Aj pokiaľ vás trendy z Týždňov módy neovplyvňujú, striedanie ročných období má na vás zaručene vplyv, minimálne podvedome. S príchodom slnečných dní, rozkvitnutej prírody už nebudete túžiť po temných farbách, ale naopak po veselších. Predstavujeme vám manikúrové trendy ako stvorené na toto ročné obdobie.

Matné pastely

Čo sa viac hodí k jari ako pastelové farby? Ich veselosť a pozitívna energia pôsobia oproti tmavej zime. Keď k tomu pridáte matnú povrchovú úpravu, dostanete veľmi príjemný výsledok.

title

 

 

Základné farby

Základné farby ako žltá, modrá a červená ovládli prehliadkové móla aj po tej beauty stránke. Plné, jednoduché farby tak teraz zdobia aj naše nechty.

1Ryan Lo 

 

 

Sklenené nechty

Nechty, ktoré akoby by boli zo skla, toto je jeden z najväčších beauty trendov, ktorí pravdepodobne na istý čas nahradí aj francúzsku manikúru. Dá sa nadizajnovať na rôzne spôsoby a štýly.

2Vivienne Westwood 

 

 

Dvojfarebné

Minimalizmus po novom vyzerá na nechtoch aj takto. Namiesto klasického prúžku a lá francúzska manikúra, stavte na farebný prúžok lemujúci bočné strany nechtu.

3Jeremy Scott 

 

 

Trblietavé

Aj napriek tomu, že party sezóna je už za nami, trblietky nechtový dizajn neopúšťajú. Tmavé a hlboké farby však nahradili metalické tóny ružovej, fialovej či žltej, ktoré sú ako stvorené na jar.

4Anna Sui

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 13.sep 2019

Ako si vybrať ideálny tvar nechtov?

Aj taký detail, akým je tvar nechtov dokáže urobiť veľký rozdiel. Vie opticky predĺžiť prsty či zoštíhliť ruku. Vyberte si...


Kozmetika navrhnutá umelou inteligenciou

Kozmetický priemysel je dnes v rozpuku o čom hovorí množstvo značiek, ktoré vzniká takmer s každým novým dňom. Do vlastných kozmetických značiek sa...


Líčenie | 12.sep 2019

Make-up ako druhá koža

Každá z nás by chcela dosiahnuť úroveň líčenia, ktoré vyzerá ako naša vlastná pokožka. Ak je toto aj vašim cieľom, poradíme...


Líčenie | 12.sep 2019

Červená manikúra pre každý odtieň pleti

Červená manikúra je ideálnou jesennou voľbou. Je nadčasová, elegantná a hodí sa na akúkoľvek príležitosť aj do každého ročného obdobia, no...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...