Určite uznáte, že pri líčení veľmi záleží na svetle aj na type zrkadla. Vďaka kombinácií správneho osvetlenia a praktického zrkadla si dokážeme vyčarovať make-up presne podľa svojich predstáv. My sme preto hľadali a našli 8 zrkadiel, ktoré ponúkajú moderný zážitok z líčenia.

 

Pre cestovateľky

Zrkadlo, ktoré je vykúpením pre všetky cestovateľky. Dokonale nahradí nielen hotelové zrkadlá, ale poslúži aj v lietadle či vo vlaku. Obsahuje aj zväčšujúcu šošovku, takže o dokonalý make-up máte postarané za akýchkoľvek okolností.

title

My Canary Lighted Makeup Mirror

 

 

Vreckové

Vreckové zrkadlo, ktoré vám zároveň vytvorí dokonalé osvetlenie? To je jedine HotLife LED Lighted Makeup Mirror, jednoducho ho zložíte, vytiahnete v prípade potreby a pokračujete ďalej.

2

HotLife LED Lighted Makeup Mirror

 

 

Z každého uhlu

Ak si na svojej vizáži smrteľne potrpíte, toto zrkadlo je ako stvorené pre vás. Jedna jeho strana zväčšuje 2x a druhá zase 3x. O osvetlení nehovoriac. Ideálna voľba pri aplikácii falošných rias, alebo pri kontúrovaní tváre.

3

Vovoly Tri-Fold Cosmetic Mirror

 

 

Minimalistické

Zrkadlo, ktoré si vás získa nielen dizajnom, ale aj svojou funkčnou stránkou. Pokiaľ ho totiž nevyužívate ako zrkadlo, poslúži aj ako stolová lampa.

4

Doxungo Creative 2-in-1 Make Up Mirror Light

 

 

Kompaktné

Kompaktná verzia beauty zrkadla, ktorá okrem dvoch rozličných šošoviek poskytuje praktické uskladnenie vašich každodenných líčidiel.

5

Artifi Lighted Makeup Mirror

 

 

All-in-one

Zrakdlo, ktoré ocenia všetky z nás, ktoré sa bez teelfónu nepohnú ani na krok. Má zabudované reproduktory a mikrofón, vďaka čomu môžete pri líčení telefonovať alebo počúvať hudbu, ale aj nabíjať svoj telefón.

6

iHome Reflect iCVBT2 Adjustable Vanity Mirror

 

 

Hollywood style

Old school dizajn a moderné technológie sa spojili v tomto zrkadle. Okrem toho, že je dotykové, poskytuje niekoľko usb portov, vďaka čomu môžete nielen nabíjať telefón, ale aj zapojiť svoju žehličku či kulmu. Nehovoriac o bluetooth funkciách.

7

Reign Charm Rockstar Hollywood Vanity Mirror

 

 

Moderné

Toto zrkadlo je skutočné čarovné. Dokáže totiž napodobniť akékoľvek osvetlenie pomocou fotografií, ktoré do ňho nahráte. Takto si budete istí, že pri svetle v kancelárii, na meetingu či v kine budete vyzerať dokonalo.

8

Simplehuman Sensor Mirror

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 12.dec 2018

Vianoce 2018: Pre športových nadšencov

Športovci vo vašom okolí sa majú na čo tešiť! Našli sme totiž množstvo štýlových a zároveň funkčných kúskov, z ktorých budú perfektné...


Dermaplaning: Keď si tvár holia aj ženy

Dermaplaning, alebo inak nazvané holenie tváre, nie je novinkou v beauty priemysle. Prečo si však našiel svoju cestu späť na...


Kaktusová voda pre pleť

Postrehli ste stúpajúcu popularitu kaktusovej vody v beauty priemysle? S čím všetkým dokáže táto rastlina pomôcť? Kaktusová voda sa získava priamo...


Líčenie | 07.dec 2018

Chanel Métiers d’Art: Staroveká Egypťank...

Karl Lagerfeld sa na jednu noc stal faraónom a do New Yorku priniesol zástup starovekých, egyptských bohýň odetých do Chanelu...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...