Coachella nie je len o hudbe, je to demonštrácia osobného vkusu vystupujúcich aj účastníkov. Zrejme aj preto si na svojich outfitoch dajú záležať všetci, od influenceriek cez modelky či neznáme krásky. Tentokrát sme sa pozreli na ich vizáž.

Elsa Hosk

Dievčenské vlny zopnuté sponkou, nahé pery náznak medených očných tieňov stačili Else na to, aby vytvorila svieži, aj keď festivalovo netradičný look.

title 

 

 

Gigi Hadid

Celý hippie look, ktorý predviedla Gigi bol založený na prirodzených vlasoch, ktoré boli nedbalo učesané do strany, a nenápadnom líčení. Look si zakladal na doplnkoch.

2 

 

 

Winnie Harlow

Pre túto príležitosť Winnie zvolila ružové vlasy, ktoré dominovali jej celému looku. Doplnila ich však výrazným dymovým líčením očí a lesklými perami.

3 

 

 

Stella Maxwell

Stella vyzerala ako klasická Malibu Barbie v modernom duchu. Vo vlasoch mala zapletené kožené stužky a retiazky, čo jej dodávalo na rebelskom looku. Ružové pery dopĺňala očná linka.

4

 

 

Shanina Shaik

Vďaka Shanine môžeme obdivovať tradičný festivalový look, ktorý je dnes už taký zriedkavý. Hrubé dredy doplnila úplne nahým líčením, na ktorom vynikali len prirodzené riasy.

8 

 

 

Romee Strijd

Ani Romee neotrebovala nč viac ako svoju prirodzenú hustú hrivu, a nahú tvár. Energiu a sviežosť vytvárali len ružové líčka a pery.

6 

 

 

Leomie Anderson

Leomie nám pripomenula, že sa nemáme zabudnúť z času na čas odviazať. Práve preto zvolila dúhový melír a lesk na perách.

7 

 

 

Hailey Bieber

No a úplne inak na to išla Hailey, ktorá stavila na glamour. Vlasy mala učesané do strapatého drdolu, no na je tvári žiaril dokonalý make-up. Vo vlasoch zase doplnky zdobené kryštálikmi.

55957899 136766490793561 6086711400207603179 n

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 06.apr 2020

Kurkumín je vzácne prírodné antibiotikum...

Poznáte korenie kurkuma? Používa sa najmä v indickej kuchyni, má silno oranžovú farbu a keď sa ho dotknete, tak máte oranžovo žlté...


Trendy krasa | 06.apr 2020

Krásne, upravené vlasy aj počas mimoriad...

Štýlová a krásna, presne takýto je názov e-shopu, ktorý nie je ako mnoho iných svojho druhu. Tento e-shop sa zaoberá hlavne...


Vlasy | 03.apr 2020

Greta testuje: Přesně cílená péče

My ženy máme mnohá tajemství. Jedním z nich je tajemství naší krásy. Někdo si ke krásným vlasům pomáhá prodlužováním a...


10 krokov kórejskej starostlivosti o ple...

Kórejské ženy už od dávna skúmali tajomstvá krásy. Experimentovali s rôznymi druhmi rastlinných extraktov či minerálov a vytvárali prvé prírodné...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Ako móda pomáha v boji s koronavírom

Ak nás niečo toto obdobie poznačené pandémiou naučilo, tak minimálne to, že si musíme viac pomáhať a...

Čítanie do karantény

Ešte ubehlo len pár dní od začiatku prísnych opatrení v našich končinách, no mnohí z nás už teraz po...

LVMH bude vyrábať dezinfekciu francúzsky...

Skupina LVMH, ktorá zastrešuje značky ako Christian Dior, Givenchy či Guerlain oznámila, že od 16.ma...