Aj pokiaľ vás trendy z Týždňov módy neovplyvňujú, striedanie ročných období má na vás zaručene vplyv, minimálne podvedome. S príchodom slnečných dní, rozkvitnutej prírody už nebudete túžiť po temných farbách, ale naopak po veselších. Predstavujeme vám manikúrové trendy ako stvorené na toto ročné obdobie.

Matné pastely

Čo sa viac hodí k jari ako pastelové farby? Ich veselosť a pozitívna energia pôsobia oproti tmavej zime. Keď k tomu pridáte matnú povrchovú úpravu, dostanete veľmi príjemný výsledok.

title

 

 

Základné farby

Základné farby ako žltá, modrá a červená ovládli prehliadkové móla aj po tej beauty stránke. Plné, jednoduché farby tak teraz zdobia aj naše nechty.

1Ryan Lo 

 

 

Sklenené nechty

Nechty, ktoré akoby by boli zo skla, toto je jeden z najväčších beauty trendov, ktorí pravdepodobne na istý čas nahradí aj francúzsku manikúru. Dá sa nadizajnovať na rôzne spôsoby a štýly.

2Vivienne Westwood 

 

 

Dvojfarebné

Minimalizmus po novom vyzerá na nechtoch aj takto. Namiesto klasického prúžku a lá francúzska manikúra, stavte na farebný prúžok lemujúci bočné strany nechtu.

3Jeremy Scott 

 

 

Trblietavé

Aj napriek tomu, že party sezóna je už za nami, trblietky nechtový dizajn neopúšťajú. Tmavé a hlboké farby však nahradili metalické tóny ružovej, fialovej či žltej, ktoré sú ako stvorené na jar.

4Anna Sui

Najnovšie zo sekcie krásaUmenie samoopaľovania

Väčšina z nás celú zimu čaká na to, kedy sa vráti teplé počasie a slnečné dni. Keď nám jar a leto ukážu...


Líčenie | 20.máj 2019

Najlepšia vizáž na Cannes Film Festival

Cannes Film Festival je dokonalým zdrojom inšpirácie z módneho aj beauty hľadiska. Rôznorodé pohľady na krásu, hairstyling aj líčenie sa pretavili...


Lagom: Škandinávska starostlivosť o pleť

Škandinávia je po celom svete známa svojim minimalistickým prístupom zrejme ku všetkému od dizajnu, interiérom až po módu. Preto sa...


Trendy krasa | 15.máj 2019

Carine Roitfeld má vlastnú značku parfum...

Jedna z najväčších módnych ikon súčasnosti, bývalá módna redaktorka a úspešná podnikateľka, vytvorila vlastnú značku parfumov. Carine považuje vôňu za doplnok, ktorý...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...