zelené, žlté, oranžové či ružové nechty, ktoré svietili už z diaľky. Farby sa navyše medzi sebou kombinovali a experimentovalo sa s ich dizajnom.

4@brittanyxavier 

 

 

Sponky

Toto leto sa nosili sponky vo vlasoch. Niekedy sa využila jedna maxi sponka, inokedy sa ich v jednom účese našlo niekoľko desiatok. Vlasy takto boli na jednej strane skrotené a na druhej pôsobili dievčensky a jemne. Tohto trendu sa nevzdáme ani na jeseň.

5@leoniehanne

 

 

Retro lob

Do hladka vyfúkaný alebo dramaticky vytočený. Tak sa nosili dlhé boby, alebo teda loby, túto sezónu. Krátke vlasy však znesú aj vlnitú úpravu a lá beach waves a krásne zapadajú aj do sponkového trendu. Ak vás neočarili vlasy morskej víly, toto je trend pre vás.

6@elsahosk

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaAko predísť zarasteným chĺpkom?

Zarastené chĺpky sú častým sprievodným symptómom, ktorý nastáva po holení. Okrem toho, že ich nikto nepovažuje za estetické, môže byť...


Trendy krasa | 13.sep 2019

Ako si vybrať ideálny tvar nechtov?

Aj taký detail, akým je tvar nechtov dokáže urobiť veľký rozdiel. Vie opticky predĺžiť prsty či zoštíhliť ruku. Vyberte si...


Kozmetika navrhnutá umelou inteligenciou

Kozmetický priemysel je dnes v rozpuku o čom hovorí množstvo značiek, ktoré vzniká takmer s každým novým dňom. Do vlastných kozmetických značiek sa...


Líčenie | 12.sep 2019

Make-up ako druhá koža

Každá z nás by chcela dosiahnuť úroveň líčenia, ktoré vyzerá ako naša vlastná pokožka. Ak je toto aj vašim cieľom, poradíme...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...