Virtuálna realita pomaly zasahuje všetky sféry nášho života, nevynímajúc ani kozmetický priemysel. Čo nám však dokáže ponúknuť? Uľahčí nám rozhodovanie, poradí s výberom a urýchli nakupovanie. Ktoré beauty apps využívajúce virtuálnu realitu sú však tie najlepšie?

 

ModiFace

ModiFace nie je len jedna aplikácia, ale hneď niekoľko špecializovaných. Vďaka nim si môžete vyskúšať nielen líčenie, ale aj nový strih či farbu vlasov. Stačí si urobiť selfie a začať skúšať. Technológia za aplikáciou je prítomná aj v Sephore na jej zrkadlách či v predaniach M.A.C., kde si môžete virtuálne skúšať rôzne produkty.

title

 

 

YouCam MakeUp

Táto aplikácie nie je len alternatívou k populárnejšej ModiFace. Na rozdiel od nej využíva 3D skenovanie tváre, vďaka čomu dokáže vytvoriť kompletný makeover. Aplikovať môžete individuálne produkty na oči, obočie, pery, pleť či vlasy.

3

 

 

Mani Match

Virtuálna realita pre naše ruky! To je aplikácia Mani Match, ktorá vám umožní vyskúšať všetky dostupné odtiene lakov na nechty značky Sally Hansen v priebehu pár sekúnd. Ak teda patríte k manikúrovým maniačkam a chcete skúšať nové farby bez zbytočného odlakovania, skúste to najskôr takto.

4

 

 

Olay Skin Advisor

Skin Advisor síce nie je mobilná aplikácia a funguje zatiaľ len vo webovom prehliadači, no aj tak stojí za vyskúšanie. Aplikácia nevyžíva virtuálnu realitu, ale skener cez váš fotoaparát. Vďaka tomu dokáže zanalyzovať stav pleti a následne odporučiť vhodné produkty a starostlivosť.

6

 

 

Makeup Plus

Aplikácia funguje na podobnom princípe ako YouCam, avšak popri vytváraní svojich vysnívaných účesov a líčení môžete priamo prostredníctvom aplikácie nakúpiť všetko, čo na vytvorenie looku potrebujete.

7

Najnovšie zo sekcie krásaKyselina mliečna: Čo by ste o nej mali v...

O kyselinách sa dnes hovorí veľa a často, mnohí si bez nich nevedia predstaviť svoje denné beauty rutiny. Kedysi boli doménou kozmetických...


Vlasy | 20.aug 2019

Aké sú výhody vlasového peelingu?

V modernej dobe napreduje aj samotný kozmetika. Zatiaľ čo peelingy boli dosiaľ doménou tela a pleti, teraz sa presúvajú o niečo ďalej- do...


Metódy na bielenie zubov: Ktorá je tá pr...

Biele zuby neodmysliteľne patria do západnej kultúry, sú totiž znakom zdravého organizmu. S cieľom dosiahnuť žiarivý úsmev mnohí z nás siahajú po...


Najväčšie K-Beauty trendy

Kórejská kozmetika si na trhu v západnom svete vybudovala silnú pozíciu. Kórea je známa svojimi kozmetickými inováciami a unikátnymi produktami...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Európske destinácie pre milovníkov vodný...

Ak opaľovanie nie je vaša predstava letnej dovolenky, ale skôr túžite po športovom vyžití, poradíme ...

Najlepšie plážové kluby na svete

Dobrodružná alebo pohodová dovolenka? Nech už je vaša preferencia akákoľvek, stavíme sa, že z č...

Cestovateľské aplikácie pre každý typ ce...

Každú sféru nášho života zasahujú technológie. Výnimkou nie je ani cestovanie, čo určite poznáme vše...