V modernom svete máme na výber množstvo zaujímavých technologických pomôcok, ktorých úlohou je zlepšiť kvalitu nášho života alebo nám uľahčiť každodenné aktivity. Jednou z takýchto pomôcok je aj sonická kefka. Oplatí sa do nej investovať? Aké benefity vlastne prináša?

 

sonická kefka curaprox hydrosonic pro

 

Efektívnejšie čistenie

Na manuálnom čistení s klasickou kefkou nie je nič zlé, koniec-koncov sme sa na tento spôsob spoliehali dlhé roky. Nie všetci však ovládame správnu techniku čistenia (čo nám na pravidelnej dentálnej hygiene nezabudne dentálna hygienička pripomenúť), výsledkom čoho sú nedostatočne vyčistené zuby. Mesiace a roky takéhoto čistenia môžu vyústiť do mnohých problémov, pričom niektoré vedú až k strate zubov. Hydrosonické kefky Curaprox sú super v tom, že nedokonalosti v našej technike čistenia dokážu vykompenzovať.

Sonická kefka je skvelou voľbou pre všetkých, ktorým na zdraví ústnej dutiny záleží a zároveň chcú svoju starostlivosť posunúť na nový level. Kmitajúce vlákna urobia väčšinu roboty za vás a kefky vďaka hydrodynamickému efektu dokonca čistia aj tam, kam vlákna kefky nedosiahnu. Spôsobuje to turbulencia v zmesi slín, vody a zubnej pasty.

 

Hydrosonic Pro 014

 

Jemnosť a dôkladnosť

Aj klasické kefky Curaprox sú známe svojimi jemnučkými vláknami, ktorú sú k zubom a ďasnám maximálne šetrné. Podobne to je aj pri sonických kefkách tejto značky, ktoré si na jemných vláknach takisto zakladajú. Vďaka tomu sú nielen šetrné, ale aj dôkladné pri čistení. Pri najbežnejšom režime nám jedno vlákno sonickej kefky prejde po zuboch 32-tisíc krát v priebehu minúty, čo je pri ručnom čistení nedosiahnuteľné. Pri takom počte mechanických oterov je však jemnosť vlákien sonickej kefky obzvlášť dôležitá. Preto je Curaprox účinnou a bezpečnou voľbou.

 

Hydrosonic Pro 012Sonická kefka Hydrosonic PRO so 7 režimami čistenia

 

Ako si vybrať?

Ak ste sa už rozhodli, že to so sonickou kefkou vyskúšate, vyberať si môžete z troch modelov. Základný model Hydrosonic EASY je cenovo najdostupnejší. Ak hľadáte niečo sofistikovanejšie, model Hydrosonic Black Is White obsahuje čistiacu hlavičku s uhlíkovými čiastočkami pre zvýšený bieliaci efekt. Hydrosonic PRO má až 7 čistiacich režimov, extra tichý motorček a ako jediná sonická kefka na trhu má v balení aj unikátnu čistiacu hlavičku Single. S ňou si dokonale vyčistíte aj každý zub zvlášť a zároveň ťažko dostupné miesta. Všetky sonické kefky Curaprox vás okrem toho potešia aj praktickou USB nabíjačkou, hodinovou výdržou batérie a tiež automatickou trojročnou zárukou.

 

Viac informácií: www.curaprox.sk

 

Najnovšie zo sekcie krásaAké trendy čakajú beauty priemysel?

Minulý rok sme sa naučili správne čistiť pleť, používať kyselinu hyalurónovú, retinol či vitamín C a starostlivosť dopĺňať výživovými doplnkami ako...


Trendy krasa | 19.jan 2021

Krása je IDENTITA

Slovo krása znie v prvom pláne ako niečo povrchné. Tento pojem má však omnoho širší záber a okrem toho, že...


Šport a fitness | 18.jan 2021

Najlepšie online platformy na domáce tré...

Karanténa nie je dôvod na to, aby sme sa športu a pohybu vyhýbali. Práve naopak, pohyb je veľmi dôležitou súčasťou budovania...


Trendy krasa | 18.jan 2021

Manikúrové trendy na rok 2021

Aj trendy v manikúre sa neustále menia a vyvíjajú. V tomto roku sa ich zaručene prestrieda niekoľko, avšak týchto 5 bude patriť pravdepodobne...


Naše tipy

Aké náušnice sa nosia v roku 2021?

Vyberáte si náušnice podľa aktuálnych trendov alebo naopak, spoliehate sa na overené, nadčasové kúsk...

Oživte zimné outfity trendy detailmi

Ani vás už nebavia stále tie isté farby, rovnaké zimné kúsky a stále ten istý styling outfitov?...

Svieže farebné kombinácie na rozjasnenie...

Zimné počasie nie je len o magickom snehu a modrej oblohe, ale častokrát práve o sive...