V prípade, že nie ste veľmi na čokoládu a sladkosti alebo si držíte líniu, siahnite tento rok po takom inom adventnom kalendári. Namiesto čokolády si v okienkach môžete nájsť luxusný rúž, exkluzívnu vôňu či inovatívne sérum. Tieto beauty adventné kalendáre zaujali aj nás. 

 

beauty adventný kalendár kozmetika starostlivosť o pleť darčeky

 

Nechty a manikúra: Olive & June

Ak máte vo svojom okolí milovníčku rôznych nechtových dizajnov či manikúry vo všeobecnosti, potešte ju týmto kalendárom, v ktorom nájde 25 miniatúr lakov na nechty a ďalších manikúrových doplnkov.

beauty adventný kalendár olivejune laky na nechyt

 

 

Líčenie: Nyx

Kalendár plný trblietavých líčidiel, leskov na pery, make-upu a rôznych ďalších líčidiel. Obsahuje dokopy až 24 kúskov, ktoré sú ako stvorené nielen na zimné líčenie. V okinekach môžete nájsť očné tiene, lesky, rúže a iné zaujímavé produkty.

beauty adventný kalendár nyx líčenie dekoratívna kozmetika

 

 

Pre pleť aj telo: ASOS

Ak sa neviete rozhodnúť, siahnite po sete od ASOSU, kde nájdete rôzne zaujímavosti od rozličných značiek na starostlivosť o pleť aj telo. Medzi nimi nájdete aj produkty od trendy značiek a až 13 produktov v plnej veľkosť.

beauty adventný kaneldár asos starostlivosť o pleť telo kozmetika

 

 

Luxusný: Charlotte Tilbury

Toto je ten pravý kalendár pre všetkých, ktorí milujú zlatisté produkty od Charlotte. Výhodou je, že nákupom tohto kalendáru ušetríte viac ako 60 eur, čiže ide o výhodnú kúpu a investíciu. Tešiť sa môžete na ikonické produkty ako Pillow Talk rúž a mnoho ďalších.

beauty adventný kaneldár charlotte tilburry kozmetika líčenie

 

 

Voňavý: L’occitane

V prípade, že si neviete vybrať, stavte na istotu. V kalendári od L’occitane nájdete množstvo produktov, ktoré ocenia muži aj ženy v rôznom veku. 24 mini produktov je ideálnych na použitie na každý deň, čiže obdarovaný môžu dôkladne preskúmať svet tejto značky.

beauty adventný kalendár loccitane kozmetika starostlivosť o pleť

 

 

Vlasy, pleť a telo: Net-A-Porter

Luxusný a komplexný adventný kalendár pripravil predajca Net-a-Porter, ktorý do neho ukryl skutočne perfektný výber produktov na starostlivosť o vlasy, pleť aj telo. Tešiť sa môžete na produkty Augustinus Bades, Hourglass, Omorowicza a mnoho ďalších.

beauty adventný kalendár net a porter kozmetika

 

 

Vône: Diptyque

Vkročiť do sveta podmanivých vôní môžete vďaka adventnému kalendáru značky Diptyque, ktorá pripravila nielen dizajnovo krásny zážitok. Kombinuje plné veľkosti produktov a miniatúrky, vďaka čomu môžete objavovať rôzne vône. A vraj sa môžeme tešiť aj na exkluzívne prekvapenia!

beauty adventný kalendát Diptyque vône sviečky

 

 

Zo všetkého trochu: Liberty London

Pestrý mix produktov nájdete aj v krásnom adventnom kalendári od londýnskeho obchodného domu Liberty London. Počas 24 dní s v jednotlivých okienkach môžete nájsť produkty od Le Labo, Malin+Goetz, Dermalogica a ešte omnoho viac.

beauty adventný kalendár kozmetika liberty london

 

 

Pre pánov: ASOS

Špeciálny kalendár pre pánov pripravila značka ASOS. V 12 okienkach ukryla produkty na starostlivosť o pleť a telo a medzi produktami tak nájdete skvelé prípravky od značiek ako L’Oréal, The Ordinary či Marvis.

beauty adventný kalendár pánska kozmetika starostlivosť

 

 

Exkluzívny: Dior

Lahôdka pre každého milovníka luxusnej kozmetiky, to je adventný kalendár Dior. Okrem nádherného, rozprávkového dizajnu sa môžete tešiť na ikonické produkty vrátane parfumov Miss Dior a J’Adore či rúže Rouge Dior a mnoho ďalších exkluzívnych produktov.

beauty adventný kalendár dior luxusné darčeky

 

Foto: archív značiek

 

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 18.máj 2021

Ako zakryť rôzne typy nedokonalostí?

Škvrny, akné, kruhy pod očami, všetko toto patrí k bežnej pleti. Nikto z nás nie je dokonalý a občasným alebo...


Líčenie | 18.máj 2021

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sme ich takisto...


Vlasy | 18.máj 2021

Účesová inšpirácia z Instagramu

Upravené vlasy nám dajú úplne nový look, určite sa na tom všetci zhodneme. Ku kaderníkom však nemôžeme chodiť každý druhý...


Vlasy | 17.máj 2021

Vlasové trendy na nasledujúcu sezónu

Po uvoľnení opatrení smerovali prvé kroky (aspoň pomyselné) mnohých z nás do beauty salónov a kaderníctiev. Tie z nás, ktoré...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...