Virtuálna realita pomaly zasahuje všetky sféry nášho života, nevynímajúc ani kozmetický priemysel. Čo nám však dokáže ponúknuť? Uľahčí nám rozhodovanie, poradí s výberom a urýchli nakupovanie. Ktoré beauty apps využívajúce virtuálnu realitu sú však tie najlepšie?

 

ModiFace

ModiFace nie je len jedna aplikácia, ale hneď niekoľko špecializovaných. Vďaka nim si môžete vyskúšať nielen líčenie, ale aj nový strih či farbu vlasov. Stačí si urobiť selfie a začať skúšať. Technológia za aplikáciou je prítomná aj v Sephore na jej zrkadlách či v predaniach M.A.C., kde si môžete virtuálne skúšať rôzne produkty.

title

 

 

YouCam MakeUp

Táto aplikácie nie je len alternatívou k populárnejšej ModiFace. Na rozdiel od nej využíva 3D skenovanie tváre, vďaka čomu dokáže vytvoriť kompletný makeover. Aplikovať môžete individuálne produkty na oči, obočie, pery, pleť či vlasy.

3

 

 

Mani Match

Virtuálna realita pre naše ruky! To je aplikácia Mani Match, ktorá vám umožní vyskúšať všetky dostupné odtiene lakov na nechty značky Sally Hansen v priebehu pár sekúnd. Ak teda patríte k manikúrovým maniačkam a chcete skúšať nové farby bez zbytočného odlakovania, skúste to najskôr takto.

4

 

 

Olay Skin Advisor

Skin Advisor síce nie je mobilná aplikácia a funguje zatiaľ len vo webovom prehliadači, no aj tak stojí za vyskúšanie. Aplikácia nevyžíva virtuálnu realitu, ale skener cez váš fotoaparát. Vďaka tomu dokáže zanalyzovať stav pleti a následne odporučiť vhodné produkty a starostlivosť.

6

 

 

Makeup Plus

Aplikácia funguje na podobnom princípe ako YouCam, avšak popri vytváraní svojich vysnívaných účesov a líčení môžete priamo prostredníctvom aplikácie nakúpiť všetko, čo na vytvorenie looku potrebujete.

7

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 21.jan 2020

Najpopulárnejšia diéta roka: SIRT Diet

Rok sa ešte ani poriadne nerozbehol, no my sme si istí, že táto diéta bude najpopulárnejšou. Prečo? Odporúča vám jesť...


Líčenie | 21.jan 2020

Hermés uvádza novú líniu rúžov

Luxusný módny dom Hermés už minulý rok oznámil svoju ambíciu vstúpiť na beauty trh a teraz sa nám naskytol prvý...


Líčenie | 21.jan 2020

Fotografické duo Mert & Marcus pripravil...

Značka luxusnej kozmetiky Lancôme minulý rok predstavila unikátnu kolekciu v spolupráci s Chiarou Ferragni a teraz k tomu pridávajú ďalšiu kolaboráciu. Tentokrát sa spojili...


Najväčšie beauty mýty

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy sú všetky potrebné informácie jednoducho vygoogliteľné a overiteľné, mnoho z nás verí mnohým beauty mýtom...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...