Určite uznáte, že pri líčení veľmi záleží na svetle aj na type zrkadla. Vďaka kombinácií správneho osvetlenia a praktického zrkadla si dokážeme vyčarovať make-up presne podľa svojich predstáv. My sme preto hľadali a našli 8 zrkadiel, ktoré ponúkajú moderný zážitok z líčenia.

 

Pre cestovateľky

Zrkadlo, ktoré je vykúpením pre všetky cestovateľky. Dokonale nahradí nielen hotelové zrkadlá, ale poslúži aj v lietadle či vo vlaku. Obsahuje aj zväčšujúcu šošovku, takže o dokonalý make-up máte postarané za akýchkoľvek okolností.

title

My Canary Lighted Makeup Mirror

 

 

Vreckové

Vreckové zrkadlo, ktoré vám zároveň vytvorí dokonalé osvetlenie? To je jedine HotLife LED Lighted Makeup Mirror, jednoducho ho zložíte, vytiahnete v prípade potreby a pokračujete ďalej.

2

HotLife LED Lighted Makeup Mirror

 

 

Z každého uhlu

Ak si na svojej vizáži smrteľne potrpíte, toto zrkadlo je ako stvorené pre vás. Jedna jeho strana zväčšuje 2x a druhá zase 3x. O osvetlení nehovoriac. Ideálna voľba pri aplikácii falošných rias, alebo pri kontúrovaní tváre.

3

Vovoly Tri-Fold Cosmetic Mirror

 

 

Minimalistické

Zrkadlo, ktoré si vás získa nielen dizajnom, ale aj svojou funkčnou stránkou. Pokiaľ ho totiž nevyužívate ako zrkadlo, poslúži aj ako stolová lampa.

4

Doxungo Creative 2-in-1 Make Up Mirror Light

 

 

Kompaktné

Kompaktná verzia beauty zrkadla, ktorá okrem dvoch rozličných šošoviek poskytuje praktické uskladnenie vašich každodenných líčidiel.

5

Artifi Lighted Makeup Mirror

 

 

All-in-one

Zrakdlo, ktoré ocenia všetky z nás, ktoré sa bez teelfónu nepohnú ani na krok. Má zabudované reproduktory a mikrofón, vďaka čomu môžete pri líčení telefonovať alebo počúvať hudbu, ale aj nabíjať svoj telefón.

6

iHome Reflect iCVBT2 Adjustable Vanity Mirror

 

 

Hollywood style

Old school dizajn a moderné technológie sa spojili v tomto zrkadle. Okrem toho, že je dotykové, poskytuje niekoľko usb portov, vďaka čomu môžete nielen nabíjať telefón, ale aj zapojiť svoju žehličku či kulmu. Nehovoriac o bluetooth funkciách.

7

Reign Charm Rockstar Hollywood Vanity Mirror

 

 

Moderné

Toto zrkadlo je skutočné čarovné. Dokáže totiž napodobniť akékoľvek osvetlenie pomocou fotografií, ktoré do ňho nahráte. Takto si budete istí, že pri svetle v kancelárii, na meetingu či v kine budete vyzerať dokonalo.

8

Simplehuman Sensor Mirror

Najnovšie zo sekcie krásaBeauty Sleep: Najlepšie nočné masky

Beauty Sleep alebo spánok pre krásu dostáva skutočnú podobu vďaka špecializovanej starostlivosti. Tieto masky dožičia vašej pleti poriadnu dávku výživy...


Šport a fitness | 18.okt 2018

Aké wellness trendy nás čakajú?

Čoraz viac ľudí sa zaujíma nielen o svoj vzhľad, ale aj zdravie a s tým súvisiaci životný štýl. Vnútorná a vonkajšia krása idú ruka...


Čo je to vlastne micelárna voda?

O micelárnej vode zrejme počuli už všetci, a mnohí z nás ju možno aj majú doma a používajú ju bez toho, aby presne vedeli...


Líčenie | 17.okt 2018

Najkrajšie kozmetické štetce

Už dávno neplatí, že kozmetické štetce by mali spĺňať iba svoju funkčnú stránku. Aj tie totiž podliehajú dizajnu a módnym trendom...

FashionLive banner 300x300

FashionLive banner 300x300

01

 tlacitko kupit2

tuireisecenter dovolenka 1

Naše tipy

Revolúcia v móde podľa Alexandra McQueen...

Po New Yorku prišla unikátna výstava Alexander McQueen do Bratislavy! Výklad obchodu sa tak galerijn...

Výročná výstava značky ETRO

Keď sa povie ETRO, mnohým ľuďom okamžite napadne ich typický slzičkový, farebný vzor. Práve jemu je ...

Premiéra filmu McQUEEN

Alexander McQueen: „DAJTE MI ČAS A JA VÁM PRINESIEM REVOLÚCIU“  Exkluzívna premiéra filmu ...