Virtuálna realita pomaly zasahuje všetky sféry nášho života, nevynímajúc ani kozmetický priemysel. Čo nám však dokáže ponúknuť? Uľahčí nám rozhodovanie, poradí s výberom a urýchli nakupovanie. Ktoré beauty apps využívajúce virtuálnu realitu sú však tie najlepšie?

 

ModiFace

ModiFace nie je len jedna aplikácia, ale hneď niekoľko špecializovaných. Vďaka nim si môžete vyskúšať nielen líčenie, ale aj nový strih či farbu vlasov. Stačí si urobiť selfie a začať skúšať. Technológia za aplikáciou je prítomná aj v Sephore na jej zrkadlách či v predaniach M.A.C., kde si môžete virtuálne skúšať rôzne produkty.

title

 

 

YouCam MakeUp

Táto aplikácie nie je len alternatívou k populárnejšej ModiFace. Na rozdiel od nej využíva 3D skenovanie tváre, vďaka čomu dokáže vytvoriť kompletný makeover. Aplikovať môžete individuálne produkty na oči, obočie, pery, pleť či vlasy.

3

 

 

Mani Match

Virtuálna realita pre naše ruky! To je aplikácia Mani Match, ktorá vám umožní vyskúšať všetky dostupné odtiene lakov na nechty značky Sally Hansen v priebehu pár sekúnd. Ak teda patríte k manikúrovým maniačkam a chcete skúšať nové farby bez zbytočného odlakovania, skúste to najskôr takto.

4

 

 

Olay Skin Advisor

Skin Advisor síce nie je mobilná aplikácia a funguje zatiaľ len vo webovom prehliadači, no aj tak stojí za vyskúšanie. Aplikácia nevyžíva virtuálnu realitu, ale skener cez váš fotoaparát. Vďaka tomu dokáže zanalyzovať stav pleti a následne odporučiť vhodné produkty a starostlivosť.

6

 

 

Makeup Plus

Aplikácia funguje na podobnom princípe ako YouCam, avšak popri vytváraní svojich vysnívaných účesov a líčení môžete priamo prostredníctvom aplikácie nakúpiť všetko, čo na vytvorenie looku potrebujete.

7

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 08.dec 2019

Aké sú benefity kryoterapie?

Dnes v mene krásy existuje množstvo procedúr, zákrokov či aktivít, ktoré majú zaručiť mladšiu pleť, pevnejšie telo, či zdravší organizmus. Kryoterapia...


Prvú prírodnú kozmetiku založila vďaka v...

Dlhodobo ťa trápia problémy s pleťou? Skúšala si na svoju pleť už hádam všetko a nič nezaberá? To isté zažívala...


Vitajte vo svete Vitabrid C12

Vitamín C je významným antioxidantom, ktorý je prospešný pre organizmus ako podpora imunitného systému, odďaľuje starnutie buniek, je dôležitý pre...


DIY pleťové masky na zimu

Čo by ste povedali na to, keby ste mohli nahradiť svoje klasické pleťové masky za 100% naturálne pleťové masky? Niekedy...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Výstava Van Cleef & Arpels: Time, Nature...

Šperky sú súčasťou našich život takmer odjakživa. Stačí si spomenúť na historické filmy dokumentujúc...

Život mačky Karla Lagerfelda v knihe

Karlova mačka Choupette je v módnom svete pojem. Všetci Karlovi blízki, ale aj módna verejnosť ...

Opulentná výstava Dolce & Gabbana Alta M...

Dizajnérske duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana vždy mali svojský pohľad na módu. Ich haute co...