Ešte máme celé tri týždne na to, aby sme si užívali letné trendy. Platí to v prípade módy, doplnkov aj beauty. Práve preto sme pre vás našli inšpiráciu pre vašu nasledujúcu manikúru.

Ovocné

Ovocie sa nenosí len na oblečení a doplnkoch, ale aj na nechtoch. Vyberte si svoje obľúbené letné ovocie alebo pokojne choďte do ovocného šalátu.

title@nailsbymei

 

Priehľadné

Kryštálovo číre nechty dekorované zaujímavým umeleckým vyobrazením si takisto získali svoje publikum. Dokonale sa hodia ku letným minimalistickým outfitom.

2@magdarling

 

 

Batikované

Nájsť kreatívne využitý batikovaný vzor je dnes naozaj ťažké, nosí ho každý a každý rovnako. Ak sa páči aj vám, vymeňte oblečenie za batikované nechty.

3@nail_unistella

 

 

Želé

Farebný, polopriehľadný lak na nechtoch sa častokrát nazýva aj želé dizajn. Takisto je spomienkou na tak obľúbené 90.roky a nosí ich aj Kylie Jenner.

4@janesafarian

 

 

Neónové

Aj tomu najväčšiemu odporcovi neónového trendu sa musí zapáčiť takýto decentný dizajn nechtov. Jednoduchá francúzska manikúra osviežená zaujímavou farbou je jednoducho inovatívna.

5@bluesy_nails

 

 

Nazar

Symbol modrého oka ste určite už videli pokiaľ ste dovolenkovali v Turecku či Grécku. Je ideálnym prvkom v modernom boho štýle a vynikne aj na manikúre.

6@oliveandjune

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaPodprsenky: Nosiť či nenosiť?

Nosenie podprsenky je osobná voľba každej ženy, aj keď v dnešnej dobe bojuje za #freethenipple filozofiu množstvo známych osobností vrátane...


Líčenie | 23.aug 2019

Beauty Blender a jeho tajné využitie

Pomôcka, ktorú má dnes vo svojom kozmetickom kufríku obrovské množstvo žien. Využíva sa najmä na aplikáciu tekutého make-upu, no Beauty...


Aké benefity má avokádový olej pre vašu ...

Rastlinné oleje si našli svoju cestu do kozmetiky aj napriek pokročilej vede a najnovším technologickým inováciám. Najnovším prírastkom do tejto rodiny...


7 mýtov o bielení zubov

Kto by netúžil po žiarivom hollywoodskom úsmeve? Za cieľom jeho dosiahnutia sme už mnohí vyskúšali tie najrôznejšie metódy od bieliacich...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...