Aj pokiaľ vás trendy z Týždňov módy neovplyvňujú, striedanie ročných období má na vás zaručene vplyv, minimálne podvedome. S príchodom slnečných dní, rozkvitnutej prírody už nebudete túžiť po temných farbách, ale naopak po veselších. Predstavujeme vám manikúrové trendy ako stvorené na toto ročné obdobie.

Matné pastely

Čo sa viac hodí k jari ako pastelové farby? Ich veselosť a pozitívna energia pôsobia oproti tmavej zime. Keď k tomu pridáte matnú povrchovú úpravu, dostanete veľmi príjemný výsledok.

title

 

 

Základné farby

Základné farby ako žltá, modrá a červená ovládli prehliadkové móla aj po tej beauty stránke. Plné, jednoduché farby tak teraz zdobia aj naše nechty.

1Ryan Lo 

 

 

Sklenené nechty

Nechty, ktoré akoby by boli zo skla, toto je jeden z najväčších beauty trendov, ktorí pravdepodobne na istý čas nahradí aj francúzsku manikúru. Dá sa nadizajnovať na rôzne spôsoby a štýly.

2Vivienne Westwood 

 

 

Dvojfarebné

Minimalizmus po novom vyzerá na nechtoch aj takto. Namiesto klasického prúžku a lá francúzska manikúra, stavte na farebný prúžok lemujúci bočné strany nechtu.

3Jeremy Scott 

 

 

Trblietavé

Aj napriek tomu, že party sezóna je už za nami, trblietky nechtový dizajn neopúšťajú. Tmavé a hlboké farby však nahradili metalické tóny ružovej, fialovej či žltej, ktoré sú ako stvorené na jar.

4Anna Sui

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 15.júl 2019

Letná manikúra inšpirovaná Týždňami Módy

Niekedy stačí jediný detail, ktorý vyzdvihne outfit a celkovú vizáž. Tým detailom môžu byť aj vaše nechty, ktoré sú dokonalou čerešničkou...


Ako si udržať opálenie?

Každý kto v lete naháňa bronzovú pokožku bude určite súhlasiť, že zachovať si opálenie je ešte ťažšie ako jeho nadobudnutie. Ako...


Aký vplyv má životný štýl na zdravie a k...

Životný štýl má obrovský vplyv na naše celkové zdravie. Odráža sa samozrejme aj na stave pleti a jej vzhľade. Ktoré zlozvyky...


Ako sa starať o pleť v lete?

Potrebuje naša pleť iný prístup v lete a iný v zime? Odpoveď je jednoznačná- potrebuje! Každé ročné obdobie jej totiž...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...