Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 22. február 2012

Acaico – sila amazonského pralesa

Zdravý životný štýl je v súčasnosti najdôležitejšou témou spotrebiteľov modernej doby. Jedinečné výrobky z rady ACAICO sú vyrobené z amazonského ovocia Açai a majú dôležité miesto vo vyváženom jedálničku.

Acaico – sila amazonského pralesa

22. 2. 2012

kategoria_12Zdravý životný štýl je v súčasnosti najdôležitejšou témou spotrebiteľov modernej doby. Jedinečné výrobky z rady ACAICO sú vyrobené z amazonského ovocia Açai a majú dôležité miesto vo vyváženom jedálničku. Majú prvotriednu kvalitu, výnimočnú chuť a zázračné účinky. Pri ich vývoji firma spolupracovala so známymi športovcami, dietológmi, potravinárskymi technológmi a množstvom ďalších odborníkov. Cieľom spoločnosti ACAIMANIA Europe je priniesť na stôl európskeho spotrebiteľa doposiaľ nepoznanú novú chuť a vniesť do života radosť, vitalitu, zdravie a zároveň prispievať k zlepšovaniu životosprávy a stravovacích návykov súčasných spotrebiteľov.

Açai (čítaj asají) je lahodné brazílske bobuľovité ovocie tmavo-fialovej farby, chuťou a vôňou pripomína čokoládu a lesné plody. Açai je ozajstný dar matky prírody rastúci v amazonských dažďových pralesoch. Má bohatú špecifickú chuť a vysoké nutričné hodnoty. Açai oslovuje športovcov a zdravo žijúcich ľudí na celom svete.

AÇAI je absolútny potravinový HIT vďaka svojmu jedinečnému zloženiu. Hovorí sa o ňom ako o jednom z najkomplexnejších prírodných plodov, pretože obsahuje najviac antioxidantov zo všetkých známych druhov ovocia, množstvo glykoproteínov, bielkovín, vlákniny a esenciálnych omega-6 a omega-9 mastných kyselín. Acai je považované za jedno z najzdravších potravín na našej planéte. 

 

    9938

    Súvisiace články