Aj pokiaľ vás trendy z Týždňov módy neovplyvňujú, striedanie ročných období má na vás zaručene vplyv, minimálne podvedome. S príchodom slnečných dní, rozkvitnutej prírody už nebudete túžiť po temných farbách, ale naopak po veselších. Predstavujeme vám manikúrové trendy ako stvorené na toto ročné obdobie.

Matné pastely

Čo sa viac hodí k jari ako pastelové farby? Ich veselosť a pozitívna energia pôsobia oproti tmavej zime. Keď k tomu pridáte matnú povrchovú úpravu, dostanete veľmi príjemný výsledok.

title

 

 

Základné farby

Základné farby ako žltá, modrá a červená ovládli prehliadkové móla aj po tej beauty stránke. Plné, jednoduché farby tak teraz zdobia aj naše nechty.

1Ryan Lo 

 

 

Sklenené nechty

Nechty, ktoré akoby by boli zo skla, toto je jeden z najväčších beauty trendov, ktorí pravdepodobne na istý čas nahradí aj francúzsku manikúru. Dá sa nadizajnovať na rôzne spôsoby a štýly.

2Vivienne Westwood 

 

 

Dvojfarebné

Minimalizmus po novom vyzerá na nechtoch aj takto. Namiesto klasického prúžku a lá francúzska manikúra, stavte na farebný prúžok lemujúci bočné strany nechtu.

3Jeremy Scott 

 

 

Trblietavé

Aj napriek tomu, že party sezóna je už za nami, trblietky nechtový dizajn neopúšťajú. Tmavé a hlboké farby však nahradili metalické tóny ružovej, fialovej či žltej, ktoré sú ako stvorené na jar.

4Anna Sui

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 22.mar 2019

Hermés uvedie líniu luxusnej kozmetiky

Značka Hermés oficiálne oznámila, že do roku 2020 plánuje uviesť líniu luxusnej starostlivosti a dekoratívnej kozmetiky. Produkty sa vyvíjajú v rámci spoločnosti...


Trendy krasa | 22.mar 2019

Natetujte si vôňu na telo

Amkiri nie je len ďalšia kozmetická značka na trhu. Je to unikátny koncept prepájajúci rôzne zmysly do úplne nového produktu...


Ako sa starať o obočie?

Kto by netúžil po obočí a lá Cara Delevingne alebo Lily Colins? A to najmä teraz, v dobe, kedy výrazné...


Trendy krasa | 15.mar 2019

Kozmetická kolekcia inšpirovaná street a...

Značka MAC Cosmetics sa spojila so street umelcom a sochárom eL Seed. V limitovanej edícii nájdete rúže, očné tiene, kozmetické štetce, rozjasňovač...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najlepšie kolekcie z PFW I.

Paríž musí milovať každý nadšenec módy. Toľko módnych domov, dizajnérov, coutouriérov nenájdete asi ...

Ulla Johnson navrhla kolekciu s Bobbi Br...

Meno Ulla Johnson je synonymom moderného urban boho štýlu. Jej éterické kvetinové potlače a splývavé...

V zákulisí PFW

V zákulisí módnych prehliadok sa nám naplno prejaví atmosféra jednotlivých kolekcií. Zatiaľ čo ...