Každá žena túži byť krásna. A každá žena si to aj zaslúži. Či už sme matky na plný úväzok, pracovne vyťažené podnikateľky či zamestnankyne, manželky, kamarátky, stále sme vo svojom vnútri ženy. A potrebujeme si popri všetkých našich aktivitách nájsť chvíľku času a venovať sa niekoľko okamihov počas dňa len sebe, svojmu zdraviu a svojmu telu. Presne takáto bola myšlienka mladej Slovenky Lucie, vďaka ktorej vznikol eshop La Lusita.

 

la lusita kozmetika starostlivosť o pleť nutrikozemtika výživové doplnky krása pleť 

 

LaLusita kozmetika exkluzivita vyziva doplnky zdravie krasa Lucia Tomanovic 1

 

"Milujem kozmetiku, doplnky, bylinky,  všetko čo sa týka zdravia a hlavne svoju skincare rutinu. Ten čas, ktorý mám len sama pre seba a starostlivosť, ktorú si pri tom s láskou venujem. Dnes je bežné, že ženy sa naháňajú za všetkým naokolo, ale často popri tom nestihnú myslieť na seba. A toto by som chcela ženy naučiť. Aby si našli ten čas, starali sa o seba a starali sa o seba správne. Pretože čím viac sa o seba staráme, tým sa máme radšej. A to je to, čo potrebujeme, aby sme sa cítili krásne, šťastné a milované," popisuje Lucia svoj kozmetický koncept La Lusita.

 

V rámci svojho eshopu La Lusita ponúka certifikované produkty najvyššej kvality,a lukratívnych svetových značiek, všetko na jednom mieste. Nie každý má totiž čas, priestor a možnosti hľadať na rôznych miestach kvalitné produkty overených značiek. Pod jednou "strechou" La Lusity nájdete:

 

LILAC SKINCARE - belgickú značku špecializovanú na dermatologické čistiace produkty. Vytvoril ju lekár, ktorý dostal nápad vziať produkt, ktorý používame každý deň a transformovať ho na pomôcku pri dermatologických ošetreniach. Najvyššia kvalita dermatologických čistiacich prostriedkov bez farbív, parabénov a PH neutrálne sú špecializované na rôzne kozmetické procedúry a pomáhajú riešiť dermatologické problémy.

LaLusita kozmetika exkluzivita vyziva doplnky zdravie krasa Lucia Tomanovic 7

 

PRAXIS - ampule, ktoré poskytujú rýchlu hydratáciu, lifting a okamžitý glow efekt. Proteoglykány sú štrukturálnymi zložkami medzibunkovej hmoty. Stimulujú produkciu kolagénu a elastínu. Priamo sa podieľajú na tvorbe turgoru rôznych tkanív. Sú neoddeliteľnou súčasťou molekulárneho sita v medzibunkovej hmote a zabraňujú šíreniu patogénnych mikroorganizmov. Upokojujú pokožku a zabraňujú predčasnému starnutiu. “Je to zázrak, ktorý budete milovať a podľa mňa by to mal byť must have každej ženy. Aktivujú kolagén a pravidelným používaním dochádza k vyplneniu vrások. Pre znásobenie účinku je vhodné zapracovať ich GEMLIFT špachtľou, vďaka čomu z nich dokážete vytrieskať maximum,“ dodáva Lucia.

LaLusita kozmetika exkluzivita vyziva doplnky zdravie krasa Lucia Tomanovic 2  LaLusita kozmetika exkluzivita vyziva doplnky zdravie krasa spachtla Lucia Tomanovic 6 

 

 

FORGET ABOUT AGE je nový kozmetický projekt Astrid Tomczak - odborníčky v estetickom a dermatologickom priemysle. Ako hovorí názov, jej produkty pomáhajú ženám zabudnúť na ich vek.

LaLusita kozmetika exkluzivita vyziva doplnky zdravie krasa Lucia Tomanovic 5

 

 

JEAN D'AVEZE - vďaka svojmu mottu "krása je zachovaná každý deň", táto značka poukazuje na to, že pokračuje vo vývoji liečby, ktorá chráni vašu pokožku a skrášľuje ju každý deň o niečo viac. Zároveň rešpektuje prírodu ponúka exkluzívne opaľovacie krémy s anti-age efektom, ktoré sú veľmi ľahké a zároveň zmatňujúce.

LaLusita kozmetika exkluzivita vyziva doplnky zdravie krasa Lucia Tomanovic 8

 

 

D-LAB - nutrikozmetika, ktorej hlavnou filozofiou je, že krása a zdravie sú spojené a žiarivá pokožka je výsledkom okysličených, dobre vyživovaných a chránených tkanív, ale je aj ilustráciou správneho fungovania celého nášho tela. Aby sme späť získali kontrolu nad našim telom, vytvoril D-LAB jedinečné programy, ktoré podporujú celé telo, pretože všetko je spojené. Mikrobiota, neuro-hormonálna rovnováha, bunková energia... V závislosti na našich potrebách konáme do hĺbky pomocou základných mechanizmov pôsobenia na obnovenie rovnováhy a každý deň prinášame krásu zvnútra.

LaLusita kozmetika exkluzivita vyziva doplnky zdravie krasa Lucia Tomanovic 3

 

NUZEST - tieto výživové doplnky boli vyvinuté s cieľom zaplniť nutričné ​​medzery spôsobené konzumáciou potravín s nedostatkom živín, stresujúcim životným štýlom a zlými stravovacími návykmi. Každá zložka a jej forma v produktoch NUZEST má svoje opodstatnenie. Ich zloženie je pravidelne upravované tak, aby produkty boli vždy v súlade s aktuálnym výskumom. Túto značku sa podarilo na slovenský trh priniesť po takmer 5 mesiacoch registrácie produktov.

Bezpečnosť a účinnosť jednotlivých prípravkov bola preukázaná nielen oficiálnymi klinickými štúdiami, ale aj skutočnými skúsenosťami spokojných zákazníkov La Lusity. "Byť mladou a krásnou nikdy nebolo jednoduchšie," hovorí Lucia.

 

Viac informácií: www.lalusita.skNajnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 18.máj 2021

Ako zakryť rôzne typy nedokonalostí?

Škvrny, akné, kruhy pod očami, všetko toto patrí k bežnej pleti. Nikto z nás nie je dokonalý a občasným alebo...


Líčenie | 18.máj 2021

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sme ich takisto...


Vlasy | 18.máj 2021

Účesová inšpirácia z Instagramu

Upravené vlasy nám dajú úplne nový look, určite sa na tom všetci zhodneme. Ku kaderníkom však nemôžeme chodiť každý druhý...


Vlasy | 17.máj 2021

Vlasové trendy na nasledujúcu sezónu

Po uvoľnení opatrení smerovali prvé kroky (aspoň pomyselné) mnohých z nás do beauty salónov a kaderníctiev. Tie z nás, ktoré...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...