Aj pokiaľ vás trendy z Týždňov módy neovplyvňujú, striedanie ročných období má na vás zaručene vplyv, minimálne podvedome. S príchodom slnečných dní, rozkvitnutej prírody už nebudete túžiť po temných farbách, ale naopak po veselších. Predstavujeme vám manikúrové trendy ako stvorené na toto ročné obdobie.

Matné pastely

Čo sa viac hodí k jari ako pastelové farby? Ich veselosť a pozitívna energia pôsobia oproti tmavej zime. Keď k tomu pridáte matnú povrchovú úpravu, dostanete veľmi príjemný výsledok.

title

 

 

Základné farby

Základné farby ako žltá, modrá a červená ovládli prehliadkové móla aj po tej beauty stránke. Plné, jednoduché farby tak teraz zdobia aj naše nechty.

1Ryan Lo 

 

 

Sklenené nechty

Nechty, ktoré akoby by boli zo skla, toto je jeden z najväčších beauty trendov, ktorí pravdepodobne na istý čas nahradí aj francúzsku manikúru. Dá sa nadizajnovať na rôzne spôsoby a štýly.

2Vivienne Westwood 

 

 

Dvojfarebné

Minimalizmus po novom vyzerá na nechtoch aj takto. Namiesto klasického prúžku a lá francúzska manikúra, stavte na farebný prúžok lemujúci bočné strany nechtu.

3Jeremy Scott 

 

 

Trblietavé

Aj napriek tomu, že party sezóna je už za nami, trblietky nechtový dizajn neopúšťajú. Tmavé a hlboké farby však nahradili metalické tóny ružovej, fialovej či žltej, ktoré sú ako stvorené na jar.

4Anna Sui

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 01.jún 2020

Ozdobte sa vôňou s jedinečnými AROMA ŠPE...

Majiteľka značky Aromašperky sa prekvapivo o šperky kedysi príliš nezaujímala. Hovorí o sebe, že bola vychovávaná skôr prakticky ako žensky...


Vlasy | 30.máj 2020

Jarné účesy z prehliadkového móla

Je zaujímavé, ako dokáže jeden účes, jediný doplnok vo vlasoch dokáže úplne zmeniť celý váš vzhľad. Niekedy sa vďaka nemu...


Ako správne vrstviť kozmetické produkty?

Myslíte, že je dôležité aplikovať kozmetické produkty v špecifickom poradí? V prípade, že vám záleží na najlepších možných výsledkoch a používate aktívne látky...


AM-PM Beauty s Barborou Bruškovou

Pleť modeliek je častokrát pod omnoho väčšou záťažou a stresom. Nájsť si svoj režim, ideálne produkty a vytvoriť si správne návyky, môže...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...