S príchodom jesene je potrebné vymeniť nielen šatník, ale aj niektoré elementy vo vašej kozmetickej taštičke. Ktoré by vám nemali chýbať túto sezónu?

Ružová

Veľa a všade, ružovú by ste na jeseň mali nosiť vo veľkom, presne tak, ako Kerry Washington, ktorá siahla po ružových tieňoch, rúži aj líčkach. Nielenže krásne vynikne na zbytkoch opálenia, vytvorí aj zdravý, svieži a dievčenský look.

title

 

 

Klasická červená

Červená na perách jednoducho nikdy nevýjde z módy. Je maximálne ženská a elegantná, preto ju nechajte vyniknúť popri minimalistickom líčení zvyšku tváre.

2 

 

 

Očná linka a aplikácie

Farebná očná linka začína dominovať už na jeseň. Ešte predtým ako však prejdete k neónovým tónom, začnite s tlmenejšími farbami, no nebojte sa pritom výrazných farieb. Kútiky očí doplňte efektnými kamienkami či flitrami a dokonalý party make-up je na svete.

3 

 

 

Lesklé pery

Leské pery sú späť! Túto sezónu si vystačíte aj s vysokým leskom na perách, pokiaľ výrazné farby nie sú nič pre vás. Ak však preferujete opak, stačí ak na svoj obľúbený rúž nanesiete lesk s výrazným efektom.

4

 

 

Dymové oči

Klasika, ktorá sa takisto vracia každý rok. Na jeseň sa však takéto líčenie dokonale hodí, pretože je dostatočne dramatické aj tajomné.

5 

 

 

Závan leta

Záblesky leta môžete implementovať do svojho líčenia vďaka zlatistým tónom na viečkach, ale aj na lícnych kostiach.

6 

 

 

Retro pohľad

Pokiaľ vás dymové líčenie ani farebné očné linky neoslovili, vyskúšajte retro tóny modrej, zelenej či žltej, doplnené dlhými riasami a lá Twiggy.

7

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 23.máj 2020

Manikúrové trendy na jar 2020

Jarné trendy v manikúre sa nesú do veľkej miery na vlne prirodzenosti. Na svoje si však prídu aj milovníčky minimalizmu aj...


AM-PM Beauty s Naty Kerny

Každá sme iná, máme odlišné problém aj rôzne typy pleti. To, čo vyhovuje jednej, nemusí druhej. Preto sme sa rozhodli...


Vlasy | 21.máj 2020

Drdol na 5 spôsobov

Drdol je skvelou voľbou na dni, kedy sme leniví vymyslieť niečo nové, na dni, kedy potrebujeme skrotiť vlasy, na dni...


Ide o krk

Nič neprezrádza vek ženy viac ako pokožka na krku. Napriek tomu sa z kozmetickej starostlivosti často vynecháva. A keď to...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...