Coachella nie je len o hudbe, je to demonštrácia osobného vkusu vystupujúcich aj účastníkov. Zrejme aj preto si na svojich outfitoch dajú záležať všetci, od influenceriek cez modelky či neznáme krásky. Tentokrát sme sa pozreli na ich vizáž.

Elsa Hosk

Dievčenské vlny zopnuté sponkou, nahé pery náznak medených očných tieňov stačili Else na to, aby vytvorila svieži, aj keď festivalovo netradičný look.

title 

 

 

Gigi Hadid

Celý hippie look, ktorý predviedla Gigi bol založený na prirodzených vlasoch, ktoré boli nedbalo učesané do strany, a nenápadnom líčení. Look si zakladal na doplnkoch.

2 

 

 

Winnie Harlow

Pre túto príležitosť Winnie zvolila ružové vlasy, ktoré dominovali jej celému looku. Doplnila ich však výrazným dymovým líčením očí a lesklými perami.

3 

 

 

Stella Maxwell

Stella vyzerala ako klasická Malibu Barbie v modernom duchu. Vo vlasoch mala zapletené kožené stužky a retiazky, čo jej dodávalo na rebelskom looku. Ružové pery dopĺňala očná linka.

4

 

 

Shanina Shaik

Vďaka Shanine môžeme obdivovať tradičný festivalový look, ktorý je dnes už taký zriedkavý. Hrubé dredy doplnila úplne nahým líčením, na ktorom vynikali len prirodzené riasy.

8 

 

 

Romee Strijd

Ani Romee neotrebovala nč viac ako svoju prirodzenú hustú hrivu, a nahú tvár. Energiu a sviežosť vytvárali len ružové líčka a pery.

6 

 

 

Leomie Anderson

Leomie nám pripomenula, že sa nemáme zabudnúť z času na čas odviazať. Práve preto zvolila dúhový melír a lesk na perách.

7 

 

 

Hailey Bieber

No a úplne inak na to išla Hailey, ktorá stavila na glamour. Vlasy mala učesané do strapatého drdolu, no na je tvári žiaril dokonalý make-up. Vo vlasoch zase doplnky zdobené kryštálikmi.

55957899 136766490793561 6086711400207603179 n

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 20.sep 2019

Beauty trendy z NYFW

Street stylové trendy, romantika či batikované potlače stále vládnu módnemu svetu. Ako to však vyzerá v beauty odvetví? Dokázali sa prebojovať...


Ako predísť zarasteným chĺpkom?

Zarastené chĺpky sú častým sprievodným symptómom, ktorý nastáva po holení. Okrem toho, že ich nikto nepovažuje za estetické, môže byť...


Trendy krasa | 13.sep 2019

Ako si vybrať ideálny tvar nechtov?

Aj taký detail, akým je tvar nechtov dokáže urobiť veľký rozdiel. Vie opticky predĺžiť prsty či zoštíhliť ruku. Vyberte si...


Kozmetika navrhnutá umelou inteligenciou

Kozmetický priemysel je dnes v rozpuku o čom hovorí množstvo značiek, ktoré vzniká takmer s každým novým dňom. Do vlastných kozmetických značiek sa...

fashionlive

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Vitamíny a minerály pre zdravé vlasy

Bohužiaľ nie všetkým nám príroda nadelila hustú, zdravú hrivu, ktorou by sme sa mohli chváliť za kaž...

5 typov manikúry: Ktorá je pre vás?

Mnohé z nás majú radi tú chvíľku pokoja a relaxu, ktorú nám prináša domáca úprava nechtov...

Najväčšie beauty trendy sezóny

Obdobie leta je vždy dobrodružné aj v prípade beauty trendov. Nebojíme sa farieb ani extravagan...