Určite uznáte, že pri líčení veľmi záleží na svetle aj na type zrkadla. Vďaka kombinácií správneho osvetlenia a praktického zrkadla si dokážeme vyčarovať make-up presne podľa svojich predstáv. My sme preto hľadali a našli 8 zrkadiel, ktoré ponúkajú moderný zážitok z líčenia.

 

Pre cestovateľky

Zrkadlo, ktoré je vykúpením pre všetky cestovateľky. Dokonale nahradí nielen hotelové zrkadlá, ale poslúži aj v lietadle či vo vlaku. Obsahuje aj zväčšujúcu šošovku, takže o dokonalý make-up máte postarané za akýchkoľvek okolností.

title

My Canary Lighted Makeup Mirror

 

 

Vreckové

Vreckové zrkadlo, ktoré vám zároveň vytvorí dokonalé osvetlenie? To je jedine HotLife LED Lighted Makeup Mirror, jednoducho ho zložíte, vytiahnete v prípade potreby a pokračujete ďalej.

2

HotLife LED Lighted Makeup Mirror

 

 

Z každého uhlu

Ak si na svojej vizáži smrteľne potrpíte, toto zrkadlo je ako stvorené pre vás. Jedna jeho strana zväčšuje 2x a druhá zase 3x. O osvetlení nehovoriac. Ideálna voľba pri aplikácii falošných rias, alebo pri kontúrovaní tváre.

3

Vovoly Tri-Fold Cosmetic Mirror

 

 

Minimalistické

Zrkadlo, ktoré si vás získa nielen dizajnom, ale aj svojou funkčnou stránkou. Pokiaľ ho totiž nevyužívate ako zrkadlo, poslúži aj ako stolová lampa.

4

Doxungo Creative 2-in-1 Make Up Mirror Light

 

 

Kompaktné

Kompaktná verzia beauty zrkadla, ktorá okrem dvoch rozličných šošoviek poskytuje praktické uskladnenie vašich každodenných líčidiel.

5

Artifi Lighted Makeup Mirror

 

 

All-in-one

Zrakdlo, ktoré ocenia všetky z nás, ktoré sa bez teelfónu nepohnú ani na krok. Má zabudované reproduktory a mikrofón, vďaka čomu môžete pri líčení telefonovať alebo počúvať hudbu, ale aj nabíjať svoj telefón.

6

iHome Reflect iCVBT2 Adjustable Vanity Mirror

 

 

Hollywood style

Old school dizajn a moderné technológie sa spojili v tomto zrkadle. Okrem toho, že je dotykové, poskytuje niekoľko usb portov, vďaka čomu môžete nielen nabíjať telefón, ale aj zapojiť svoju žehličku či kulmu. Nehovoriac o bluetooth funkciách.

7

Reign Charm Rockstar Hollywood Vanity Mirror

 

 

Moderné

Toto zrkadlo je skutočné čarovné. Dokáže totiž napodobniť akékoľvek osvetlenie pomocou fotografií, ktoré do ňho nahráte. Takto si budete istí, že pri svetle v kancelárii, na meetingu či v kine budete vyzerať dokonalo.

8

Simplehuman Sensor Mirror

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 22.feb 2019

FIBO 2019 – To najlepšie zo sveta športu...

Predstavte si miesto, kde nájdete to najlepšie zo sveta športu, krásy, zdravia a wellness. Aj keď to znie ako utópia, takéto...


Trendy krasa | 20.feb 2019

Beauty trendy z LFW

Londýnsky Fashion Week priniesol úplne iný pohľad na beauty trendy ako ten v New Yorku. Namiesto prezentácie konkrétnych trendov sa sústredil...


Vlasy | 20.feb 2019

Ako sa nosia vlasové doplnky podľa stree...

Okrem nekonečnej outfitovej inšpirácie nám módne bloggerky aj modelky ponúkajú ich pohľad na vlasové doplnky a ich využitie. Nosia sa totiž...


Trendy krasa | 16.feb 2019

Beauty trendy z NYFW

Extra dlhé riasy, zamatové stuhy vo vlasoch a perly na nechtoch. Toto všetko a ešte omnoho viac priniesol newyorský Týždeň módy. Terakota, Cushnie Matné...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...