Určite uznáte, že pri líčení veľmi záleží na svetle aj na type zrkadla. Vďaka kombinácií správneho osvetlenia a praktického zrkadla si dokážeme vyčarovať make-up presne podľa svojich predstáv. My sme preto hľadali a našli 8 zrkadiel, ktoré ponúkajú moderný zážitok z líčenia.

 

Pre cestovateľky

Zrkadlo, ktoré je vykúpením pre všetky cestovateľky. Dokonale nahradí nielen hotelové zrkadlá, ale poslúži aj v lietadle či vo vlaku. Obsahuje aj zväčšujúcu šošovku, takže o dokonalý make-up máte postarané za akýchkoľvek okolností.

title

My Canary Lighted Makeup Mirror

 

 

Vreckové

Vreckové zrkadlo, ktoré vám zároveň vytvorí dokonalé osvetlenie? To je jedine HotLife LED Lighted Makeup Mirror, jednoducho ho zložíte, vytiahnete v prípade potreby a pokračujete ďalej.

2

HotLife LED Lighted Makeup Mirror

 

 

Z každého uhlu

Ak si na svojej vizáži smrteľne potrpíte, toto zrkadlo je ako stvorené pre vás. Jedna jeho strana zväčšuje 2x a druhá zase 3x. O osvetlení nehovoriac. Ideálna voľba pri aplikácii falošných rias, alebo pri kontúrovaní tváre.

3

Vovoly Tri-Fold Cosmetic Mirror

 

 

Minimalistické

Zrkadlo, ktoré si vás získa nielen dizajnom, ale aj svojou funkčnou stránkou. Pokiaľ ho totiž nevyužívate ako zrkadlo, poslúži aj ako stolová lampa.

4

Doxungo Creative 2-in-1 Make Up Mirror Light

 

 

Kompaktné

Kompaktná verzia beauty zrkadla, ktorá okrem dvoch rozličných šošoviek poskytuje praktické uskladnenie vašich každodenných líčidiel.

5

Artifi Lighted Makeup Mirror

 

 

All-in-one

Zrakdlo, ktoré ocenia všetky z nás, ktoré sa bez teelfónu nepohnú ani na krok. Má zabudované reproduktory a mikrofón, vďaka čomu môžete pri líčení telefonovať alebo počúvať hudbu, ale aj nabíjať svoj telefón.

6

iHome Reflect iCVBT2 Adjustable Vanity Mirror

 

 

Hollywood style

Old school dizajn a moderné technológie sa spojili v tomto zrkadle. Okrem toho, že je dotykové, poskytuje niekoľko usb portov, vďaka čomu môžete nielen nabíjať telefón, ale aj zapojiť svoju žehličku či kulmu. Nehovoriac o bluetooth funkciách.

7

Reign Charm Rockstar Hollywood Vanity Mirror

 

 

Moderné

Toto zrkadlo je skutočné čarovné. Dokáže totiž napodobniť akékoľvek osvetlenie pomocou fotografií, ktoré do ňho nahráte. Takto si budete istí, že pri svetle v kancelárii, na meetingu či v kine budete vyzerať dokonalo.

8

Simplehuman Sensor Mirror

Najnovšie zo sekcie krása5 beauty trikov so sódou bikarbónou

Kto by povedal, že sóda bikarbóna dokáže pomôcť aj mimo kuchyne? Našli sme jej 5 využití, ktoré vám pomôžu pri...


Domáca arómaterapia

Sila vône je známa už veľmi dlhú dobu, prečo si teda nenamiešať vonné zmesi podľa vlastných požiadaviek a preferencií?  


Trendy krasa | 10.aug 2018

Zrkadlá prepojené s technológiou

Určite uznáte, že pri líčení veľmi záleží na svetle aj na type zrkadla. Vďaka kombinácií správneho osvetlenia a praktického zrkadla...


Beauty tipy do letných horúčav

Aj napriek tomu, že milujeme leto, niekedy nám dá zabrať. Ako sa však vysporiadať s horúčavami a stále vyzerať upravene?...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

4 múzy Pirelli kalendára 2019

Pirelli Calendar na rok 2019 objavuje príbehy 4 žien: Gigi Hadid, Julia Garner, Laetitia Casta a Mis...

Chopard bude vyrábať len udržateľné šper...

Udržateľnosť, etika a ekológia sa netýkajú výhradne odevov, ale aj šperkov. Priekopníkom v inováciác...

Nafukovačky z dielne Missoni

Neviete si predstaviť leto bez zábavných nafukovačiek vo forme donutov, labutí a iných insta-friendl...