S príchodom jesene je potrebné vymeniť nielen šatník, ale aj niektoré elementy vo vašej kozmetickej taštičke. Ktoré by vám nemali chýbať túto sezónu?

Ružová

Veľa a všade, ružovú by ste na jeseň mali nosiť vo veľkom, presne tak, ako Kerry Washington, ktorá siahla po ružových tieňoch, rúži aj líčkach. Nielenže krásne vynikne na zbytkoch opálenia, vytvorí aj zdravý, svieži a dievčenský look.

title

 

 

Klasická červená

Červená na perách jednoducho nikdy nevýjde z módy. Je maximálne ženská a elegantná, preto ju nechajte vyniknúť popri minimalistickom líčení zvyšku tváre.

2 

 

 

Očná linka a aplikácie

Farebná očná linka začína dominovať už na jeseň. Ešte predtým ako však prejdete k neónovým tónom, začnite s tlmenejšími farbami, no nebojte sa pritom výrazných farieb. Kútiky očí doplňte efektnými kamienkami či flitrami a dokonalý party make-up je na svete.

3 

 

 

Lesklé pery

Leské pery sú späť! Túto sezónu si vystačíte aj s vysokým leskom na perách, pokiaľ výrazné farby nie sú nič pre vás. Ak však preferujete opak, stačí ak na svoj obľúbený rúž nanesiete lesk s výrazným efektom.

4

 

 

Dymové oči

Klasika, ktorá sa takisto vracia každý rok. Na jeseň sa však takéto líčenie dokonale hodí, pretože je dostatočne dramatické aj tajomné.

5 

 

 

Závan leta

Záblesky leta môžete implementovať do svojho líčenia vďaka zlatistým tónom na viečkach, ale aj na lícnych kostiach.

6 

 

 

Retro pohľad

Pokiaľ vás dymové líčenie ani farebné očné linky neoslovili, vyskúšajte retro tóny modrej, zelenej či žltej, doplnené dlhými riasami a lá Twiggy.

7

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krása



Aký vplyv má pH na vašu pleť?

Pamätáte si ešte experimenty na chémii zo základnej či strednej školy, keď ste do rôznych roztokov namáčali papieriky, ktoré sa...


Svetelná terapia pre dokonalú pleť

Svetlo a jeho rôzne farby majú moc ovplyvňovať rôzne sféry našich životov. Filozofia „Color Theraphy“ je založená na princípe elektrických impulzov...


Ako pripraviť pleť na zimu?

Starostlivosť o pleť v lete a zime sa veľmi líši. Samotná pokožka si vyžaduje úplne iný prístup, keď je vonku 25 stupňov a silné...


Beauty rutina Ivany Štompfovej

V modelingu pôsobí už sedemnásť rokov a stále sa nezastavila. Aj po tridsiatke má dokonalé telo a tvár, vďaka čomu...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Very Ralph: Životný príbeh módneho velik...

Ralph Lauren je jednou z najväčších a zároveň posledných žijúcich módnych ikon na svete. 80-ročný za...

Ligotavá jeseň v znamení minimalizmu

Jeseň je na jednej strane krásna, farebná a romantická, no niekedy dokáže byť aj poriadne melan...

Jesenné deco trendy

Ak aj vy uvažujete nad jemným upgrade-om vášho interiéru, poradíme vám, aké kúsky si vybrať. Medzi n...