Coachella nie je len o hudbe, je to demonštrácia osobného vkusu vystupujúcich aj účastníkov. Zrejme aj preto si na svojich outfitoch dajú záležať všetci, od influenceriek cez modelky či neznáme krásky. Tentokrát sme sa pozreli na ich vizáž.

Elsa Hosk

Dievčenské vlny zopnuté sponkou, nahé pery náznak medených očných tieňov stačili Else na to, aby vytvorila svieži, aj keď festivalovo netradičný look.

title 

 

 

Gigi Hadid

Celý hippie look, ktorý predviedla Gigi bol založený na prirodzených vlasoch, ktoré boli nedbalo učesané do strany, a nenápadnom líčení. Look si zakladal na doplnkoch.

2 

 

 

Winnie Harlow

Pre túto príležitosť Winnie zvolila ružové vlasy, ktoré dominovali jej celému looku. Doplnila ich však výrazným dymovým líčením očí a lesklými perami.

3 

 

 

Stella Maxwell

Stella vyzerala ako klasická Malibu Barbie v modernom duchu. Vo vlasoch mala zapletené kožené stužky a retiazky, čo jej dodávalo na rebelskom looku. Ružové pery dopĺňala očná linka.

4

 

 

Shanina Shaik

Vďaka Shanine môžeme obdivovať tradičný festivalový look, ktorý je dnes už taký zriedkavý. Hrubé dredy doplnila úplne nahým líčením, na ktorom vynikali len prirodzené riasy.

8 

 

 

Romee Strijd

Ani Romee neotrebovala nč viac ako svoju prirodzenú hustú hrivu, a nahú tvár. Energiu a sviežosť vytvárali len ružové líčka a pery.

6 

 

 

Leomie Anderson

Leomie nám pripomenula, že sa nemáme zabudnúť z času na čas odviazať. Práve preto zvolila dúhový melír a lesk na perách.

7 

 

 

Hailey Bieber

No a úplne inak na to išla Hailey, ktorá stavila na glamour. Vlasy mala učesané do strapatého drdolu, no na je tvári žiaril dokonalý make-up. Vo vlasoch zase doplnky zdobené kryštálikmi.

55957899 136766490793561 6086711400207603179 n

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krása5 mýtov o opaľovaní

Slnečné dní máme tu a horúce počasie nás núti zhadzovať vrstvy. Siahame preto po krátkych šortkách, minišatách či jemných blúzkach, ktoré...


Vlasy | 30.máj 2019

5 účesov so šatkou

Pamätáte si, keď sa nosili šatky vo vlasoch? Teraz je tento trend naspäť vo svojej pôvodnej podobe, ale aj v moderných...


Trendy krasa | 29.máj 2019

Udržateľné rúže La Bouche Rouge

Keď sa hovorí o udržateľnosti, väčšinou to je v kontexte módy. Beauty priemysel sa jej však tiež nevyhýba a čoraz...


Trendy krasa | 27.máj 2019

Chiara Ferragni vytvorila kapsulovú kole...

Chiara Ferragni potvrdzuje status jednej z najúspešnejších módnych bloggeriek a dnes už aj podnikateliek svojou najnovšou spoluprácou s luxusnou značkou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...