Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 30. apríl 2013

Harmančekový krém podľa receptu z roku 1964

Značka prírodnej kozmetiky Yves Rocher prináša do svojich predajní špeciálnu edíciu jemného hydratačného krému na tvár a telo Pure Camille, ktorý pripravila podľa receptu z roku 1964.Pure Camille je určený pre všetkých, ktorí túžia po jemnej pokožke, krém ju totiž hydratuje aj chráni. Jeho základom je harmanček, obľúbený pre svoje upokojujúce a zjemňujúce vlastnosti.

Harmančekový krém podľa receptu z roku 1964

30.4.2013

Značka prírodnej kozmetiky Yves Rocher prináša do svojich predajní špeciálnu edíciu jemného hydratačného krému na tvár a telo Pure Camille, ktorý pripravila podľa receptu z roku 1964.
YR_purecamomile_01

Pure Camille je určený pre všetkých, ktorí túžia po jemnej pokožke, krém ju totiž hydratuje aj chráni. Jeho základom je harmanček, obľúbený pre svoje upokojujúce a zjemňujúce vlastnosti. Praktický téglik s objemom 50 ml môžete navyše nosiť stále pri sebe. Druh harmančeka, ktorý sa používa na výrobu krému Pure Camille, sa pestuje na poliach v mestečku La Gacilly vo Francúzsku. Je bohatý na účinné látky, ktoré zjemňujú pokožku a dodávajú jej pocit pohodlia.

YR_purecamomile_02Obal určili fanúšikovia
Značka prírodnej kozmetiky Yves Rocher po prvýkrát vo svojej histórii zorganizovala anketu na svojich facebookových stránkach, v ktorých všetci fanúšikovia mohli hlasovať za dizajn limitovanej edície Pure Calmille pre rok 2013 a rozhodnúť tak o type výtvarného návrhu pre obal výrobku. Akcie sa zúčastnilo viac ako 20 000 fanúšikov značky. Hlasovanie prebiehalo od pondelka 27. augusta do nedele 9. septembra 2012 na Facebook stránkach Yves Rocher vo Francúzsku, Nemecku, Rusku, Belgicku, Holandsku, Chorvátsku a Macedónsku. Vznikla tak špeciálna kolekcia Jemného hydratačného krému na tvár a telo. Praktický téglik v objeme 50 ml môžete navyše nosiť stále pri sebe.

zdroj: Yves Rocher


 

    10960

    Súvisiace články