Coachella nie je len o hudbe, je to demonštrácia osobného vkusu vystupujúcich aj účastníkov. Zrejme aj preto si na svojich outfitoch dajú záležať všetci, od influenceriek cez modelky či neznáme krásky. Tentokrát sme sa pozreli na ich vizáž.

Elsa Hosk

Dievčenské vlny zopnuté sponkou, nahé pery náznak medených očných tieňov stačili Else na to, aby vytvorila svieži, aj keď festivalovo netradičný look.

title 

 

 

Gigi Hadid

Celý hippie look, ktorý predviedla Gigi bol založený na prirodzených vlasoch, ktoré boli nedbalo učesané do strany, a nenápadnom líčení. Look si zakladal na doplnkoch.

2 

 

 

Winnie Harlow

Pre túto príležitosť Winnie zvolila ružové vlasy, ktoré dominovali jej celému looku. Doplnila ich však výrazným dymovým líčením očí a lesklými perami.

3 

 

 

Stella Maxwell

Stella vyzerala ako klasická Malibu Barbie v modernom duchu. Vo vlasoch mala zapletené kožené stužky a retiazky, čo jej dodávalo na rebelskom looku. Ružové pery dopĺňala očná linka.

4

 

 

Shanina Shaik

Vďaka Shanine môžeme obdivovať tradičný festivalový look, ktorý je dnes už taký zriedkavý. Hrubé dredy doplnila úplne nahým líčením, na ktorom vynikali len prirodzené riasy.

8 

 

 

Romee Strijd

Ani Romee neotrebovala nč viac ako svoju prirodzenú hustú hrivu, a nahú tvár. Energiu a sviežosť vytvárali len ružové líčka a pery.

6 

 

 

Leomie Anderson

Leomie nám pripomenula, že sa nemáme zabudnúť z času na čas odviazať. Práve preto zvolila dúhový melír a lesk na perách.

7 

 

 

Hailey Bieber

No a úplne inak na to išla Hailey, ktorá stavila na glamour. Vlasy mala učesané do strapatého drdolu, no na je tvári žiaril dokonalý make-up. Vo vlasoch zase doplnky zdobené kryštálikmi.

55957899 136766490793561 6086711400207603179 n

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 26.jan 2020

Manikúrová inšpirácia z Instagramu

Hľadáte aj vy manikúrovú inšpiráciu na Instagrame? Pokiaľ sledujete niektoré z najpopulárnejších nechtových dizajnérok, určite ste mohli postrehnúť niekoľko trendov, ktorým...


Vlasy | 26.jan 2020

Konský chvost na 7 spôsobov

Konský chvost je veľmi vďačný, jednoduchý a praktický účes, po ktorom mnohé z nás siahajú počas #badhairday. Niekedy však začne nudiť a vtedy...


Nie je balzam, ako balzam

Zima je náročné obdobie pre celý organizmus, pod veľkým stresom je aj náš najväčší organ- koža, ktorá je viac-menej najviac...


Trendy krasa | 23.jan 2020

Haute Couture Beauty

Už aj Haute Couture Week máme za sebou a musíme konštatovať, že opäť poskytol poriadnu dávku inšpirácie. Aké beauty trendy sa...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...