Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 4. január 2019

Krása v rukách technológií

Technológie vbeauty priemysle sa stávajú čoraz bežnejšou súčasťou akozmetické značky sa predbiehajú, kto vytvorí lepší, inovatívnejší produkt. Najnovším dôkazom toho je projekt značky Neutrogena.

Krása v rukách technológií

Technológie v beauty priemysle sa stávajú čoraz bežnejšou súčasťou a kozmetické značky sa predbiehajú, kto vytvorí lepší, inovatívnejší produkt. Najnovším dôkazom toho je projekt značky Neutrogena.

Minulý rok uviedla na trh skener pleti s názvom skin360, ktorý sa nasadí na smartfón a následne je schopný zanalyzovať stav pleti a odporučí tie najvhodnejšie produkty. Tento rok k tomuto nástroju pridávajú aplikáciu maskiD, ktorá na základe tejto analýzy zostaví masku na mieru každému užívateľovi.

3

Táto aplikácia vyhodnotí jednotlivé časti pleti a na základe toho vyrobí masku na mieru v 3D tlačiarni. Takže pokiaľ vás trápia vrásky na čele a zároveň nedokonalosti na brade, jediná maska sa postará o všetky vaše problémy. Značka pri tom bude využívať najnovšie výskumy a moderné ingrediencie ako kyselina hyalurónová, vitamín C či niacín. Aplikácia by mala byť dostupná neskôr v tomto roku a ceny masiek zatiaľ nie sú známe.

1

Foto: archív firmy

1445

Súvisiace články